تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

تاریخ به روز رسانی :1403/03/248:27
کدشرحقیمتقطراستانداردبرندمحل بارگیری
1فولاد MO40 اصفهان قطر 73075,000730MO40اصفهانبنگاه تهران
2فولاد MO40 اصفهان قطر 75075,000750MO40اصفهانبنگاه تهران
3فولاد MO40 اصفهان قطر 810 الی 84075,000810الی840MO40اصفهانبنگاه تهران
4فولاد MO40 اصفهان قطر 87075,000870MO40اصفهانبنگاه تهران
5فولاد MO40 اصفهان قطر 90075,000900MO40اصفهانبنگاه تهران


 میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

یکی دیگر از میلگردهای موجود در بازار با نام میلگرد آلیاژی است. که میلگرد آلیاژی اصفهان از بهترین انواع آن می باشد. در واقع در کشور ایران کارخانه هایی برای ساخت میلگرد آلیاژی در حال فعالیت هستند که اصفهان هم یکی از آن ها است.میلگرد آلیاژی اصفهان MO40 در واقع از عناصر مختلفی ساخته شده که با میلگرد های دیگر متفاوت می باشد. عنصرهایی که در ساخت میلگرد آلیاژی وجود دارند باعث این تفاوت شده اند. حال ممکن است برای شما این سوال پیش آید که چه عناصری در ساخت میلگرد آلیاژی اصفهان نقش دارند. ما نیز به شما خواهیم گفت که عناصری همچون وانادیوم و کروم و مولیبدن و نیکل در ساخت میلگرد آلیاژی شرکت می ‌کنند. البته که اطلاعات دیگری در این باره به شما عزیزان خواهیم داد کافی است تا پایان این مطلب ما را دنبال کنید.

قیمت میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

کاربرد میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

با توجه به اینکه ساخت میلگرد آلیاژی در مقایسه با واقعیت های موجود در بازار متفاوت است بنابراین کاربرد های آن نیز با دیگر میلگرد ها تفاوت می کند. کاربرد میلگرد آلیاژی MO40  به شرح زیر می باشد:

  • از میلگرد آلیاژی برای ساخت ماشین سنگین و چرخ دنده ها استفاده می شود.
  • میلگرد های آلیاژی برای ساخت کارد و چنگال و پیچ های مقاوم به کار می رود.
  • برای ساخت ظروف تحت فشار نیز از میلگرد آلیاژی استفاده می شود.
  • در صنایع مهم مثل هواپیما سازی وجود میلگرد آلیاژی مهم و ضروری است.
  • غلتک های موجود در صنایع سیمان به وسیله ی میلگرد های آلیاژی ساخته می شود.

با توجه به چنین مواردی می توان به وسعت کاربرد میلگرد آلیاژی MO40 پی برد. از این رو این نوع میلگرد آلیاژی مشتریان مخصوص خود را نیز دارد.

وزن میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

سوالی که در این حیطه فکر مشتریان را به خود مشغول می‌ کند وزن میلگردهای آلیاژی است. این موضوع بسیار حائز اهمیت بوده زیرا قرار است میلگرد آلیاژی اصفهان MO40 را به محل مورد نظری انتقال دهند. از این رو بهتر است از وزن آن مطلع شوند تا بتوانند برای حمل و انتقال ماشین سنگین مناسبی انتخاب کنند. در واقع وزن میلگرد آلیاژی متفاوت است و بستگی به تعداد و ابعاد و اندازه میلگرد آلیاژی دارد. بنابراین هر چه سفارش مشتری بیش تر باشد قطعاً وزن بالا تری خواهد داشت.

قیمت میلگرد آلیاژی اصفهان MO40

اگر تصمیم به خرید میلگرد آلیاژی دارید پیشنهاد می کنیم از همین ابتدا استعلام ‌قیمت بگیرید تا به طور کامل قیمت ها برایتان شفاف سازی شوند. زیرا قیمت ها ممکن است به خاطر تصمیمات اقتصادی و سیاسی دچار تحول و تغییر شود. هم چنین قیمت میلگرد آلیاژی اصفهان MO40 وابسته به ابعاد و اندازه آن است. در واقع هر چه ابعاد و ضخامت و اندازه میلگرد آلیاژی بزرگ تر و بیش تر باشد در مقابل قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود. البته که اندازه گیری ها و طول و ضخامت میلگرد آلیاژی به طور استاندارد محاسبه می شود اما ممکن است برخی مشتریان سفارشاتی که غیر از حد معمول داشته باشند در این صورت قیمت آن ها متغیر خواهد بود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .