تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE مجتمع فولاد ظفر بناب

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:03
کدشرحقیمتسایزوزنواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 14 ظفر بناب 123 کیلویی25,30014123کیلوگرمIPEکارخانه
2تیرآهن 14 ظفر بناب 130 کیلوییتماس14130کیلوگرمIPEکارخانه
3تیرآهن 16 ظفر بناب 170 کیلویی25,30016170کیلوگرمIPEکارخانه
4تیرآهن 18 ظفر بناب 200 کیلوییتماس18200کیلوگرمIPEکارخانه


تیرآهن IPE  فولاد ظفر بناب

تمامی تیر آهن های IPE که در شرکت فولاد ظفر بناب تولید می شوند دارای استانداردهای IPE می باشند و از این تیر اهن ها در طبقات زیرین به عنوان، تیر در پوشش سقف، پل های لانه زنبوری و همچنین در سازه های سنگین استفاده می‌شود. فروش تیر آهن IPE فولاد ظفر بناب به صورت شاخه‌ای است و هر شاخه دارای ۱۳۵ کیلوگرم وزن می باشد. قیمت های این تیرها بر اساس نوسانات بازار متغیر است و نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن ها در نظر گرفت.

تیرآهن IPE  فولاد ظفر بناب چیست؟

 شرکت فولاد ظفر بناب در آذربایجان شرقی و در شهرستان بناب تأسیس شده است در این مجتمع شاهد متخصصین و مهندسین مجرب هستیم که با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا شروع به تولید قطعات فولادی کردند. یکی از این قطعات که بسیار در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد تیر آهن IPE فولاد ظفر بناب می باشد که با استانداردهای IPE تولید و به بازار عرضه شده است.

کاربرد تیرآهن IPE  فولاد ظفر بناب

 می‌توان گفت یکی از مقاطع پر مصرف در صنایع ساختمانی سازی و پتروشیمی همین تیر آهن ها هستند که سطح مقطع آن ها با یکدیگر متفاوت است و به طور کلی تیر آهن ها دارای ۲ سطح  مقطع معمولی و هاش هستند و دو بخش اصلی جان و بال دارند که در تیرآهن IPE فولاد ظفر بناب بال های تیر اهن به صورت موازی و یکنواخت قرار می گیرند. اصلی ترین کاربرد یک تیرآهن IPE استفاده از آن در اسکلت ساختمان ها می باشد و می تواند کلیه تنش های وارده به سازه را تحمل کند. به دلیل گستردگی کار و کاربرد  تیر آهن IPE فولاد ظفر بناب در کشورمان زیاد شده است کارخانه های زیادی دست به تولید آن زدند که یکی از آن ها مجتمع فولاد ظفر بناب می باشد برای ساخت تیر آهن در این شرکت از سه استاندارد استفاده می شود که شامل:

  • IPE
  • IPB
  • IPN

می باشد و هر کدام از این استانداردها دارای خواص و کاربردهای مختلف خودش است.

تیر آهن ظفر بناب توسط استانداردهای IPE ساخته می‌شود و دارای بال های نیمه پهن موازی نیز هست که به شکل حرف I انگلیسی ساخته شده و تمامی استانداردهای اروپایی در آن رعایت می شود.

مجتمع فولاد ظفر بناب با مساحت ۳۰ هکتار در شمال غربی ایران تاسیس شده است و از پر افتخارترین واحدها برای تولید تیر آهن می باشد.

سه خط تولید در این مجتمع وجود دارد که برای تولید تیر آهن، نبشی و ناودانی مورد استفاده قرار می گیرند.

حدود ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و سه هزار نفر به صورت غیر مستقیم در حال اشتغال در این مجتمع هستند. این مجتمع به دلیل اینکه به نواحی مختلف ایران دسترسی دارد و همچنین با گمرک های مرزی فاصله خیلی کمی دارد بنابراین می توان گفت نوعی برتری نسبت به سایر کمپانی‌ها خواهد داشت.

قیمت تیرآهن آی پی ای فولاد ظفر بناب روزانه تغییر میکند بنابراین شما میتوانید جهت گرفتن قیمت روز تیرآهن IPE  ظفر بناب به سایت آهن آنیل مراجعه یا با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .