تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت کارتن پلاست uv

تاریخ به روز رسانی:1403/03/249:18
کدشرحقیمتضخامت(mm)طولوزن(gr)رنگواحد
1 کارتن پلاست 3 درصد uv38,500250350درخواستییک متر مربع
2 کارتن پلاست 5 درصد uv40,250250350درخواستییک متر مربع
3 کارتن پلاست 3 درصد uv55,000350500درخواستییک متر مربع
4 کارتن پلاست 5 درصد uv47,500350500درخواستییک متر مربع
5 کارتن پلاست 3 درصد uv77,00043700درخواستییک متر مربع
6 کارتن پلاست 5 درصد uv80,50043700درخواستییک متر مربع
7 کارتن پلاست 3 درصد uv103,50053900درخواستییک متر مربع
8 کارتن پلاست 5 درصد uv99,00053900درخواستییک متر مربع
9 کارتن پلاست 3 درصد uv121,000631100درخواستییک متر مربع


کارتن پلاست UV چیست؟

لازم به ذکر است که کارتن پلاست انواع مختلفی دارد ما امروز قرار است که درباره کارتن پلاست UV با یک دیگر صحبت کنیم.  قبل از این که به سراغ این برویم که کارتن پلاست UV چیست؟ باید بگوئیم که مشتری می تواند با توجه به نیاز خود مشخص کند که کارتن پلاست مد نظر چگونه باشد.

 • آنتی UV ؛ ضد آفتاب
 • آنتی فایر: نسوز
 • آنتی استاتیک : ضد بار الکتریکی
 • نانو پلاست: ضد میکروب

همه ی کارتن پلاست ها از دو ورق خارجی مسطح تشکیل شده اند که این دو ورق توسط صفحه های باریک عمودی به شکل موازی به یک دیگر وصل شده اند. جنس این کارتن ها از پروپیلن است که به روش اکستروژن تولید می شوند.  ضخامت این کارتن ها از ۲ تا ۱۰ میلی متر است. از ویژگی های آن ها نیز می توان به موارد زیادی اشاره کرد. برای مثال :

 • رنگ بندی متنوع و زیبا
 • ضریب مقاومتی خیلی بالا در برابر هر ضربه خارجی و یا حتی مواد شیمیایی
 • انعطاف پذیر
 • قابل شست و شو و کاملا بهداشتی
 • وزن بسیار سبک
 • بدون بو
 • کیفیت عالی

اگر می خواهید درباره کاربرد و قیمت این محصول نیز بدانید با ما همراه باشید.

کاربرد کارتن پلاست UV

اگر بخواهیم به تک تک کاربرد کارتن پلاست UV  بپردازیم قطعا تا صبح طول می کشد. این طبیعی است که به خاطر این همه ویژگی  مثبتی که این کارتن ها دارند در خیلی از صنایع کاربرد داشته باشند. از این کارتن ها در صنعت لوازم خانگی، بلوک سازی،  خودرو سازی، سوله سازی،  ساخت و ساز، طراحی داخلی، ساخت لوکیشن برای فیلم برداری،  سقف کاذب،  پارتیشن، دیوار کاذب، کشاورزی، تبلیغات و غیره استفاده می شود.

وزن کارتن پلاست UV  بسیار سبک است و همین امر کمک خیلی زیادی به بشر کرده است.  علاوه بر این ها باید خدمتتان عرض کنیم که این کارتن ها این قابلیت را دارند که بر روی سطح آن ها نوشته و یا عکسی چاپ شود پس در خیلی از صنایع دیگر نیز از این کارتن ها استفاده می کنند.

قیمت کارتن پلاست UV  چه قدر است

یکی از متداول ترین سوال های کاربران از ما می پرسند این است که قیمت روز کارتن پلاست UV چه قدر است.  ما در  این بخش تمام نکات مهم را خدمتتان عرض می کنیم.  دقت کنید که این قیمت برای این که به یک عدد مشخص تبدیل شود باید یک پروسه ی دقیق را رد کند زیرا برای قیمت گذاری باید تمام عواملی که در ساخت مشارکت داشته اند در نظر گرفته شود. 

شایان ذکر است که مقدار گرماژ در هر متر مربع در قیمت گذاری خیلی موثر است.  قطر کارتن ها و ضخامتی که دارند نیز قیمت را تغییر می دهند. آیا می دانستید که شما می توانید طول و عرض این کارتن ها را عوض کنید؟ طول و عرض عوض شده نیز در تغییر قیمت کارتن پلاست UV  مهم هستند.  از آن جایی که قیمت مواد پتروشیمی بالا و پایین می شود ما نمی توانیم الان یک قیمت مشخص به شما بدهیم. همکاران ما همیشه به روز ترین قیمت ها را بر روی سایت می گذارند و شما می توانید آن ها را چک کنید و یا این که با شماره تماس هایی که در آخر صفحه می بینید با آن ها تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .