تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت بیلت 12 متری

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:39
کدشرحقیمتحالتاستانداردابعادطولمحل بارگیری
1بیلت 120*120 کاشان 12 متریتماسccm5sp12012متریکاشان
2بیلت 120*120 اصفهان 12 متریتماسccm5sp12012متریاصفهان
3بیلت 150*150 اصفهان 12 متری19,565ccm5sp15012متریاصفهان


بیلت ۱۲ متری چیست؟

در میان تجهیزات مهم ساختمانی تجهیزات دیگری وجود دارند که با استفاده از مواد مخصوص ساخته می شوند. یکی از این مواد مخصوص بیلت ۱۲ متری یا همان شمش فولادی است. اکنون اگر برای خرید بیلت ۶ متری و بیلت ۱۲ متری به بازار مراجعه کنید متوجه خواهید شد که اکثر کارخانه ها بیلت ۱۲ و ۶ متری را برای ساخت تجهیزات دیگر مورد استفاده قرار می دهند. در حقیقت بیلت ۱۲ متری در میان فرایند به اتمام نرسیده ساخت برخی تجهیزات می باشد. روش ساخت بیلت ۱۲ متری از فولاد و به روش نورد می باشد که بسیار انعطاف پذیر و نرم است و می ‌توان آن را به شکل دلخواه درآورد و در قالب های مخصوص ریخته و در انتها آن ها را برش داده و به شکل مورد نظر تولید نمود. اکنون اگر کنجکاو هستید اطلاعات بیش تری در این باره بیابید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وزن بیلت ۱۲ متری

قطعاً وزن هر محصول از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا قرار است در ساخت تجهیزات مختلفی استفاده شود بنابراین مهم است که چه ظرفیتی دارد و به چه عنوان می توان آن را مورد استفاده قرار داد. وزن بیلت ۱۲ متری به عوامل مختلفی بستگی دارد در این میان می توان به ابعاد و اندازه های آن اشاره نمود منظور از ابعاد ضخامت و طول و عرض و ارتفاع بیلت است. یعنی هر چه ابعاد و اندازه های بلیت بیش تر باشد قطعاً وزن آن نیز تحت تاثیر قرار گرفته و بیش تر خواهد شد. که این تغییر ابعاد و اندازه ها بستگی به سفارش مشتری دارد. که کارخانه ها انواع بلیت را بر اساس سفارش مشتری تولید و عرضه می کنند. هم اکنون می توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید.

کاربرد بلیت ۱۲ متری

قطعاً تاکنون برای این سوال پیش آمده که کاربرد بلیت ۱۲ متری چیست و کجا می توان آن را به کار برد ما به شما خواهیم گفت که از بیلت ۱۲ متری برای ساخت تجهیزات مختلفی مثل سیم و لوله استفاده می شود البته که انواع میلگرد و میله را نیز از بیلت ۱۲ متری می سازند. در این صورت می توان فهمید که محدوده استفاده از بیلت بسیار گسترده است و بدون وجود آن نمی ‌توان چنین تجهیزاتی را ساخت قطعه ساختمان سازی بدون وجود چنین تجهیزاتی امکان پذیر نیست. با این وجود می ‌توان از ضرورت استفاده از بیلت ۱۲ متری مطلع شد.

قیمت بیلت ۱۲ متری

هر بار که برای خرید محصول به بازار مراجعه می‌کنید قطعاً اولین چیزی که نظر شما را جلب می ‌کند قیمت آن است پس از آن موارد دیگری مثل کیفیت و برند مورد نظر قرار می گیرد. اگر امروز بخواهیم در مورد قیمت روز  بیلت ۱۲ متری با شما صحبت کنیم باید بگویم که به موارد مختلفی بستگی دارد که همه این موارد را به صورت موارد زیر برای تان دسته بندی نموده ایم توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم:

  • از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت بیلت ۱۲ متری نوسانات بازار است.
  • اندازه و ابعاد بیلت نیز می ‌تواند در قیمت آن موثر واقع شود.
  • گاه برند تولید کننده بیلت می تواند عامل موثری در قیمت آن باشد.

قطعاً هر چه کیفیت و قابلیت محصول بالاتر باشد قیمت گران ترین نسبت به محصولات نامرغوب موجود در بازار خواهد داشت بنابراین گول قیمت ارزان محصولات بازار را نخورید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .