لیست وزن

   

  قیمت ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه

  تاریخ به روز رسانی :9:381402/07/03
  کدشرحقیمتضخامتابعادحالتکارخانهمحل بارگیری
  1ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 3 میلیمترتماس36*1/5شیتفولاد مبارکهکارخانه
  2ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 4 میلیمتر32,50046*1/5شیتفولاد مبارکهکارخانه
  3ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 5 میلیمتر32,60056*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه اصفهان
  4ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 6 میلیمتر31,80066*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه تهران
  5ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 8 میلیمتر31,70086*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه تهران
  6ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 10 میلیمتر31,500106*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه ساوه
  7ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 12 میلیمتر31,700126*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه ساوه


  ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه

  فولاد مبارکه اصفهان، یکی از کارخانه های ذوب آهن ایران در زمینه تولید تخصصی انواع ورق فولادی می باشد که در ساخت ورق های فولادی، از تجهیزات مدرنی استفاده می کند. به همین دلیل، توانسته است که انواع ورق های فولادی را با بهترین کیفیت در سطح بین المللی، تولید و عرضه کند. ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه، یکی از تولیدات این مجتمع تولید فولاد می باشد. در این مقاله قصد داریم که به معرفی ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه و اطلاعات مربوط به آن بپردازیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

  ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه چیست؟

  همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه از تولیدات کارخانه فولاد مبارکه اصفهان می باشد. ورق سیاه از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف بوده که به صورت ماده اولیه تختال اسلب با نورد گرم، تولید می شود. ورق سیاه فولاد مبارکه، در حرارت بالا تولید شده و این روش تولید، سبب می شود تا از ضخامت محصول، کاسته شود. در نتیجه، به عرض آن اضافه شده و محصولی به شکل ورق تولید می شود. ورق ها به صورت کلاف های فولادی بوده و به شکل برشی در اندازه های مختلف، به کار می روند.

  قیمت ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه

  عوامل مختلفی در تعیین قیمت ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه، تاثیر دارند و از این رو، نمی توان برای تمامی آنها قیمت واحدی در نظر گرفت. به طور کلی، قیمت ورق سیاه برشی به نوع ورق و ضخامت آن بستگی دارد. همچنین نحوه برش ورق نیز از دیگر فاکتورهای تعیین کننده آن است. علاوه بر این هر چه ضخامت ورق سیاه کمتر باشد، قیمت و انعطاف پذیری آن بالاتر خواهد بود.

  کاربرد ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه

  ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه، به علت ماهیت تولید، میزان استقامت و استحکامی که دارد؛ در بین سایر محصولات جایگاه ویژه ای را کسب کرده و در صنایع مختلفی کاربرد دارد. از جمله کاربردهای این نوع ورق، میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ساخت ریل
  • ساخت پل
  • ساختن تجهیزات ترافیکی
  • تولید ورق پانچ، تسمه و زوارهای فولادی
  • ساخت کشتی و سایر تجهیزات دریایی
  • ساخت پروژه های مختلف و مخزن های بزرگ
  • صنعت خودروسازی
  • ساخت پروفیل ساختمانی بسته، باز، ناودانی، نبشی و…

  وزن ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه

  ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه، در وزن های مختلفی تولید می شود. به طور کلی، وزن ورق سیاه به پارامترهایی مانند ابعاد، طول، عرض و ضخامت آن بستگی دارد. بنابراین ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه بر اساس این عوامل، دارای وزن های مختلفی می باشد.

  نتیجه گیری

  ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه، کاربردهای بسیاری داشته و در زمینه ساخت پروژه های بزرگ به کار می رود. این محصول، از تولیدات فولاد مبارکه اصفهان بوده و کیفیت قابل توجهی دارد. همچنین از استقامت و استحکام بالایی برخوردار است. در این مقاله برای آشنایی شما همراهان گرامی با ورق سیاه برشی، به معرفی کاربردها و ویژگی های آن پرداختیم. امیدواریم که اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کرده باشید.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .