تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله پلی اتیلن PE100

تاریخ به روز رسانی :-9:01
کدشرحقیمتسایزفشاراستانداردواحدمحل بارگیری
1لوله پلی اتیلن ۶۳ میلتماس63PN10PE100مترکارخانه
2لوله پلی اتیلن 75 میلتماس75PN10PE100مترکارخانه
3لوله پلی اتیلن 90 میلتماس90PN10PE100مترکارخانه
4لوله پلی اتیلن 110 میلتماس110PN10PE100مترکارخانه
5لوله پلی اتیلن 125 میلتماس125PN10PE100مترکارخانه


لوله پلی اتیلن از ماده‌ای به نام پلی اتیلن ساخته می‌شود. در گذشته لوله‌های فلزی بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند اما امروزه لوله‌های پلی اتیلن به علت مزایای بالا و راحتی در استفاده جایگزین آن‌ها شده‌اند. از این لوله برای انتقال گاز و سایر مایعات استفاده می‌شود. به طور کلی لوله پلی اتیلن PE100 در سراسر جهان برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. گستره تولید لوله پلی اتیلن PE100 به گونه ای است که در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله پلی اتیلن PE100 چیست؟

لوله پلی اتیلن PE100 به علت مزایای زیادی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، لوله پلی اتیلن نسبت به لوله‌های فولادی از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار است و نوع PE100 نیز نسبت به گرید‌های دیگر مستحکم تر است، این نوع لوله فشار بیشتری را نیز می‌تواند تحمل کند. در بازار انواع مختلفی از پلی اتیلن PE100 وجود دارد؛ یک نوع از پلی اتیلن در برابر دما مقاومت بالایی دارد و گزینه مناسبی برای انتقال سیالات با دمای بالا و داغ می‌باشد، نوع دیگری از پلی اتیلن محافظ دار است که با دارا بودن لایه آلومینیومی از ورود آلودگی به درون لوله جلوگیری می‌کند، نوع سوم پلی اتیلن روکش بیرونی مقاومی دارد که از آسیب به لوله و زنگ زدگی آن جلوگیری می‌کند. در ساخت لوله پلی اتیلن PE100 از جدیدترین و پرکاربردترین مواد اولیه پلی اتیلن استفاده شده است. به علت سبک بودن این لوله حمل و نقل آن آسان است، مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی دارد، جریان سیالات در لوله پلی اتیلن PE100 بدون کمترین مشکلی اتفاق می‌افتد، در سایر لوله‌‌های پلی اتیلن مشکل اتصال وجود دارد در حالی که در لوله پلی اتیلن PE100 این مشکل برطرف شده است و اتصالات متنوعی در این لوله صورت می‌گیرد، طول عمر آن زیاد است، این لوله در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی دارد، در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و مقاومت سایشی این لوله ایده‌آل است. لوله پلی اتیلن PE100 همچنین دارای چگالی‌های مختلف کم، متوسط و زیاد است.

قیمت لوله پلی اتیلن PE100

این نوع لوله پلی اتیلن در برابر فشار قوی بسیار مقاوم است و به نسبت مقاومتی که در برابر فشار دارد نسبت به سایر محصولات از قیمت مناسب تری برخوردار است. با توجه به اینکه لوله پلی اتیلن PE100 فشار کاری مشابه و وزن سبک‌تری به انواع دیگر لوله پلی اتیلن دارد باعث صرفه‌جویی در هزینه می‌شود.

کاربرد لوله پلی اتیلن PE100

لوله پلی اتیلن PE100 در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. این لوله به صورت گسترده در انتقال آب و سیالات گازی استفاده می‌شود. شبکه انتقال آب و فاضلاب، سیستم‌های آبرسانی در شهر و روستا، سیستم‌های زهکشی در کشاورزی، سیستم‌های آبیاری تحت فشار، شبکه‌های گاز رسانی و عایق کابل و برق از جمله صنایع مهم و گسترده‌ای است که در آن‌ها از لوله پلی اتیلن PE100 استفاده می‌شود.

وزن لوله پلی اتیلن PE100

وزن این لوله نسبت به سایر لوله‌های فولادی و بتنی بسیار کمتر است، البته وزن کم لوله در کیفیت آن تاثیر منفی ندارد. چه بسا لوله پلی اتیلن PE100 از استحکام بالایی برخوردار است، و در برابر انواع فشار، خوردگی و دماهای بالا و پایین بسیار مقاوم است. وزن پایین لوله پلی اتیلن PE100 حمل و نصب آن را آسان کرده و امکان استفاده از این لوله در پروژه‌های صنعتی مختلف به راحتی وجود دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .