تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق گالوانیزه قزاق

تاریخ به روز رسانی :-12:09
کدشرحقیمت ضخامتحالتعرضکارخانهمحل بارگیری
1ورق گالوانیزه 0.4 قزاقتماس0.4رول1قزاقبنگاه تهران
2ورق گالوانیزه 0.4 قزاقتماس0.4رول1.25قزاقبنگاه تهران
3ورق گالوانیزه 0.5 قزاقتماس0.5رول1قزاقبنگاه تهران


ورق گالوانیزه قزاق چیست؟

ورق های گالوانیزه به ورق هایی از جنس فولاد گفته می شود که توسط آلیاژ روی گالوانیزه شده است. این روش برای محافظت بیشتر از خوردگی گالوانیک انجام می شود و با پوشاندن سطح فلز با فلزی دیگر که معمولا فلز روی می باشد انجام می پذیرد. این حالت باعث می شود از خورده شدن فلز مادر و پوشش فلز محافظت بیشتری به عمل می آید و از تمام روش های موجود برای محافظت از فولاد، اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

میزان مقاومتی که برای ورق گالوانیزه قزاق به وجود می آید کاملا متناسب با ضخامت آن می باشد. کارخانه فولاد قزاق با هدف تولید نمودن نورد سرد و گرم، ورق گالوانیزه و رنگی در سال 2006 میلادی (1380 شمسی) شروع به فعالیت نموده است. ورق گالوانیزه قزاق یکی از پر مصرف ترین محصولات این کارخانه در ایران به شمار می رود. کارخانه تولید ورق گالوانیزه قزاق در سال حدود 420.000 تن در ابعاد و وزن های مختلف تولید می نماید. ورق گالوانیزه با ضخامت 0.6 میلی متر و عرض 1250 میلی متر پر طرفدار ترین نوع آن می باشد.

قیمت ورق گالوانیزه قزاق

تولید ورق گالوانیزه قزاق در بازار های داخلی با توجه به تحریم ها بسیار محدود می باشد و موجب شده تا واردات این محصول به ایران افزایش یابد. یکی از بزرگترین و مطرح ترین کارخانه های تولید ورق گالوانیزه، کارخانه فولاد قزاق می باشد. قیمت روز ورق  گالوانیزه شده در هر روز به عوامل بسیار زیادی مانند نرخ ارز، تعرفه های گمرکی واردات و انواع هزینه های متغیر بستگی دارد. به همین علت قبل از خرید می بایست به صورت روزانه قیمت را با کارخانه یا وب سایت مربوط به کارخانه ورق گالوانیزه قزاق چک نمود و خرید را در همان روز انجام داد.

خریداران محترم می توانند در وب سایت کارخانه ورق گالوانیزه قزاق همزمان قیمت، ابعاد، ضخامت، عرض و طول و ... هر محصول را چک نموده و اقدام به خرید نمایند. همچنین در قسمت نمودار های این وب سایت می توانید بهترین زمان خرید را انتخاب نموده با توجه به نوسانات قیمت بهترین خرید را انجام دهید. در نظر داشته باشید که قیمت لحظه ای ورق گالوانیزه قزاق به نوع گالوانیزه شدن آن ( غوطه ور نمودن در یون روی و عبرو جریان الکترونیکی، غوطه ور نمودن در روی مذاب با دمای 460 درجه ) بستگی دارد.

کاربرد ورق گالوانیزه قزاق

کاربرد ورق گالوانیزه قزاق عبارت است از:

  • انواع صنایع خودرو سازی
  • انواع صنایع کانال سازی . لوله کشی
  • انواع صنایع مربوط به سقف های شیروانی و آلاچیق
  • انواع صنایع ساختمان سازی
  • لوازم خانگی
  • انواع صنایع نظامی
  • انواع ساخت سازه های شهری
  • و ...

وزن ورق گالوانیزه قزاق

وزن  ورق گالوانیزه قزاق با توجه به ابعاد و ضخامت و نوع کاربرد آن کاملا متفاوت می باشد. با توجه به این شرایط در هنگام خرید می بایست از طریق تماس با کارخانه یا چک نمودن وب سایت کارخانه ورق گالوانیزه قزاق وزن و قیمت هر کدام انتخاب نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .