تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت 2

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:07
کدشرحقیمتضخامتطولوزن(kg)واحد
1چهارچوبی نگین40,28526.631کیلوگرم
2سپری پروفیل 50740,2852615کیلوگرم
3لنگه دری پروفیل 50840,2852615کیلوگرم
4چهارچوبی پروفیل 50940,2852615کیلوگرم
5چهارچوبی فلزی ساده 1-8640,28526.624.2کیلوگرم

پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲ چیست؟

 

حتماً می ‌دانید که در گذشته مدل پنجره ها بسیار محدود و یک شکل بود به طوری که به خاطر حفظ حریم خصوصی پنجره ها را کوچک و نزدیک به سقف می ساختند. اما با گذشت زمان و پیشرفته تر شدن ارتباطات پنجره هایی ساخته شدند که شیشه های آن ها رنگی بود. پس از آن با وارد شدن دیزاین خانه های اروپایی کم کم شکل و اندازه پنجره ها تغییر کرد و بزرگ تر و ساده تر شدند. اکنون اگر به درب و پنجره های خانه ها و ساختمان ها نگاه کنید متوجه این تغییرات خواهید شد. اما امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یک نمونه از بهترین درب و پنجره های موجود در بازار که به پروفیل درب و پنجره معروف است. اکنون اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در این باره بیابید با ما همراه باشید.

کاربرد پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲

حتماً می ‌دانید که پروفیل درب و پنجره خیلی سبک تر از درب و پنجره های ورق فولادی و ورق آهنی است البته که شکل پذیری آن نیز بهتر می باشد. همان طور که از نام این محصول مشخص است پس از آن برای ساخت انواع درب و پنجره استفاده می شود. حتما می دانید که پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲ در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد. ما نیز برای اطلاع بیشتر شما عزیزان موارد استفاده از پروفیل در و پنجره را در موارد زیر دسته بندی نموده ایم:

  • ساخت پنجره های بی خطر و متناسب با محیط مدارس و دانشگاه ها
  • درب و پنجره های مخصوص ساختمان ها و برج های چندین طبقه
  • استفاده از پروفیل درب و پنجره ضخامت 2 در پنجره های انواع مکان های اداری
  • درب و پنجره های مکان های سرپوشیده مثل باشگاه ها و استخرها

وزن پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲

شاید برای شما هم سوال شده باشد که وزن درب و پنجره با جنس پروفیل و ضخامت ۲ چقدر است؟ در پاسخ به چنین سوال باید گفت که وزن دقیق پروفیل درب و پنجره با ضخامت دو علاوه بر این که به ضخامت آن بستگی دارد می تواند متناسب با اندازه و ابعاد سفارش شما عزیزان باشد. از این رو برای اینکه بدانید وزن دقیق پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲ چقدر است می توانید برای سفارش به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید. قطعاً وزن آن از نمونه های آهنی سبک تر خواهد بود بنابراین وزن کلی ساختمان را کاهش می دهد که قطعاً برای ساخت و ساز مفید خواهد بود.

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲

یکی از پارامتر های مهم هنگام ساختمان سازی قیمت مصالح و مواد مورد نیاز است. در این میان قیمت روز پروفیل درب و پنجره ضخامت 2 هم بسیار اهمیت دارد. اکنون اگر تصمیم به نصب درب و پنجره با جنس پروفیل دارید می توانید برای اطلاع از قیمت ها استعلام بگیرید. البته که قیمت لحظه ای پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲ متناسب با عوامل مختلفی است از جمله مواد به کار برده شده در ساخت پروفیل که شامل فولاد و پی وی سی و یو پی وی سی می شود. از آن گذشته یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت آن مربوط به اندازه درب و پنجره می باشد که هرچه اندازه های آن ها بزرگ تر و تعداد آن ها بیش تر باشد قطعاً قیمتی بالا تر خواهند داشت.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .