تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

واحد فروش قالب و داربست

Image

کوپلر جوشی سازی SWS

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:05
کدشرحقیمتوزن
1کوپلر جوشی سازه SWS - سایز 16250,000-
2کوپلر جوشی سازه SWS- سایز 18260,000-
3کوپلر جوشی سازه SWS - سایز 20320,000-
4کوپلر جوشی سازه SWS- سایز 22370,000-
5کوپلر جوشی سازه SWS - سایز 25410,000-
6کوپلر جوشی سازه SWS- سایز 28500,000-
7کوپلر جوشی سازه SWS - سایز 30590,000-
8کوپلر جوشی سازه SWS- سایز 32600,000-
9کوپلر جوشی سازه SWS - سایز 36840,000-
10کوپلر جوشی سازه SWS- سایز 40990,000-


کوپلر جوشی سازه SWS چیست؟

با توجه به مشکلات اجرایی در هنگام جوشکاری آرماتور به سازه ی فلزی و عدم حصول اطمینان لازم به استحکام جوش انجام شده، آهن آنیل اقدام به طراحی و تولید کوپلر جوشی سازه با فولاد قابل جوشکاری نموده است ،این کوپلر امکان اتصال آرماتور به سازه فلزی را مهیا می کند.جوشکاری این کوپلر نیاز به پیش گرمایش نداشته و مطابق با دستورالعمل مربوطه(موجود در بسته بندی کوپلر ها) قابل جوشکاری می باشد. این نوع کوپلر برای میلگرد سایز 16 تا 50 در کارخانه تولید می شود همچنین امکان تولید کوپلر به صورت سفارشی و متناسب با نیاز مصرف کننده نیز مقدور می باشد.یک اتصال قابل اطمینان بین سازه فلزی و سازه بتنی توسط این کوپلر فراهم میشود که عموما در اتصال دیوار برشی به سازه فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. برای جوشکاری این کوپلر بایستی دستورالعمل مربوطه دقیقا اجرا شده و از اپراتور جوشکار دارای صلاحیت استفاده گردد.

کوپلر جوشی سازه و کوپلر جوشی آرماتور

از کوپلر جوشی سازه و کوپلر جوشی آرماتور در زمانی که نیاز باشد آرماتور به سازه فلزی متصل شود استفاده می‌شود. در نتیجه، کوپلر جوشی یکی از روش‌های موثر و پرکاربرد در اتصال قطعات فلزی است که در صنایع مختلف به کار

می‌رود و باعث افزایش استحکام و پایداری ساختمان فلزی می‌شود. قیمت کوپلر جوشی سازه به نسبت دیگر روش‌ها بسیار مقرون به صرفه است.

کوپلر جوشی سازه

جوشکاری کوپلر جوشی سازه نیاز به گرمایش ندارد. کوپلر جوشی یکی از روش‌های جوشکاری اتصالات دو قطعه فلزی به یکدیگر است که در آن دو قطعه فلزی به وسیله جوشکاری با یکدیگر اتصال داده می‌شوند و با استفاده از کوپلر به هم متصل خواهند شد. برای این کار، ابتدا قطعات فلزی را به هم متصل می‌کنند و سپس با استفاده از یک دستگاه جوشکاری قوس الکتریکی، قطعات را با هم جوش می‌دهند. این روش جوشکاری به دلیل سرعت بالا، قابلیت تولید اتصالات قوی و پایدار و همچنین کارایی بالای آن در صنایع مختلف، بسیار محبوب است.

برای استفاده از کوپلر جوشی سازه، قطعات فلزی باید ابتدا به صورت مناسب آماده شوند، سپس با استفاده از یک الکترود جوشکاری، قطعات به هم جوش داده می‌شوند. پس از جوش دادن، کوپلر برای اینکه قطعات بتوانند بهم متصل

شوند با استفاده از نیروی فشار وارد شده به قطعات آن‌ها را به هم متصل می‌کنند.

کوپلر جوشی آرماتور

امکان جوشکاری مستقیم برروی آرماتور توسط کوپلر جوشی آرماتور مهیا خواهد شد و از استحکام بالایی برخوردار هستند. کوپلر جوشی آرماتور در دو نوع یک طرف جوش و دو طرف جوش موجود است و مطابق نیاز پروژه شما قابل

سفارش می‌باشد. از کوپلر جوشی آرماتور در مواقعی که آرماتور از حد مورد نظر کوتاه‌تر است از آن استفاده می‌شود.

موارد استفاده کوپلر جوشی سازه

کاربرد کوپلر جوشی سازه در اتصال قطعات بتنی یا همان آرماتور فلزی به سازه فلزی می باشد. جهت جوشکاری کوپلر جوشی باید دستورالعمل مربوطه دقیق اجرا شود، اپراتور جوشکاری باید صلاحیت لازم را داشته باشد.

 چند کاربرد کوپلر در سازه‌های مختلف

استفاده و خرید کوپلر جوشی در صنایع مختلف استفاده‌های زیادی از جمله خودروسازی، ساخت سازه‌های فلزی و تولید لوله‌های فولادی دارد.
در صنعت خودروسازی، از کوپلر جوشی برای اتصال قطعات فلزی در بدنه خودرو و همچنین در ساخت قطعات موتور و تجهیزات دیگر استفاده می‌شود.
در صنعت ساخت سازه‌های فلزی و سازه‌های بزرگ و پیچیده خرید کوپلر جوشی برای اتصال قطعات فلزی انتخابی مناسب است.

در تولید لوله‌های فولادی، از کوپلر جوشی برای اتصال قطعات فلزی هنگام تولید لوله‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای کوپلر جوشی سازه

خرید کوپلر جوشی باعث کاهش تراکم قابل توجهی در میلگرد‌ها می‌شود
کوپلر جوشی سازه باعث می‌شود میلگردها به صورت دقیق در امتداد هم قرار گیرند
برای کاهش وزن سازه خرید کوپلر جوشی انتخاب مناسبی است
در مقایسه با میلگرد، کوپلر مقاومت و تحمل زیادی دارد که باعث محکم شدن سازه در برابر بلا‌هایی مثل زلزله می‌شود
کوپلر جوشی باعث کاهش زمان در اجرای پروژه می‌شود چون کار‌ها سریع‌تر جلو می‌رود
استفاده از کوپلر جوشی سبب کاهش هزینه‌های خم کاری می‌شود

ویژگی کوپلر جوشی سازه

استفاده و خرید کوپلر جوشی و کوپلر بغل پیچ در صنایع مختلف، به دلیل ویژگی‌های آن از جمله قابلیت اتصال قطعات با ضخامت‌های مختلف، سرعت بالا در انجام کار و هزینه کمتر نسبت به روش‌های دیگر است. همچنین، این روش اتصال قطعات باعث افزایش استحکام و پایداری ساختمان فلزی می‌شود. 

کوپلر جوشی یک سر آن دارای رزوه است که میلگرد داخل آن پیچ می‌شود و سر دیگر آن مستقیما به سطح فلزی جوش میخورد
افزایش مقاومت و پایداری سازه در برابر بارهای لرزهای و سایر حوادث طبیعی با خرید کوپلر جوشی آرماتور امکان پذیر است.
کاهش تراکم میلگردها در بتن و افزایش فضای خالی برای بتن‌ریزی توسط کوپلر جوشی برای شما مهیا خواهد شد.
با خرید کوپلر جوشی سرعت بالا و هزینه کمتر نسبت به روش‌های دیگر اتصال را تجربه خواهید کرد.

استفاده از کوپلر جوشی نیاز به پیش‌گرمایش جهت انجام جوشکاری ندارد.

قیمت کوپلر جوشی سازه

با توجه به نوسانات بازار قیمت کوپلر جوشی سازه متغیر است اما شما می‌توانید برای سفارش کوپلر جوشی میلگرد با قیمت مناسب با شرکت آهن آنیل با شماره های مندرج در سایت در تماس باشید. مشاورین متخصص ما در آهن آنیل شما را در خرید کوپلر جوشی سازه راهنمایی خواهند کرد تا شما تجربه‌ای مطمئن در خرید از ما داشته باشید. ما بهترین کوپلر جوشی سازه در ایران را با به‌کارگیری بهترین فولاد تولید می‌کنیم تا به تولید داخلی بیشتر کمک کنیم و سبب جلب رضایت شما شویم. قیمت کوپلر جوشی سازه و قیمت دیگر کوپلر ها را می توانید روزانه در سایت به صورت آنلاین مشاهده کنید. قیمت خرید کوپلر در بازار، بر اساس فاکتورهای مختلفی، تعیین می شود. قیمت کوپلر جوشی سازه،

به عوامل بسیاری مانند نوسانات بازار ارز و قیمت آماده سازی مواد اولیه بستگی دارد. پس نمیتوان به صورت قطعی، قیمت دقیقی برای خرید کوپلر جوشی سازه اعلام نمود.

دستورالعمل جوشکاری کوپلر جوشی سازه

هنگامی که نیاز است جوشکاری کوپلر جوشی آرماتور صورت گیرد، محل جوشکاری نباید زنگ زدگی داشته باشد و یا نباید آغشته به مواد چرب باشد، در صورت وجود ابتدا لازم است آن قسمت تمیز شود و سپس جوشکاری انجام گیرد.
محل جوشکاری نباید با هرگونه عامل خنک کننده ای، خنک شود.
ابتدا درپوش کوپلر جدا شود و سپس جوشکاری انجام گیرد.
هنگامی که جوشکاری انجام و کوپلر جوشی هم دمای محیط شد، لازم است مجددا از درپوش کوپلر استفاده شود.
برای بستن آرماتور رزوه شده به کوپلر جوشی باید از آچار مخصوص کوپلر استفاده گردد و تا انتهای آن بسته و محکم شود تا تمامی رزوه‌های آرماتور درون کوپلر جای گیرد.
جوشکاری کوپلر جوشی سازه باید با دقت فراوان، طبق دستورالعمل و توسط فردی ماهر صورت گیرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .