تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق رنگی صنایع هفت الماس

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:33
کدشرحقیمتضخامتسایزاستانداردواحدحالتمحل بارگیری
1ورق رنگی آبی 0.5 رول 1250 هفت الماس53,0000.512505015کیلوگرمرولکارخانه
2ورق رنگی قرمز 0.5 رول 1250 هفت الماس53,0000.512503000کیلوگرمرولکارخانه
3ورق رنگی سفید 0.5 رول 1250 هفت الماس53,0000.512509016کیلوگرمرولکارخانه
4ورق رنگی نارنجی 0.5 رول 1250 هفت الماس53,0000.512502004کیلوگرمرولکارخانه
5ورق رنگی پرتقالی 0.5 رول 1250 هفت الماستماس0.512501028کیلوگرمرولکارخانه


شرکت صنایع هفت الماس در سال 1375 واقع در کیلومتر بیست آزاد راه تهران – قزوین تأسیس و در سال 1382 خط تولید ورق گالوانیزه و رنگی راه اندازی گردید. همانطور که می دانید پایه و ساختار اصلی ورق های رنگی از ورق گالوانیزه است و درواقع با فناوری و انجام مراحل رنگ کاری بر روی ورق گالوانیزه ، ورق های رنگی تولید می شوند. 

چنانچه کارخانه ای خودش تولید کننده ورق گالوانیزه باشد دیگر نیاز نیست که برای تولید ورق رنگی از سایر کارخانجات اقدام به خرید ورق گالوانیزه نماید به همین جهت قیمت نهایی تولید ورق رنگی ارزان تر تمام خواهد شد.   

ورق رنگی هفت الماس

همانطور که گفته شد، یکی از محصولات مهم کارخانه هفت الماس تولید انواع ورق های رنگی است. برای تولید ورق رنگی در شروع کار جهت شفافیت رنگ ها و چسبندگی بیشتر بر روی ورق ، پشت و روی آنها با محلول آب گرم و صابون شسته شده و برای ازبین بردن پوسته های ایجاد شده، توسط دستگاه هایی فرچه یا برشکاری می شود. در مرحله بعد توسط تابش هوای گرم پشت و روی ورق های گالوانیزه کاملاً خشک می شود. سپس بوسیله محلول کروماته و آبکاری می شوند.

در مرحله بعدی رنگ کاری اولیه به عنوان آسترکاری توسط پرایمر که از جنس پلی استر یا اپکسی است. در هر دو طرف ورق ها توسط غلطک های مخصوص پوشانیده شده و یک مرتبه در مرحله آسترکاری و مرتبه دوم پس از آغشته شدن رنگ اصلی برسطح ورق گالوانیزه به درون کوره های پخت هدایت می شوند تا رنگ ها براساس قانون بار مثبت و منفی و ذوب شدن ملکول های ذرات رنگدانه به بافت ملکولی ورق گالوانیزه نفوذ کرده و یک سطح شفاف و یکدست را بوجود آورند که دربرابر خراشیدگی ، لایه شدن ، رطوبت و تغییرات جوی مثل سرما و گرمای شدید مقاومت و استحکام داشته باشد.

جنس رنگ نهایی ورق رنگی هفت الماس

رنگ سطح رویی از جنس پلی استر ، اپکسی ، پلی اورتان ، اکرولیک و یا پلی آمید و سطح زیرین آن از رنگ هایی با قابلیت فرم گیری و از جنس آپوکسی است.

کاربرد ورق رنگی هفت الماس

به جرئت می توان گفت ورق رنگی در تمامی صنایع بزرگ و کوچک به نوعی حضور دارد. برای مثال به تعدادی از آنها اشاره می گردد که عبارتند از : تجهیزات و لوازم ساختمان و ساختمان سازی ، لوازم خانگی ، حمل ونقل ، کروان و کانتینر ، کابینت سازی ، سیستم های تهویه و کانتینر سازی. 

انواع ورق رنگی هفت الماس

در ادامه به تعدادی از انواع و رنگ بندی ورق رنگی هفت الماس اشاره می شود:

ورق رنگ آبی ، قرمز ، سفید یخچالی ، نارنجی ، پرتقالی و سبز با ضخامت 5/0 میلیمتر و عرض 1250 میلیمتر.

ضخامت ورق رنگی هفت الماس

ورق های رنگی هفت الماس در ضخامت های 2/0 تا 25/1 میلیمتر و با عرض 1250 میلیمتر تولید می شوند. ضخامت پوششی یا زیر لایه آنها تا 200 گرم بر مترمربع است.

ورق رنگی آبی 1 رول کوتاه هفت الماس

شرکت هفت الماس نوع خاصی از ورق رنگی موسوم به ورق آبی 1 را تولید می کند که عرض آن 1000 میلیمتر با ضخامت یک میلیمتر است. این ورق را با نام ورق فولادی رنگی آبی 1 رول کوتاه الماس هم می شناسند که باتوجه به عرض و ضخامت متفاوت آن در مصارف خاصی مانند تولید لوازم خانگی و امثال آن کاربرد بیشتری دارد.

قیمت و خرید ورق رنگی هفت الماس

این محصول نیز مانند سایر محصولات فلزی و ذوبی وابستگی شدیدی با نرخ ارز دارد و باتوجه به نوسانات موجود نمی توان قیمت ثابتی را تعیین نمود ولی جهت دراختیار داشتن به روز قیمت ورق رنگی هفت الماس می توان ازطریق سایت رسمی کارخانه هفت الماس یا تماس با بخش فروش و یا اگر خریدتان کمتر از مقدار تعیین شده برای خرید از کارخانه است می توان با مراجعه به سایت های نمایندگی و فروشندگان معتبر قیمت تمام شده و شرایط فروش را به دست آورد.           


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .