تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق سیاه قطعات

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:52
کدشرحقیمتابعادحالتمحل بارگیریبرند
1ورق قطعات ضخامت 8 میلیمتر39,9006*1.25شیتکارخانهتهران
2ورق قطعات ضخامت 10 میلیمتر32,5696*1.25شیتکارخانهتهران
3ورق قطعات ضخامت 12 میلیمتر30,2766*1.25شیتکارخانهتهران
4ورق قطعات ضخامت 15 میلیمتر30,2766*1.25شیتکارخانهتهران
5ورق قطعات ضخامت 20 میلیمترتماس6*1.25شیتکارخانهتهرانورق قطعات نوعی فولاد است که دارای کارایی های زیادی است. به طور کلی، ورق قطعات در کارخانه های تولید قطعات فولادی ساخته می شود و در صنایع مختلفی مثل ساختمان سازی, خودرو سازی, تجهیزات صنعتی و دستگاه های صنعتی استفاده می شوند.

ورق سیاه قطعات چیست؟

ورق قطعات، ورق های فولادی آلیاژی هستند که ضخامتی حدود ده تا سی میلی متر دارند و در شکل شیت وارد بازار می شوند.

کاربرد ورق سیاه قطعات

کاربرد ورق سیاه قطعات شامل تولید قطعات خودرو ها، تولید مخازن تحت فشار، تولید تجهیزات مختلف مثل پیچ ساچمه ای, ورق های سایشی, اکسل و…، تولید قطعات مختلف مثل بیل مکانیکی, تجهیزات معدن, انواع قالب و…، ساخت قطعات ماشین آلات تولید شده با فرآیند تولیدی اکسترود، صنعت ساختمان سازی ( تولید اسکلت های فلزی ساختمان ها, تولید سازه های فولادی مثل پل ها)

نکاتی که باید قبل و بعد از خرید ورق سیاه قطعات لازم است بدانید

نکاتی که قبل از خرید ورق قطعات لازم است بدانید : به سبب آن که به طور معمول قیمت محصولات فولادی بالاست، بهتر است قبل از خرید از نوع, کاربرد, ابعاد و سایر اطلاعات آن چه می خواهید بخرید آگاهی کامل کسب نمایید. همچنین به سبب آن که قیمت روز ورق سیاه قطعات به شکل روزانه تغییر خواهند کرد بهتر است قبل از خرید از قیمت دقیق آن ها اطلاع یابید. نکاتی که بعد از خرید ورق قطعات لازم است بدانید : بعد از خرید این احتمال وجود دارد که برای تخلیه بعضی از محصولات به تجهیزات خاصی مثل جرثقیل نیاز باشد. بهتر است در این مورد نیز آگاهی یابید.

قیمت ورق سیاه قطعات

قیمت لحظه ای  ورق قطعات در ایران به علت تورم و تغییرات لحظه ای قیمت دلار، بسیار متغیر است. ولی شما می توانید برای خرید ورق قطعات با قیمت مناسب به سایت ما مراجعه کنید چرا که ما ورق قطعات را به قیمت عمده به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .