تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت شیر پروانه ای فاراب

تاریخ به روز رسانی :9:429:42
کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
1فاراب شیر پروانه ای چدنیتماس2 1/2PN10چدنیفاراببنگاه تهران
2فاراب شیر پروانه ای دیسک کروم گیربکسیتماس2 1/2PN16چدنیفاراببنگاه تهران
3فاراب شیر پروانه ای دیسک کروم اهرمیتماس2 1/2PN16چدنیفاراببنگاه تهران
4فاراب شیر پروانه ای دیسک کروم اهرمیتماس10PN16چدنیفاراببنگاه تهران
5فاراب شیر پروانه ای چدنیتماس2PN10چدنیفاراببنگاه تهران


شیر پروانه ای فاراب چیست؟

باترفلای ولو نام دیگر شیر پروانه ای فاراب است. این شیر ها در سایز های مختلف ۵۰ تا ۲۰۰ میلی متر ساخته می شوند . این شیر ها بر طبق استاندارد  EN 1563  تولید می شوند و در سه مدل هستند.  شیر پروانه ای ویفری، شیر پروانه ای فلنج دار و شیر پروانه ای لاگ سه مدل محبوب شیر پروانه ای هستند.

کاربرد شیر پروانه ای فاراب

این شیر ها موظف هستند که جریان را قطع ، وصل و یا حتی تنظیم کنند. لازم به ذکر است که جنس بدنه این شیر ها چدن است. محور و دیسک شیر پروانه ای ویفری از فولاد ضد زنگ است . بوش و یاتاقان آن نیز از آلیاژ هایی که پایه مسی دارند ساخته می شوند.  برای ساخت شیر پروانه ای فاراب از رنگ رزین برای سطح های داخلی و خارجی با ضخامت ۱۵۰ میکرومتر استفاده می شود. این طبیعی است که این تفاوت در جنس موجب تغییر وزن شیر پروانه ای فاراب می شود.

شایان ذکر است که استفاده از این شیر ها مزیت های زیادی دارند. شما می توانید از این شیر ها در هر حالتی که می خواهید استفاده کنید مثلا عمودی، افقی و زاویه دار.  این شیر ها افت فشار خیلی کمی دارند و برای آب بندی عملکرد فوق العاده ای دارند. شایان ذکر است که شیر پروانه ای فاراب با عملگر برقی و گیر بکسی کار می کند.

قیمت شیر پروانه ای فاراب

در این بخش به یکی از اصلی ترین سوال های شما یعنی قیمت روز شیر پروانه ای فاراب می پردازیم.  همان گونه که در بخش ابتدایی که این مقاله گفتیم این شیر ها سایز و ضخامت متفاوتی دارند این دو عامل از جمله مهم ترین عواملی هستند که در تعیین قیمت موثر هستند.  کیفیت و مرغوبیت جنس این شیر ها نیز در تعیین قیمت دخیل است ‌ دقت کنید که  هر چه جنس کار مرغوب تر باشد قیمت کار بالا تر می رود اما اصلا نگران نباشید با توجه به این تفاسیر همکاران ما تمام تلاش خود را می کنند تا شیر پروانه ای فاراب را مناسب ترین قیمت به مشتری تحویل بدهند‌ . علاوه بر نصب راحت قیمت مناسب این شیر ها موجب محبوبیت این شیر ها است‌. 

کارشناس های آهن آنیل برای این که کاربر را از سردرگمی نجات بدهند یک لیست از این شیر ها با ضخامت های متفاوت و  سایز های مختلف تهیه کرده اند و به روز ترین قیمت ها را نیز در آن لیست جای داده اند تا شما بت خیال راحت قیمت شیر ها را با توجه به ویژگی هایی که دارند با یک دیگر مقایسه کنید و در این امر تحقیق کنید. چنان چه قصد خرید شیر پروانه ای فاراب را دارید همین حالا با کارشناس های ما صحبت کنید و از آن ها راهنمایی بخواهید که از چه شیری استفاده کنید و چنان چه در این امر تخصص دارید هر تعداد و با هر سایز و اندازه ای که می خواهید را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .