تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن چهارپهلو

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع چهارپهلو را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن چهارپهلو روی دکمه زیر کلیک کنید .

چهار پهلو ترانس

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:34
کدشرحقیمتحالتسایزمحل بارگیری
1چهارپهلو45,920ترانس4*4بنگاه تهران
2چهارپهلو45,870ترانس4*4-
3چهارپهلو45,920ترانس5*5بنگاه تهران
4چهارپهلو45,920ترانس6*6بنگاه تهران
5چهارپهلو45,920ترانس8*8بنگاه تهران
6چهارپهلو40,410ترانس10*10بنگاه تهران
7چهارپهلو40,410ترانس12*12بنگاه تهران
8چهارپهلو40,410ترانس14*14بنگاه تهران
9چهارپهلو40,410ترانس16*16بنگاه تهران


 چهارپهلو ترانس یک پروفیل قوطی توپر است. در بازار آهن آلات چهارپهلو ترانس، به هر مقطع طویل با شکل مقطع ثابت،‌ پروفیل گفته می‌شود. در این میان،‌ چهار پهلو با سطح مقطع مربع و یا مستطیل شکل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، مقطع فولادی دارای چهار گوشه است و می‌توان از آن برای ساخت و تولید ابزارها، سازه‌ها و… استفاده کرد. ساخت چهارپهلو ترانس با مواد اولیه مختلف،‌ شمش و یا آهن قراضه،‌ موجب شده تا تولید کنندگان در ساخت آن با محدودیت خاصی مواجه نباشند.

اغلب مشتریان چهارپهلو ترانس با هدف استفاده در بخش‌ساخت و سازی مثل درب و پنجره و نرده،‌ چهارپهلو ترانس را تهیه میکنند، اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید این پروفیل آهنی ساده به روش‌ مختلف تولید می‌شود. علاوه بر آن در بازار آهن با انواع متفاوتی از پروفیل مواجه هستید. برای آشنایی بیشتر با انواع چهارپهلو ترانس و روش تولید چهارپهلو ترانس ما را همراهی کنید.

چهار پهلو ترانس

تولید چهارپهلو ترانس چگونه است؟

در دنیای آهن‌آلات، چهار پهلو به سه روش قابل تولید هستند. در هر روش تولید،‌ محصول نهایی ویژگی‌ ظاهری و خواص مربوط به خود را دارد. همچنین هرکدام از انواع چهارپهلو ترانس آهن آنیل در بخش مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید چهارپهلو به روش ترانسی

برای تولید چهارپهلو ترانس، چهارپهلویی که به روش نورد گرم تولید شده را توسط دستگاهی به‌نام «دوزه» می‌کشند. با این کار، پروفیلی به دست می‌آید که صیقلی‌تر، یکنواخت‌تر و البته زیباتر است. دقت بالا و سطح صیقلی از بزرگترین و مهم‌ترین ویژگی‌های چهارپهلو ترانس است.

سایز این پروفیل از ۴ در ۴ میلی‌متر تا ۹۰ در ۹۰ میلی‌متر متغیر است و با توجه به نیاز مشتری ارائه می‌شود. سایزهای کوچک این پروفیل که در اندازه‌های ۲ در ۲ میلی‌متر تا ۱۰ در ۱۰ میلی‌متر هستند، در اصلاح بازاری، خار نامیده می‌شوند. مشتری اصلی این خار صنایع کوچک مقیاس هستند و از چهارپهلو ترانس در موارد گوناگون استفاده می‌کنند. هر چه اندازه این پروفیل افزایش یابد، مدل مشتریان آن هم تغییر می‌کند و لزوم رعایت دقت نیز بالاتر می‌رود.

چهارپهلو ترانس با چه آلیاژی ساخته می‌شود؟

مانند بسیاری از محصولات، چهارپهلو ترانس نیز می‌‌تواند از فلزات گوناگونی همچون استیل، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس و… ساخته شود. لازم به ذکر است که هر کدام از این چهارپهلو ترانس در صنایع گوناگونی قابل استفاده هستند و موارد مصرف مشخصی دارند.

چه صنایعی از چهارپهلو ترانس استفاده می‌کنند؟

شرکت‌های خودروسازی، تولید کنندگان دستگاه‌های مختلف، ساخت ریل راه‌آهن، صنعت راه و ساختمان و… از مهم‌ترین مشتریان چهارپهلو ترانس هستند. علاوه بر این، ممکن است از این پروفیل در کارخانه و تولیدی بسیاری به‌صورت محدود استفاده بشود.

از چهار پهلو برای تولید نرده‌های حفاظتی، درب و پنجره، درب‌های لوکس و… استفاده می‌شود. علاوه بر این، برخی ار اندازه‌های چهارپهلو ترانس در تولید فرفوژه‌ تالارها و مراکز پذیرایی نیز کاربرد دارند. در نهایت برخی از چهارپهلوها که سنگین‌تر هستند نیز در تولید و ساخت ابزارها و موارد سنگین‌تر مانند کوره‌ها، استفاده می‌شوند. معمولا هر چه وزن چهارپهلو ترانس افزایش پیدا می‌کند، آن پروفیل سفارشی است و کارخانه‌ها با توجه به ابعاد پروژه آن ‌را ارائه خواهند کرد.

در تمام این موارد آنچه که باعث بالا رفتن موارد استفاده از چهارپهلو ترانس شده است، استحکام و قدرت آن است که در نهایت به بالا رفتن ضریب ایمنی و اطمینان پروژه‌ها کمک می‌کند، برای ساخت برخی انواع گریتینگ هم از چهار پهلو استفاده میشود.

کارخانه‌ تولید کننده چهارپهلو ترانس

امروزه کارخانه و کارگاه‌ گوناگونی که دارای کوره‌ها و توان تولیدی کافی برای تولید چهارپهلو ترانس هستند، اقدام به ساخت و تولید چهارپهلو ترانس می‌کنند. نکته مهم در تولید این پروفیل آن است که آلیاژ به کار رفته برای تولید پروفیل، از کارخانه یا کارگاه مهم‌تر است و ارزشمندی چهارپهلو ترانس با توجه به نتیجه نهایی تعیین می‌شود. با این حال، برند یزد و اسفراین، در تولید چهارپهلو ترانس شناخته شده هستند و محصولات‌شان در بازار به فروش می‌رسد. از این رو جهت مشاهده قیمت روزانه چهارپهلو ترانس می توانید به سایت آهن آنیل مراجعه یا با کارشناسان ما در مجموعه تماس بگیرید. قیمت چهار پهلو ترانس همانند دیگر محصولات به صورت لحظه ای قابل مشاهده می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .