تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده کویر کاشان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:13
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیری
1کلاف 5.5 ساده A1 فولاد کویر کاشان30,4555.5A1کلافکویر کاشانکارخانه
2کلاف 6 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس6A1کلافکویر کاشانکارخانه
3کلاف 6.5 ساده A1 فولاد کویر کاشان30,4556.5A1کلافکویر کاشانکارخانه
4کلاف 8 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس8A1کلافکویر کاشانکارخانه
5کلاف 10 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس10A1کلافکویر کاشانکارخانه
6کلاف 11 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس11A1کلافکویر کاشانکارخانه
7کلاف 12 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس12A1کلافکویر کاشانکارخانه
8کلاف 12.5 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس12.5A1کلافکویر کاشانکارخانه
9کلاف 13 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس13A1کلافکویر کاشانکارخانه
10کلاف 14 ساده A1 فولاد کویر کاشانتماس14A1کلافکویر کاشانکارخانه


 میلگرد کلاف ساده کویر کاشان یکی از میلگرد کلاف ساده های معتبر و مطرح کشور است که قیمت متنوعی داشته و می‌توان آن را به‌راحتی تهیه کرد. درواقع در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با این نوع از کارخانه آشنا کرده تا بتوانید اطلاعات کافی برای خرید آن داشته باشید.

کارخانه کویر کاشان چه ویژگیهایی دارد؟

کارخانه کویر کاشان میلگرد کلاف ساده به‌صورت شاخه و یا کلاف را در بازار عرضه و تولید و عرضه می کند. در واقع نوع کلاف به معنی کلاف های پیچیده شده از میلگرد کلاف ساده است که به‌منظور سهولت در جابجایی و حمل‌ونقل به این صورت دسته‌بندی شده‌است. از دیگر انواع میلگرد کلاف ساده کویر کاشان به دو نوع ST52وST37 می‌توان اشاره داشت که تفاوت اصلی آن در نوع آلیاژ فولاد استفاده‌شده در این میلگرد کلاف ساده است. میلگرد کلاف سادهST52 در ساختار آلیاژی که دارد بیشتر در سطح کربن استفاده کرده که میزان مقاومت آن نیز زیاد است.

محصولات کارخانه‌ای عبارت‌اند از:

میلگرد کلاف ساده کویر کاشان در سایزهای ۱۲ تا ۵۰ میلی‌متر، میلگرد کلاف ساده کویر کاشان در سایزهای ۸ تا ۱۲ میلی‌متر، میلگرد کلاف ساده شاخه آجدار کویر کاشان در سایز ۸ تا ۴۰ میلی‌متر، میلگرد شاخه آجدار کویر کاشان در سایز ۱۰ تا ۳۶ میلی‌متر، و کلاف ساده کویر را در سایز ۵٫۵ تا ۱۰ میلی‌متر، کلاف آجدار کویر کاشان و در آج سیصدو پنجاه در سایزهای ۸ تا ۱۶ میلی‌متر، کلاف آجدار کویر کاشان ۸۰ در سایزهای ۸ تا ۱۶ می‌دهد.

خرید میلگرد کلاف ساده کویر کاشان

اولین و مهم‌ترین فاکتوری که باید در خرید میلگرد کلاف ساده کویر کاشان خود نظر قرار دهید قیمت آنست. به‌طورکلی باید بگوییم که این نوع از میلگرد کلاف ساده از نظر قیمتی دارای قیمت بسیار مناسب‌تر از انواع مشابه خود در بازار بوده که در کنار قیمت کیفیت منحصربه‌فردی نیز دارد خرید روز میلگرد کلاف ساده کویر کاشان و با توجه به تعاریف گفته‌شده کاملاً معقول و اقتصادی است.

معرفی کارخانه میلگرد کلاف ساده کویر کاشان

کارخانه میلگرد کلاف ساده کویر کاشان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد کلاف ساده در سطح کشور است که در نوع شاخه‌ای و کلافی میلگرد کلاف ساده را تولید می‌کند. در واقع این کارخانه حدوداً ده‌ درصد از نیاز بازار داخلی کشور را تامین کرده و بسیار با کیفیت است. این شرکت در سال 1379 برای انجام معاملات تجاری بین المللي تاسیس شد و دو سال بعد نیز با انجام تحقیقات گسترده برای شناخت نیاز بازار داخلی اقدام کرد و تغییرات خود را ایجاد نمود.

درواقع این کارخانه تصمیم گرفت تا یک شرکت تولیدی تبدیل شود و در سال 1386 توانست مجتمع فولاد کویر را به مرحله تولید برساند و بعد از گسترش خط تولید خود دامنه محصولات خود را نیز افزایش دهد. در واقع این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ۳۵۰ هزار تن در سال یکی از کامل‌ترین سبدهای تولیدی میلگرد کلاف ساده ، عاج‌دار و انواع بسته‌بندی شاخه و کلاف را دارد و با محصولات بسیار با کیفیت و بادوامی را وارد بازار می‌کند.

کارخانه کویر کاشان یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی داخل است که حدوداً ده تا پانزده درصد از نیاز میلگرد کلاف ساده کویر کاشان را تأمین می‌کند. این کارخانه محصولات باکیفیت و با طول عمر زیاد تولید کرده و قیمت مناسب‌تری نسبت‌به کارخانه‌ها و محصولات مشابه خود دارد. این کارخانه هرساله حدود سیصد و شصت تن میلگرد کلاف ساده را روانه بازار می‌کند. کیفیت تولیدی قیمت مناسب، أنواع متفاوت باعث تا استفاده از این محصولات توجیهه کاملا عقلانی و درستی داشته باشد. میلگرد کلاف ساده کویر کاشان بیشترین استفاده را از انواع دیگر میلگرد کلاف ساده ها دارد زیرا میزان جوش پذیری خوبی که از خود نشان داده است سبب شده تا این نوع از میلگرد کلاف ساده ها کارایی و کاربرد بسیار متنوع تری از محصولات مشابه خود داشته باشد.

قیمت کلاف ساده کویر کاشان

کلاف های ساده ای که در بازار وجود دارند قیمت های متفاوتی دارند که به خاطر ضخامت و وزن آن ها است. ضخامت کلاف ساده در بازار شامل کلاف 5/5 و 6 و 5/6 و 7 تا 12 می باشد برای ضخامت های بیش تر و نزدیک به 16 می توان به کارخانه‌ هایی مثل کارخانه کلاف ساده کویر کاشان سفارش داد. این کارخانه ها با استفاده از ذوب شمش های حاوی گوگرد و سیلیسیوم و فسفر و منگنز در دمای ۱۱۰۰ درجه و با استفاده از نورد آن ها را به اندازه ضخامت مورد نظر خود در می آورند سپس به بازار عرضه می ‌کنند. جهت مشاهده به روز جدول قیمت لحظه ای کلاف ساده کویر کاشان به سایت آهن آنیل مراجعه کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .