تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت کارتن پلاست شیت

تاریخ به روز رسانی:1403/04/029:20
کدشرحقیمتضخامت(mm)طولوزن(gr)رنگواحد
1شیت کارتن پلاست 4 میلیمتر49,00042700درخواستییک متر مربع
2شیت کارتن پلاست 5 میلیمتر63,00052900درخواستییک متر مربع
3شیت کارتن پلاست 6 میلیمتر77,000621100درخواستییک متر مربع
4شیت کارتن پلاست 8 میلیمتر112,000821600درخواستییک متر مربع
5شیت کارتن پلاست 10 میلیمتر126,6001021800درخواستییک متر مربع


کارتن پلاست شیت چیست؟

 این کارتن ها از ماده اولیه ای به نام پروپیلن تهیه می شوند. طرز تهیه این کارتن ها به این شکل پروپلین را به دستگاه اکسترود می ریزند و بعد از آن غلتک را وارد محوطه ی سرد می کنند و به آن شکل می دهند. لازم به ذکر است که کارتن پلاست معمولا به شکل شیت یا برش خورده به فروش می رسند.  این کارتن ها در رنگ های مختلف تولید می شوند.  بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که این کارتن ها در مقابل هر عامل خارجی مثل مواد شیمیایی ، میکروب ها،  و غیره مقاوم هستند. 

شما می توانید بنابر کار خود سفارش بدهید که کارتن شما آنتی یووی،  آنتی فایر، نانو پلاست و یا آنتی استاتیک باشد. به طور معمول ضخامت این کارتن ها از ۲ میلی متر تا ۱۲ است. طول و عرض آن ها را نیز مشتری می تواند با توجه به کار خود تغییر بدهد. وزن کارتن پلاست شیت بسیار سبک است و علاوه بر این ها قابل شست و شو و انعطاف پذیر می باشد. اگر می خواهید بدانید که کارتن پلاست شیت در کجا کاربرد دارد با ما همراه باشید.

کاربرد کارتن پلاست شیت

خب حال به سراغ کاربرد کارتن پلاست شیت می رویم. از آن جایی که این کارتن ها بدون بو هستند ، انعطاف پذیری خاصی دارند، کیفیت بالا و وزن سبک موجب شده است که در خیلی از صنایع شاهد آن ها باشیم. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که از این کارتن ها در دکوراسیون ها نیز استفاده می شود. در صنعت کشاورزی برای بسته بندی میوه ها و صیفی جات از این کارتن ها استفاده می شود زیرا این کارتن ها در مقابل ضربات خارجی مقاوم هستند و ضد آب نیز می باشند.

علاوه بر این ها در صنعت خودرو سازی، سوله سازی،  ساخت و ساز ها و هم چنین تبلیغات نیز از این کارتن ها استفاده می کنند.  شایان ذکر است که شما می توانید متناسب با کار و حرفه ی خود ضخامت و اندازه ی این کارتن ها انتخاب کنید.  چنان چه در این راستا اطلاعی نیز نداری و اصل نگران نباشید زیرا همکاران ما این جا هستند تا به تک تک سوال های شما پاسخ بدهند.  شما می توانید بعد از کسب اطلاعات لازم و هم چنین مطلع شدن از قیمت کارتن پلاست شیت نیز ما را در بخش بعد همراهی کنید.

قیمت کارتن پلاست شیت چه قدر است

یکی از مهم ترین مسائل برای خرید و یا حتی فروش هر چیزی قیمت آن است. ما در این بخش به قیمت روز کارتن پلاست شیت می پردازیم. دقت کنید که چندین عامل برای قیمت نهایی خیلی مهم هستند.  یکی از این موارد که در قیمت گذاری تاثیر گذار است این است که گاراژ در هر متر مربع چه قدر باشد.  علاوه بر این فزایش قطر کارتن پلاست نیز در قیمت موثر است.

یکی از مهم ترین عواملی که در این کار تاثبر می گذارد قیمت مواد پتروشیمی است که دائم بالا و پایین می شود. اگر می خواهید جدید ترین قیمت ها را بدانید یک نگاهی به لیست قیمت ها در سایت بزنید. شما می توانید با شماره تماس های موجود در سایت نیز با کارشناس های ما صحبت کنید و قیمت را از آن ها بپرسید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .