تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت شیر پروانه ای میراب

تاریخ به روز رسانی :-9:41
کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
1میراب شیر پروانه ای چدنیتماس2 1/2PN16چدنیمیراببنگاه تهران
2میراب شیر پروانه ای چدنیتماس2 1/2PN10چدنیمیراببنگاه تهران
3میراب شیر پروانه ای چدنیتماس1اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
4میراب شیر پروانه ای چدنیتماس1اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
5میراب شیر پروانه ای چدنیتماس2اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
6میراب شیر پروانه ای چدنیتماس2اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
7میراب شیر پروانه ای چدنیتماس3اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
8میراب شیر پروانه ای چدنیتماس3اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
9میراب شیر پروانه ای چدنیتماس4اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
10میراب شیر پروانه ای چدنیتماس4اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
11میراب شیر پروانه ای چدنیتماس5اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
12میراب شیر پروانه ای چدنیتماس5اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
13میراب شیر پروانه ای چدنیتماس6اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
14میراب شیر پروانه ای چدنیتماس6اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران


شیر پروانه ای میراب چیست؟

شیر پروانه ای میراب برای قطع و وصل کردن و هم چنین کنترل جریان سیالات است. این سیالات می توانند آب خام، آب آشامیدنی ، روغن و یا آب گرم باشند. لازم به ذکر است که این شیر ها به صورت افقی،  عمودی و یا مایل نصب می شوند.  این شیر ها انواع زیادی دارند.

جنس بدنه این شیر ها معمولا از چدن،  آلومینیوم برنز ، آلومینیوم برنز نیکل و استلنس استیل هستند. شایان ذکر است که شیر پروانه ای میراب معمولا از فشار کاری ۶ تا ۱۶ بار است‌ و سایز آن نیز از ۲۰ تا ۱۰۰۰میلی متر می باشد. درجه حرارت آن نیز ۱۲۰ سانتی گراد است. باید خدمتتان عرض کنیم که وزن شیر پروانه ای میراب نسبت به دیگر شیر ها کم تر است.

کاربرد شیر پروانه ای میراب

اگر می خواهید بدانید که کاربرد شیر پروانه ای میراب چیست و در کجا استفاده می شوند باید اضافه کنیم که این شیر ها در هر صنعتی که به یک وسیله برای کنترل جریان نیاز است کاربرد دارند.  ما معمولا در صنعت کشاورزی،  شبکه فاضلاب ، تاسیسات موتور خانه و مصارف صنعتی شاهد این شیر ها هستیم. استفاده از این شیر ها مزیت های زیادی دارد . تعمیر و تعویض و هم چنین نصب راحت از جمله این مزیت ها است. زمانی که شما از این شیر ها استفاده می کنید دیگر لازم نیست از گسک برای نصب سیستم استفاده کنید.

قیمت شیر پروانه ای میراب

در بخش های قبل گفتیم که این شیر در سایز و ابعاد مختلف تولید می شود و فشار کاری گوناگونی برای آن طراحی شده است. شایان ذکر است که تمام این موارد در قیمت گذاری نقش دارند و این عوامل در کنار جنسی که بدنه ی شیر پروانه ای میراب دارد دست به دست یک دیگر می دهند تا یک قیمت را به عنوان قیمت نهایی اعلام کنند. البته که تمام عوامل همین ها نیستند اما ما به چند مورد اصلی پرداختیم . این طبیعی است که قیمت شیر پروانه ای میراب با ضخامت کم و فشار کاری ۶ با یک شیر با فشار ۱۶ بار و قطور فرق داشته باشد.

شما می توانید در سایت ما مشخص کنید که شیر را با چه مشخصاتی می خواهید آن وقت قیمت را نیز مشاهده کنید. از آن جایی که قیمت ها دائم بالا و پایین می شوند ما نمی توانیم اینجا یک قیمت مشخص به شما اعلام کنیم شما می توانید برای مطلع شدن از جدید ترین قیمت ها با کارشناس های آهن آنیل تماس بگیرید و یا این که از طریق چت با آن ها صحبت کنید و هر سوالی که دارید از آن ها بپرسید.  بعد از تمام این کار ها می توانید هر تعدادی شیر پروانه ای میراب خواستید را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .