تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله آب - لوله و پروفیل یاران

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:14
کدشرحقیمتسایزحالتواحدضخامتمحل بارگیری
1لوله سیاه تست شده 1/2 نورد و لوله یارانتماس21.26متریکیلوگرم2کارخانه
2لوله سیاه تست شده 3/4 نورد و لوله یارانتماس26.76متریکیلوگرم2کارخانه
3لوله سیاه تست شده 1 نورد و لوله یارانتماس33.76متریکیلوگرم2.5کارخانه
4لوله سیاه تست شده 2 نورد و لوله یارانتماس60.36متریکیلوگرم2.5کارخانه
5لوله سیاه تست شده 3 نورد و لوله یارانتماس88.96متریکیلوگرم3کارخانه


شرکت لوله و پروفیل یاران در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل تاسیس شد. در این شرکت محصولات مختلفی تخت نظر مهندسان و متخصصان برتر کشور تولید می‌شود. شرکت لوله و پروفیل یاران از به روزترین تکنولوژی و ماشین‌آلات برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کند. محصولات تولیدی شرکت لوله و پروفیل یاران عبارت است از: لوله‌های فولادی گاز خانگی و آبرسانی، لوله‌ صنعتی، لوله‌های داربستی، لوله‌های شوفاژ و… در این مقاله قصد داریم که شما را با لوله آب شرکت لوله و پروفیل یاران آشنا کنیم.

لوله آب - لوله و پروفیل یاران چیست؟

لوله آب در درجه اول حداقل باید دو ویژگی را در خود داشته باشد، مانع از ورود آلودگی به آب شود و خاصیت ضد زنگ داشته باشد، چرا آب بطور مستقیم با سلامت انسان در ارتباط است. شرکت لوله و پروفیل یاران با تولید انواع مختلفی از لوله‌های آب سعی در تامین سلامت آبی کشور دارد. این شرکت با کمک مهندسان و با کمک تکنولوژی روز لوله‌هایی با کیفیت مناسب تولید می‌کند. در ادامه به برخی از ویژگی‌های بارز لوله آب گروه صنعتی لوله و پروفیل یاران اشاره می‌کنیم.

در گذشته از لوله‌های آزبست سیمانی و لوله‌های بتنی برای انتقال آب و سیالات دیگر استفاده می‌شد، اما با توجه به مشکلات محیط زیستی و هزینه‌های بالای تعمیر و نگهداری، این نوع لوله‌ها منسوخ شدند و لوله‌های فولادی با عایق بندی مناسب جایگزین آن‌ها شدند. لوله فولادی آب شرکت لوله و پروفیل یاران در ساختار خود دارای آلومینیوم است، آلومینیوم موجود در مواد اولیه این لوله از جذب اکسیژن به لوله جلوگیری می‌کند و به این ترتیب لوله آب دچار زنگ زدگی نمی‌شود، همچنین این ماده مقاومت لوله آب را افزایش می‌دهد.

لوله آب شرکت لوله و پروفیل یاران دوام و طول عمر بالایی دارد، لایه‌های محافظتی داخلی و خارجی آن به گونه‌ای است که از رسوب جلبک در این لوله جلوگیری می‌کند، ضریب انبساط طولی لوله بالا است و این موضوع باعث می‌شود که لوله آب در تماس مداوم با آب سرد و گرم حالت اولیه ای خود را از دست ندهد، لوله آب شرکت لوله و پروفیل یاران این قابلیت را دارد که هم به صورت روکار و هم به صورت دفنی مورد استفاده قرار بگیرد، این لوله در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم است و از خوردگی لوله جلوگیری می‌کند. لوله آب شرکت یاران در برابر سرما و گرما و شرایط محیطی مختلف مقاوم است و دچار شکستگی و آسیب نمی‌شود.

قیمت لوله آب - لوله و پروفیل یاران

شرکت لوله و پروفیل یاران برای تولید لوله آب از مواد اولیه گوناگونی استفاده می‌کند. لوله‌ها در اندازه‌ها، قطرها و وزن‌های مختلف تولید می‌شوند. عرضه و تقاضا در بازه‌های زمانی مختلف متفاوت است؛ تمامی این عوامل در قیمت روز لوله آب شرکت لوله و پروفیل یاران موثر است.

کاربرد لوله آب - لوله و پروفیل یاران

لوله آب شرکت یاران برای انواع لوله کشی در ساختمان و مزارع کاربرد دارد. برای لوله کشی آب سرد و گرم، شوفاژ و پکیچ‌های گرمایشی و سرمایشی، انتقال گاز، مصارف خانگی و شهری و فاضلاب از لوله آب شرکت لوله و پروفیل یاران استفاده می‌شود.

وزن لوله آب - لوله و پروفیل یاران

لوله‌های آب با توجه به اینکه معمولا در شهرها مورد استفاده قرار می‌گیرند با ابعاد و اندازه‌های استاندارد تولید می‌شوند تا کاربری راحتی برای افراد داشته باشند و فقط در برخی موارد مشخص و استفاده‌های خاص در ابعاد و اندازه‌های بزرگ تولید می‌شوند. شرکت لوله و پروفیل یاران در طول تمام سال‌ها سعی در تولید لوله آب با وزن مناسب و کاربردی داشته است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .