تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 30

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری

 

لوله اسپیرال 30

لوله در واقع نقش یک محافظ را دارد که از محتویات درون خود در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند. در صنایع در بخش‌های مختلف از انواع گوناگونی از لوله‌ها استفاده می‌شود در واقع لوله یکی از مواد اولیه صنایع مختلف محسوب می‌شود. لوله فولادی یکی از پرکاربردترین انواع لوله است که در بخش‌های مختلف صنعت به وفور یافت می‌شود، مثلا در منازل یا کارخانه‌ها از انواع مختلف لوله‌کشی دیده می‌شود که در آن‌ها از لوله فولادی استفاده شده است. انواع لوله‌های فولادی به دلیل ویژگی‌های مثبتی که دارند بسیار مورد توجه صنعتگران قرار گرفته‌اند. در ادامه ویژگی‌ها و کاربردهای یکی از انواع لوله‌های صنعتی و فولادی را برای شما تشریح خواهیم کرد.

لوله اسپیرال 30 چیست؟

لوله اسپیرال 30 یکی از لوله‌های پرکاربرد فولادی است که همواره مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله اسپیرال 30 نسبت به لوله درز جوش از کیفیت بالاتری برخوردار است. لوله اسپیرال 30 به دلیل تنوع در اندازه هم در فضاهای کوچک و هم در پروژه‌های بزرگ استفاده می‌شود، این لوله با اندازه‌های 8 تا 120 اینچ تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های مثبت لوله اسپیرال 30 قابل ترمیم بودن آن است، در صورت بروز مشکلاتی همچون نشتی و شکستگی امکان تعمیر لوله وجود دارد؛ البته با توجه به کیفیت بالای لوله اسپیرال 30 این اتفاق به ندرت دیده می‌شود. برای تولید لوله اسپیرال 30 در ابتدا دستگاه‌های نه چندان سنگین با غلتک از روی ورق‌های فولادی عبور می‌کنند و سپس دو سر ورق به همدیگر جوش می‌خورد.

نوع جوش لوله اسپیرال 30 در استحکام لوله در برابر فشار بسیار با اهمیت است، به طوری که یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت در لوله اسپیرال است. در تولید لوله اسپیرال 30 از فلنج کمتری نیز استفاده می‌شود و با توجه به این موضوع این لوله صرفه اقتصادی دارد. لوله اسپیرال 30 به صورت مارپیچی از ورق‌های فولادی تهیه می‌شود که در روی سطح مارپیچی شیارهایی وجود دارد، این شیارهای جوش خورده بر سطح لوله اسپیرال 30 باعث افزایش استحکام و مقاومت آن می‌شود و همچنین از ایجاد ترک نیز جلوگیری می‌کند. لوله اسپیرال 30 یک لوله فولادی است و تولید این لوله با روش تک مرحله‌ای، متداول‌ترین روش تولید در جهان است. لوله اسپیرال 30 به راحتی دچار آسیب و یا خوردگی نمی‌شود چرا که سطح داخلی و خارجی لوله توسط مواد خاصی عایق شده است.

کاربرد لوله اسپیرال 30

مهم‌ترین کاربرد لوله اسپیرال 30 انتقال سیالات است، مواردی همچون آب، نفت و گاز از جمله سیالات مهمی هستند که توسط این لوله منتقل می‌شوند. البته یکی دیگر از کاربردهای مهم لوله اسپیرال 30 استفاده از آن در صنعت ساخت و ساز است، این لوله به طور گسترده در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ساخت سازه‌های فلزی و پل‌ها همچون پل عابر پیاده از لوله اسپیرال 30 استفاده می‌شود.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 30

در تولید لوله اسپیرال 30 از ورق‌های فولادی با ضخامت کم و یا زیاد استفاده می‌شود، ضخامت لوله یکی از ویژگی‌های مهم در تعیین وزن لوله است. همچنین لوله اسپیرال 30 با طول 6 متر و 12 متر در کارخانجات تولید می‌شود، همانطور که مشخص است طول لوله نیز در وزن نهایی موثر است. به طور کلی لوله اسپیرال 30 وزن مناسبی دارد و حمل و نصب آن به آسانی صورت می‌گیرد.

عواملی همچون قیمت ورق فولادی، تورم، هزینه گمرک و نوع لوله در قیمت روز لوله اسپیرال 30 نقش دارند.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .