تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت شیر سوپاپی میراب

تاریخ به روز رسانی :-9:58
کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
1میراب شیرسوپاپی چدنیتماس2 1/2PN16چدنیمیراببنگاه تهران
2میراب شیرسوپاپی چدنیتماس2 1/2PN10چدنیمیراببنگاه تهران
3میراب شیرسوپاپی چدنیتماس10اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
4میراب شیرسوپاپی چدنیتماس10اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
5میراب شیرسوپاپی چدنیتماس12اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
6میراب شیرسوپاپی چدنیتماس12اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
7میراب شیرسوپاپی چدنیتماس14اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
8میراب شیرسوپاپی چدنیتماس14اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
9میراب شیرسوپاپی چدنیتماس2اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
10میراب شیرسوپاپی چدنیتماس2اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
11میراب شیرسوپاپی چدنیتماس3اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
12میراب شیرسوپاپی چدنیتماس3اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
13میراب شیرسوپاپی چدنیتماس4اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
14میراب شیرسوپاپی چدنیتماس4اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
15میراب شیرسوپاپی چدنیتماس5اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
16میراب شیرسوپاپی چدنیتماس5اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
17میراب شیرسوپاپی چدنیتماس6اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
18میراب شیرسوپاپی چدنیتماس6اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
19میراب شیرسوپاپی چدنیتماس8اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران


شیر سوپاپی میراب چیست؟

شیرسوپاپی میراب یکی از محصولات پر فروش شرکت میراب می باشد، شیرسوپاپی میراب برای تنظیم جریان کاربرد دارد به صورتی که با تنظیم میزان گشودگی شیر سوپاپی می توان فشار و دبی خروجی را تنظیم کرد. شیرسوپاپی قابل استفاده در خطوط آب رسانی شهری، صنایع و ... می باشد. 

یکی دیگر از انواع شیرهای یکطرفه شیرهای سوپاپ ای هستند که در بازار به راحتی یافت می‌ شوند و قابل خرید و استفاده هستند. البته که به شیرهای سوپاپی شیر های قاشقی هم می گویند زیرا یک دیسک دارند که در قسمت پایینی و چسبیده به لوله و دهانه شیر است و باعث می شود که جریان سیال یا آب در آن صورت یکطرفه و بدون بازگشت باشد. اگر شما هم به دنبال خرید شیر سوپاپی هستید بهتر است به دنبال بهترین و مرغوب ترین و با کیفیت ترین آن ها یعنی شیر سوپاپی میراب باشید. در این صورت از جنس و کیفیت آن اطمینان حاصل خواهید نمود. شیر های سوپاپی موجود در بازار از جنس های مختلفی تولید شده ‌اند. شما بر اساس نیاز خود می توانید آن ها را انتخاب و خریداری نمایید حتی می توانید شیر سوپاپی مورد نظرتان را به تولیدکنندگان سفارش دهید. برای اطلاعات بیش تر توجه شما را به ادامه مطلب جهت می ‌کنیم.

جهت استفاده در فشار بالاتر 16 بار از طرح آب بندی فلز به فلز استفاده شود. شیرسوپاپی میراب در دو فشار 10 بار و 16 بار تولید و به بازار عرضه میشود. شیرسوپاپی میراب به صورت عمل گر دستی می باشد.

شیر یکطرفه سوپاپی مکش NFS  چیست؟

سایز شیر یکطرفه سوپاپی مکشNFS  معادل 1000-50 میلی متر میباشد، فشار بار شیر یکطرفه سوپاپی مکش NFS 40-6 می باشد، جنس بدنه این شیر سوپاپی از انواع چدن داکتيل، فولاد ریختگی، استنلس استیل، آلیاژهای پایه مس می باشد، همچنین جنس دیسک شیر یکطرفه سوپاپی میراب از انواع چدن داکتيل، فولاد ریختگی، استنلس استیل، آلیاژهای پایه مس، عملکرد و طراحی مشابه شیر یکطرفه فنردار است با این تفاوت که توری استوانه ای شکل در قسمت ورودی شیر نصب می شود. در این نوع از شیرها آب بندی توسط یک دیسک متحرک صورت می گیرد.

پوشش رنگ شیر یکطرفه سوپاپی میراب

کلیه قطعات چدنی توسط رنگ اپوکسی پودری آبی RAL 5005 یا RAL 5015 به روش الکترواستاتیکی و با ضخامت ۲۵۰ میکرون پوشش داده می شوند.

ویژگی شیر یکطرفه سوپاپی میراب

  • شیرسوپاپی میراب برای انتقال مایعات در صنایع مختلف آب و فاضلاب، نیروگاه ها می باشد.
  • به علت طراحی خاص، این شیرها با سروصدای بسیار کم کار می کنند.
  • همچنین شیرسوپاپی میراب در فشارهای پایین نیز عملیات آب بندی را به خوبی انجام می دهند.
  • شیرسوپاپی میراب قبل از پمپ و داخل مخزن یا استخر نصب می شود تا از ورود اجسام خارجی به پمپ جلوگیری نماید.
  • دارای افت فشار کم بوده و قابلیت نصب در خطوط افقی و عمودی ورودی ایستگاه پمپاژ را دارا می باشند.

شیر یکطرفه سوپاپی مکش 6 الی 40 بار میراب

شیر یکطرفه سوپاپی مکش 6 الی 40 بار میراب عملکرد و طراحی مشابه شیر یکطرفه فنردار است با این تفاوت که توری استوانه ای شکل در قسمت ورودی شیر نصب می شود.در این نوع از شیرها آب بندی توسط یک دیسک متحرک صورت می گیرد.

مشخصات فنی شیر یکطرفه سوپاپی مکش 6 الی 40 بار می باشد و سایز  شیرسوپاپی میراب 1000-50 میلی متر و فشار شیرسوپاپی میراب  40-6 می باشد، همچنین جنس بدنه شیر یکطرفه سوپاپی میراب از انواع چدن داکتيل، فولاد ریختگی، استنلس استیل، آلیاژهای پایه مس تولید می شود.

راهنمای انتخاب و خرید شیر سوپاپی میراب

شیرفلکه سوپاپی میراب برای تنظیم جریان سیال استفاده می شود و در خطوط آبرسانی شهری، کشاورزی و ... کاربرد دارد. شیر سوپاپی میراب دارای بدنه چدنی می باشند و رینگ آب بندی این شیرها از جنس فولاد ضد زنگ می باشد. فشار کار شیرفلکه سوپاپی میراب، 10 و 16 bar می باشد، ضمن اینکه حداکثر دمای کار این محصول، 70 درجه سانتیگراد می باشد، به همین دلیل استفاده از این شیر در سیستم های گرمایشی و حرارت مرکزی مطلقا توصیه نمی شود. شیرفلکه های سوپاپی میراب، در سایزهای 2 تا 6 اینچ تولید و عرضه می شوند. اتصالات این شیرها از نوع فلنجی می باشد که ابعاد فلنج ها مطابق استاندارد DIN EN1092-2 طراحی شده اند.

لاستیک آب بندی شیر سوپاپی میراب از نوع EPDM و NBR می باشد. با توجه به طراحی خاص شیر سوپاپی میراب، امکان تعویض قطعات، تعمیر، نگهداری و سرویس، بدون خارج کردن این محصولات از شبکه میسر است. با تغییر درصد باز شدن این شیرها می توان مقدار فشار و دبی را کنترل کرد.

شیر سوپاپی میراب، در دو مدل کنترل با عملگر دستی یا با عملگر برقی قابل عرضه است. کلیه قطعات شیرفلکه سوپاپی میراب، توسط رنگ اپوکسی آبی و به روش الکتروستاتیک پوشانده شده اند. شرکت میراب، از خوشنام ترین تولید کنندگان شیرآلات چدنی و استیل در کشور می باشد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت عرضه می کند.

تاریخچه شرکت شیرآلات میراب

شرکت میراب با برقراری ارتباط با بزرگان صنعت اتوماسیون جهان توانست گام موفق دیگری در این مسیر بردارد و با تامین عملگر برقی مدرن ساخت گروه بزرگ صنعتی AUMA آلمان، عملگر هیدرولیک با تجهیزات ساخت شرکت HAWE و Rexroth آلمان و عملگر بادی ساخت   Festo آلمان خدمت دیگری را به صنعت آب میهن عزیزمان ارائه نمود.

شرکت فرمینکار با نام جدید میراب عزم راسخ شرکت را برای پیوند همکاری با صنعت آب و فاضلاب کشور نشان داد و ضمن ایجاد ارتباط با شرکت صاحب نام صنعت شیرسازی دنیا و کسب تجارب و فن آوری آنان، ساخت اولین سری شیر پروانه ای را با کیفیت مطلوب و برابر با استاندارد بین المللی آغاز کرد. در سال بعد از آنجایی که نتایج بررسی میدانی به کارگیری و استفاده از تجهیزات هوشمند در صنعت آب نشان از بهبود روش ها و افزایش سطح کمی و کیفی بهره برداری از تاسیسات صنعت و از جمله شیرالات آب را دربرداشت. 

همکاری با سایر صنایع میراب

کاربرد تولیدات میراب در بخشی از صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کشور نیز نقش موثری داشته و این مجموعه با شرکت های مختلف تابعه وزارت نفت ، همکاری های قابل توجهی دارد که از جمله می توان به تولید شیرهای مخصوص آب شور دریا برای بخش آب گیر پالایشگاه گاز عسلویه در فازهای ۱، ۲ و ۳ درسالهای ۱۳۷۵ و فازهای بعدی در سال های بعد از آن، اشاره کرد.

گواهینامه شرکت شیرآلات میراب

امروزه میراب با داشتن نزدیک به چهار دهه سابقه حضور در صنعت شیرسازی و دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدز رجیستر انگلیس وDVGW آلمان (در حال تمدید) و همچنین گواهی نامه های IMS شامل ۲۰۱۵:OHSAS 18001:2007 ،ISO 9001  و ۲۰۱۵ :ISO 14001  از شرکت TÜVNORD آلمان، اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان خود فراهم کرده است شرکت میراب با داشتن گواهینامه معتبر بین المللی احراز شده مشتریان برون مرزی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، توانسته با تغییر جهت صادرات بجای واردات سهم قابل توجهی از محصولات خود را به کشور آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر کرده و سهم صادراتی حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد تولید سالیانه خود را محقق نماید.

قیمت شیر سوپاپی میراب

حتما می دانید که نوسانات بازار باعث تغییر قیمت ‌های تمام اجناس می شود یکی دیگر از اجناسی که می تواند بر اثر نوسانات بازار تغییر قیمت داشته باشد شیر سوپاپی میراب است. تفاوت قیمت ها می تواند به دلایل زیادی باشد از جمله جنس شیر سوپاپی که معمولاً از بودن است و همین موضوع می ‌تواند قیمت آن را در مقایسه با شیر های دیگر مجزا کند. ممکن است تغییر قیمت روز شیر سوپاپی میراب به خاطر اندازه و ابعاد آن باشد. هر چه اندازه شیر سوپاپی بزرگ تر باشد و یا حتی تعداد آن بیش تر باشد قطعاً هزینه بیش تری برای خرید آن باید بپردازید. شیرهای سوپاپی یکی از پر استفاده ترین شیوه های موجود در بازار هستند و این طبیعی است که در هر زمانی قیمت متفاوتی داشته باشد از این رو باید برای خرید حتماً استعلام ‌قیمت گرفت.

کاربرد شیر سوپاپی میراب

اگر شما هم به دنبال یافتن کاربرد های شیر سوپاپی میراب هستید توصیه می کنیم که موارد زیر را از دست ندهید زیرا بطور کلی به همه کاربرد های آن اشاره نموده ایم:

  • در صنعت آب و فاضلاب از شیر سوپاپی میراب استفاده می ‌کنند.
  • شیر سوپاپی میراب می‌تواند قابلیت تنظیم و قطع و وصل کردن جریان سیال را دارد.
  • برای تهویه فشار و انتقال سیال از شیر سوپاپی میراب استفاده می ‌شود.
  • البته که استفاده از شیر سوپاپی در پتروشیمی ها و پالایشگاه ها و نیروگاه ها را می توان نام برد.
  • تاسیسات حرارتی و برودتی بدون وجود شیر سوپاپی فعالیت نخواهند داشت.

بنابراین می توان فهمید که چقدر گستره استفاده از شیر سوپاپی وسیع است.

وزن شیر سوپاپی میراب

در این میان برای خریداران وزن شیر سوپاپی میراب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است همان طور که می دانید معمولاً شیر سوپاپی میراب را از شدن و کربن می سازند بنابراین می توان حدس زد که وزن آن تقریباً متناسب با شیرهای دیگر است اما به راحتی می توان آن را حمل نمود و عوامل دیگری هم بر روی وزن آن تاثیر گذار هستند. برای مثال ابعاد و اندازه های شیر سوپاپی میراب می تواند بر وزن آن تاثیر گذار باشد هر چه اندازه آن بزرگ تر باشد وزنی سنگین تر خواهد داشت. خوشبختانه بیش از اینکه وزن شیر سوپاپی میراب مورد نظر باشد مقاومت و استحکام آن در برابر سیالات دمای بالای ۳۰۰ درجه اهمیت دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .