تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 24

تاریخ به روز رسانی :-8:22
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 لوله اسپیرال 24

لوله ای استوانه ای که معمولا طول بلندی دارد و توخالی است. لوله‌ها انواع مختلفی دارند و از مواد مختلفی تشکیل شده‌اند. بیشتر لوله‌ها از جنس فولاد، آهن، آلومینیوم، پلاستیک، استیل، بتن و غیره هستند. به جرات می‌توان گفت که لوله یک متریال اصلی و کاربردی در بسیاری از صنایع است.

با گذشت زمان و پیشرفت ماشین آلات صنعتی انواع و اقسام مختلفی از لوله تولید شده است. امروزه بیشترین استفاده از لوله‌های فولادی است. لوله‌های فولادی انواع مختلفی دارند و با توجه به جنس و اندازه در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه با یک لوله فولادی که جزو لوله‌های صنعتی است یعنی لوله اسپیرال 24 بیشتر آشنا خواهید شد.

لوله اسپیرال 24 چیست؟

لوله اسپیرال 24 طی فرایند نورد گرم تولید می‌شود و حالت مارپیچی دارد. درزهای این لوله توسط جوشکاری پوشانده می‌شود، در اصل فرایند جوشکاری در لوله اسپیرال 24 از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در کیفیت نهایی لوله نقش دارد. لوله اسپیرال 24 انواع مختلفی دارد؛ یک نوع از این لوله با عنوان لوله اسپیرال 24 واجد شرایط شناخته می‌شود، لوله واجد شرایط متناسب با استانداردهای بین‌المللی ساخته شده و از شرایط فنی خوبی برخوردار است.

نوع دیگر لوله اسپیرال 24 با نام لوله اسپیرال 24 ترمیم شده شناخته می‌شود، این لوله کیفیت مناسبی ندارد و همچنین شرایط فنی آن نیز با استانداردهای بین‌المللی متناسب نیست اما با تمام این‌ها قابلیت تعمیر شدن را دارد. نوع سوم لوله اسپیرال 24 با نام لوله اسپیرال 24 غیر قابل استفاده، تماما از لحاظ کیفیت و ظاهر کارایی خود را از دست داده است و امکان تعمیر و استفاده مجدد آن نیز دیگر وجود ندارد.

مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله اسپیرال 24 از خواص فیزیکی بالایی برخوردار هستند، در نتیجه این لوله نیز قدرت و استحکام بالا و قابل توجهی دارد. برای تولید لوله اسپیرال 24 نیازی به ماشین آلات و دستگاه‌های صنعتی سنگین نیست، البته در برخی شرایط امکان بروز عیوبی همچون چروکیدگی در این نوع از لوله اسپیرال وجود دارد.

لوله‌های اسپیرال 24 که در حین مراحل تولید دچار خرابی و یا نشتی و یا چروکیدگی می‌شوند به عنوان پایه در سازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله اسپیرال 24 از کیفیت و ضخامت خوبی برخوردار است، به هر میزان که ضخامت لوله و استحکام آن بالا باشد به هنگام انتقال مواد نیز عملکرد خوبی خواهد داشت و در طولانی مدت کارایی بالایی از خود نشان خواهد داد. تمام این مسائل در طول عمر لوله اسپیرال 24 بسیار موثر است و از آنجایی که اگر لوله دچار خرابی نشود نیاز به تعمیر و تعویض ندارد در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

کاربرد لوله اسپیرال 24

از لوله اسپیرال 24 در صنایع گسترده‌ و مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. مراکز عمومی، سالن‌های اجتماعات، مکان‌های تفریحی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها از جمله مراکزی هستند که از لوله اسپیرال 24 به شکل‌های گوناگونی استفاده می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین کاربرد لوله اسپیرال 24 در سیستم آبرسانی است، هم در آبرسانی شهری و هم در پروژه‌های عمرانی بزرگ از این لوله استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای انتقال آب لوله کشی به منازل و یا آبرسانی به مزارع و باغات و گلخانه‌ها از لوله اسپیرال 24 استفاده می‌شود.

قیمت لوله اسپیرال 24

بسیاری از موارد همچون عدم استفاده از دستگاه‌های عظیم در هزینه این لوله صرفه‌جویی می‌کند. البته به هر میزان که کیفیت لوله بالا باشد قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. وزن لوله اسپیرال 24 با توجه به مشخصات ظاهری از جمله ضخامت و طول تغییر می‌کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .