تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 10

تاریخ به روز رسانی :-8:18
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس10اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس10اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس10اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه


 لوله اسپیرال 10

برای اینکه بتوانید لوله های فولادی را تولید کنید از روش های مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها روش اسپیرال می باشد. در این روش لوله های فولادی را به حالت مارپیچی در می آورند و در سایزهای مختلف در بازار ارائه می‌شود که سایز ان ها بین ۵ تا ۱۲۰ اینچ خواهد بود.

هر کدام  از لوله ها را در سایت های مختلف برای کاربردهای مختلفی نیز استفاده می کنند ولی در کل از لوله های فولادی که با روش اسپیرال ساخته شده اند در صنعت نفت و گاز بیشتر بهره می گیرند. تا قبل از دهه ۱۹۶۰ لوله های اسپیرال چندان پیشرفتی نداشتند اما بعد از آن بسیار مورد توجه قرار گرفتند اما در کل بسیار محدود تولید می شوند. در این مقاله می خواهیم به بررسی لوله اسپیرال ۱۰ بپردازیم.

مزیت های لوله اسپیرال 10

 ابتدا به مزایا و معایب و آن اشاره می کنیم. همانطور که اشاره شد از لوله های اسپیرال در صنعت نفت و گاز بیشتر استفاده می‌شود و با پیشرفتی که در تولید این گونه لوله ها به وجود آمد می توان گفت که این لوله اسپیرال از کیفیت بالایی برخوردار شدند. تمامی لوله های ساخته شده  اسپیرال۱۰ از استانداردهای بین المللی می گذرند.

 از جمله مزیت هایی که برای لوله اسپیرال ۱۰ می توان برشمرد شامل موارد زیر است:

  این گونه لوله ها کاملاً یکنواخت هستند، دارای خواص مکانیکی بالایی بوده، جریان سیال در این گونه لوله های فولادی بسیار مناسب است، کاملاً شکل پذیر هستند بنابراین اگر در حین کار نیاز به خم کردن این گونه لوله ها داشتید می توانید به راحتی روی آن ها حساب کنید، اقتصادی تر هستند، استحکام و اطمینان بیشتری در مقابل ترک برداشتن و شکستگی دارند، کاملا انعطاف پذیر هستند.

روش ساخت لوله اسپیرال 10

از جمله روش های ساخت یک لوله اسپیرال شامل موارد زیر است:

  • در ابتدای کار لوله ها را به شکل یو شکل در آورده و سپس آن ها را به حالت دایره در می آورند.
  • روش بعدی این است که آن ها را وارد غلتک ها کرده تا فشار بر روی آن ها اعمال شود سپس ان ها را جوش می دهند.
  • روش دیگری که برای ساخت لوله ها اعمال می شود این است که دو نیمه لوله را که به شکل سی شکل در می اورده ایم بر روی یک دیگر جوش می دهند.
  • یا این که به شکل مارپیچی آن ها را می سازند.
  • جوشکاری هایی که برای لوله اسپیرال انجام می شود به روش قوسی پودری خواهد بود.
  • برای ساخت لوله اسپیرال ۱۰ از چندین استاندارد استفاده می‌شود و از تمامی آزمایش های کنترل کیفیت نیز با موفقیت بیرون می آید پس می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

قیمت لوله اسپیرال 10

لوله اسپیرال در طول و قطر مختلف تولید و عرضه می شود. قیمت گذاری لوله اسپیرال بر مبنای ضخامت ورق، طول و ابعاد لوله، جنس ورق بکار رفته و همچنین کیفیت ساخت لوله اسپیرال انجام می شود. لوله اسپیرال به طور عمده در محدوده ضخامت 8 تا 15 و قطر 400 تا 2500 میلیمتر از جنس ورق فولاد کربنی ساخته می شوند، اصلی ترین دلایل محبوبیت لوله اسپیرال سهولت در فرآیند تولید این لوله می باشد.  در فرآیند تولید لوله اسپیرال 10  با توجه به شکل مارپیچ این لوله ها این لوله ها می توانند با گیج بندی دستگاه اسپیرال زن در کارخانجات تولید لوله اسپیرال 10 به راحتی به سایز گوناگون لوله تبدیل گردد، این در حالی است که این فرآیند برای لوله اسپیرال امکان پذیر نمی باشد.

از دیگر دلایل محبوبیت این لوله ها، تامین این لوله ها می باشد. برای مثال شما اگر لوله اسپیرال سایز بالا و ضخامت خاص نیاز داشته باشید، برای بدست آوردن لوله درزمستقیم، نیاز به ثبت سفارش از کارخانه های تولید ورق و در نهایت ثبت سفارش در کارخانجات تولید لوله و تا رسیدن به محصول نهایی پروسه ای بین ۴ تا ۶ ماه را می بایست سپیری نماید. این در حالی است که برای تولید لوله های اسپیرال کافی است که دهنده ی خروجی دستگاه تولید لوله اسپیرال را تنگ تر کرده یا گشادتر کرده تا به سایز مورد نظر برسیم. سپس ورق با زاویه ی خاص همان سایز اینچ وارد دستگاه شده و لوله به راحتی استحصال می گردد. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت روز لوله اسپیرال 10 به سایت مراجعه کنید و یا جهت خرید لوله اسپیرال 10 با کارشناسان واحد لوله اسپیرال با شرکت در تماس باشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .