تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی اسپیرال

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزوزن هر شاخه(kg)برندطولواحد محل بارگیری
1ناودانی 6000*50 اسپیرال26,7006000*5022اسپیرال6متریکیلوگرمکارخانه اصفهان
2ناودانی 6000*50 اسپیرال26,7006000*5024اسپیرال6متریکیلوگرمکارخانه اصفهان
3ناودانی 6000*60 اسپیرالتماس6000*6026اسپیرال6متریکیلوگرمکارخانه اصفهان


ناودانی اسپیرال چیست؟

ناودانی یکی از تجهیزاتی است که در صنعت ساختمان­ سازی مورد استفاده قرار می ­گیرد. ناودانی دارای انواع مختلفی است که یکی از پر کاربرد ترین انواع ناودانی اسپیرال است. این ناودانی شکلی شبیه به u انگلیسی دارد که در وزن های مختلف تولید به فروش می رسد. ناودانی اسپیرال در جنس های مختلف تولید و عرضه می گردد که عبارت اند از: گالوانیزه، آلومینیوم، نورد سرد، نورد گرم، ضد سایش و غیره. ناودانی اسپیرال نیز بر اساس جنس و وزن دسته بندی و به فروش می رسد.

ناودانی اسپیرال به دلیل اهمیتی که در صنعت ساختمان سازی دارد یکی از سازه های پر تقاضا از سوی مصرف کنندگان است که اغلب به صورت عمده تهیه می کنند. جنس های مختلف نام برده شده کاربرد های متفاوتی دارد که این جنس ها نیز در قیمت ان تاثیر گذار است. ناودانی اسپیرال متعلق به شرکت تولید فولاد اسپیرال است که در زمینه تولید اقلام ساختمان سازی و سایر وسیله­ ها فعالیت می ­نماید.  عوامل متعددی نیز در قیمت روز ناودانی اسپیرال تاثیر گذار است که هنگام تولید باید مشخص گردد.

قیمت ناودانی اسپیرال

در بررسی ویژگی ها و ساختار ناودانی اسپیرال یک از مهم­ ترین قسمت هایی که مورد توجه مشتریان است قیمت ناودانی اسپیرال است. از سوی دیگر در بازار پر نوسان این روز ها نیز اعلام یک قیمت ثابت از سوی تولید کننده کار سختی است. چرا که هر روزه شاهد نوسان در قیمت دلار  و میزان عرضه و تقاضا هستیم.

اما عوامل مهمی در قیمت ناودانی اسپیرال تاثیر گذار است که تولید کننده و مراکز عرضه ان در ارائه لیست قیمت، آن عوامل را نیز نام می برند. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت دقیق ناودانی اسپیرال وزن و جنس ان است. وزن ناودانی اسپیرال متغییر است و بر اساس سایز و جنس تولید شده تعیین می گردد. همان طور که گفته شد میزان تقاضا و قیمت دلار در کشور نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. همچنین قیمت ناودانی سبک و ناودانی سنگین نیز با یک دیگر متفاوت است.

کاربرد ناودانی اسپیرال

وقتی برای تهیه یک وسیله مورد نیاز در صنایع سری به بازار می زنید انواع و جنس های مختلفی از یک محصول را می بینید. هر محصول بر اساس کاربردی که برای آن تولید شده دارای ویژگی هایی است که هنگام خرید از سوی خریداران مورد بررسی قرار می گیرد. ناودانی اسپیرال نیز یکی از اقلامی است در صنایع مختلف کاربرد دارد. زمینه های کاربرد ناودانی اسپیرال عبارت اند از:

در زمینه صنعت ساختمان سازی در قسمت چارچوب و خر پا ها مورد استفاده است.

در زمین هصنعت ماشین سازی و خودرو نیز از ناودانی اسپیرال استفاده می شود.

یکی دیگر از کاربرد های مهم آن در زمینه هواپیما و کشتی سازی است.

همان طور که گفته شد ناودانی اسپیرال در صنایع مهی کاربرد دارد که در مرحله تولید باید نهایت دقت و استفاده از مواد اولیه درجه یک از سوی تولید کننده رعایت شود. به همین دلیل تولید کننده ناودانی اسپیرال در خط تولید اقدام به ایجاد مراحل نظارت و ارزیابی در تولید سازه می نماید تا به خوبی و بر اساس استاندار های مشخص شده به دست مشتریان برسد.

وزن ناودانی اسپیرال

در جدول اطلاعاتی که برای ناودانی اسپیرال مشخص می شود وزن ناودانی اسپیرال بر اساس شاخه که هر شاخه ان شش کیلوگرم است مشخص می گردد. از سوی دیگر وزن ناودانی اسپیرال بر اساس جنس های تولید شده نیز متغییر می باشد. به همین دلیل تولید کننده برای این که وزن ناودانی اسپیرال را مشخص کند از الگوی خاصی تبعیت می کند تا ناودانی های تولید شده همه به یک وزن باشند.

در ساخت ناودانی  الگوی جدول اشتال در وزن آن تعیین کننده می باشد که ناودانی اسپیرال سبک وزنی کم تر از جدول اشتال دارد اما وزن ناودانی سنگین با جدول اشتال یکسان است. البته تفاوت در وزن به کاهش کیفیت کاری ناودانی اسپیرال ربطی ندارد و تمام ناودانی های تولید شده بر اساس کارکرد مشخص که دارند به کار می اید. همان طور که می دانید قیمت ناودانی اسپیرال بر اساس وزن و جنس آن مشخص می گردد. ناودانی اسپیرال در وزن های هر شاخه‌ بیست و دو، بیست و چهار، بیست و شش، سی و دو می باشد که بر حسب این وزن میزان استحکام سازه و مرغوب بودن آن معیین می گردد. به همین دلیل هنگام خرید باید به وزن ناودانی اسپیرال و جنس آن توجه نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .