تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت نبشی فولاد سپهر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1نبشی 2*30*30 سپهر ایرانیان25,16030*3026متریکیلوگرمکارخانه
2نبشی 2.5*40*40 سپهر ایرانیان24,83040*402.56متریکیلوگرمکارخانه
3نبشی 3*40*40 سپهر ایرانیان24,83040*4036متریکیلوگرمکارخانه
4نبشی 4*40*40 سپهر ایرانیان24,78040*4046متریکیلوگرمکارخانه
5نبشی 5*50*50 سپهر ایرانیانتماس50*5056متریکیلوگرمکارخانه


نبشی فولاد سپهر چیست؟

نبشی نوعی سازه ی فولادی است که دارای فرآیند ساخت سخت و بسیار ییچیده ای است. نبشی فولاد سپهر متعلق به شرکت ما است که افزون بر ساخت نبشی سایر محصولات گوناگون مانند ناودانی، ورق و غیره را نیز ایجاد می کند. چنان چه با اصطلاح نبشی اشنا باشید قطعا می دانید که نبشی به بخشی گفته می شود که دو ضلع بر هم عمود باشند. نبشی فولاد سپهر سازه ای از جنس فولاد به شکل L است. حوزه های استفاده از این سازه مختلف و طبق ساختار آن که به دو نوع پرسی و فابریک تقسیم می شود استفاده می شود. به همین علت جهت خرید نبشی فولاد سپهر لازم است که به طور کامل با وزن، کاربرد و از همه مهم تر قیمت ان آشنا گردید. نبشی فولاد سپهر در سایز و ابعاد گوناگون ساخته و به بازار ارائه می شود.

قیمت نبشی فولاد سپهر

قیمت دقیق نبشی فولاد سپهر از عوامل مختلفی چون وزن، کاربرد، جنس و شرایط اقتصادی و میزان تقاضا و عرضه در بازار اثر می گیرد. شرایطی را در نظر بگیرید که برای تقاضای نبشی در بازار به همان میزان تولید وجود ندارد. این امر باعث افزایش قیمت روز نبشی فولاد سپهر در لحظه می گردد که تا برابری عرضه و تقاضا اثرات خود را می گذارد. وزن نبشی فولاد سپهر هم در قیمت آن اثر گذار است. نبشی شماره هشت با نبشی شماره شش فرق دارد. از طرف دیگر با وجود عرضه کنندگان فراوان یک محصول خواهید توانست با خرید مستقیم از سازنده که با حذف واسطه همراه است یک قیمت واقعی و به روز را کسب کنید. علاوه بر این، خرید از نمایندگی های معتبر طرف قرار داد هم می تواند کار ساز باشد.

کاربرد نبشی فولاد سپهر

همان طور که می دانید هنگامی که یک محصول جدید ساخته می شود پیش از اقدام به ساخت و عرضه آن زمینه های مصرفی این محصول را تعیین می کنند. نبشی فولاد سپهر در سازه های مختلفی کاربرد دارد که برای هر زمینه ابعاد و وزن مختلفی از ان استفاده می شود. نبشی فولاد سپهر جهت سازه دکل های بزرگ برق، اتصال برخی از سازه ها به هم، در صنعت ساختمان سازی، صنعت ساخت پل و غیره کاربرد دارد. یکی دیگر از کاربرد های مهم نبشی فولاد سپهر همان اتصال دو سازه به هم می باشد که به طور معمول در مرحله ساخت فونداسیون ساختمان ها استفاده می شود. نبشی با داشتن شکل L در محل های مورد نطر دارای کارایی خوبی است.

وزن نبشی فولاد سپهر

اصلی ترین عامل اثر گذار در وزن نبشی فولاد سپهر جنس آن است. عامل بعدی اثر گذار ابعاد آن است. به همین علت جهت بررسی وزن نبشی فولاد سپهر باید ابعاد مختلف موجود در بازار را بشناسیم. برخی از نبشی ها در شماره های چهار الی هشن ساخته می شود که زمینه ای کاربردی آن ها طبق شماره آن ها تعیین می گردد. به همین علت باید حتما توجه نماییم که نوع نبشی که برای ساخت یک بوفه تزیینی استفاده می شود  با نوع نبشی که برای ساختمان به استفاده می شود دارای جنس و وزن متفاوت تری است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .