تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 96

تاریخ به روز رسانی :-8:32
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


لوله اسپیرال یکی از لوله‌های پریکارد صنعتی است، این لوله همواره در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه با توجه به پیشرفت تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی انواع مختلفی از لوله با ویژگی‌های ظاهری متفاوت تولید می‌شود. با توجه به اینکه لوله‌ها در جنس‌های مختلف تولید می‌شوند.

در هر بخش از یک پروژه صنعتی یا ساختمان‌های مسکونی و تجاری می‌توان یک نوع لوله خاص را انتخاب کرد. شما در بازار آهن و لوله می‌توانید لوله‌هایی با جنس فولادی، پلاستیکی، پلیمری، آلومینیومی، برنجی، مسی و فولاد‌های آلیاژی پیدا کنید. هر کدام از این لوله‌ها با توجه به کارایی خود در اندازه‌ها و طول‌های مختلف تولید می‌شوند. در هر پروژه‌ای با توجه به عوامل مختلف همچون مکان اجرای پروژه، نوع پروژه و کارایی آن از انواع خاص لوله می‌توان استفاده کرد.

لوله اسپیرال 96 چیست؟

لوله اسپیرال 96 یک لوله صنعتی است که با روش اسپیرال و به شکل هندسی مارپیچی در ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود. لوله اسپیرال 96 معمولا به صورت استوانه توخالی است و در بسیاری از کارخانجات و کارگاه‌های سراسر کشور تولید می‌شود. لوله اسپیرال 96 اغلب با ورق‌های فولادی تولید می‌شوند، اما در مکان‌های مختلف با توجه به شرایط متفاوتی که وجود دارد از ترکیبات خاصی برای پوشاندن لوله اسپیرال استفاده می‌شود. به عنوان مثال لوله‌هایی که در محیط مربوط مورد استفاده قرار می‌گیرند باید عایق بندی شوند تا به راحتی و در کوتاه مدت دچار زنگ زدگی و یا تغییر رنگ نشوند. در مکان‌هایی هم که لوله مدام در معرض آسیب قرار دارد، لوله اسپیرال 96 توسط ترکیبات شیمیایی خاصی عایق می‌شود و به گونه‌ای در برابر ضربه مقاومت بالایی پیدا می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های لوله اسپیرال 96 مقاومت بالای آن در برابر نیروهای وارد شده است، سیالات مختلفی در درون لوله اسپیرال 96 جریان می‌یابد و هر کدام نیروی جداگانه‌ای به لوله وارد می‌کنند. لوله اسپیرال 96 این توانایی را دارد که در برابر فشارهای داخلی و سطحی به خوبی مقاومت می‌کند. نوع جوشی که در تولید لوله اسپیرال 96 استفاده می‌شود بسیار مهم است، چرا که استحکام لوله اسپیرال را در برابر فشار و نیروهای مختلف تامین می‌کند. به طور معمول از جوشکاری زیرپودری یا همان جوشکاری قوسی در تولید لوله اسپیرال 96 استفاده می‌شود، در این روش با پوشانده شدن قوس‌های موجود در لوله از هرگونه آسیب و اکسایش احتمالی جلوگیری می‌شود.

کاربرد لوله اسپیرال 96

 کاربرد لوله اسپیرال 96 با توجه به قطر و ضخامتی که دارد معمولا برای پروژه‌های عظیم عمرانی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ساخت اسکلت برای سازه‌هایی همچون پل‌ها و برج‌های عظیم از لوله اسپیرال 96 بسیار استفاده می‌شود. همچنین برای تصفیه هوا در مراکز عمومی مثل بیمارستان‌ها یا سالن‌های اجتماعات از این لوله استفاده می‌کنند، چرا که لوله اسپیرال 96 قدرت خوبی برای تخلیه مونوکسید کربن و دفع گرد و غبار را دارد.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 96

 وزن لوله اسپیرال 96 که در صنایع عظیم عمرانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد تا حدودی سنگین است، البته به طور کلی تمام لوله‌های مورد استفاده در صنایع بزرگ وزن بالایی دارند. عواملی همچون ضخامت و آلیاژ ورق فولادی نیز در وزن لوله اسپیرال 96 موثر هستند.

قیمت روز لوله اسپیرال 96 بر حسب نوع ورقی که در فرایند تولید از آن استفاده می‌شود، و همچنین قیمت مواد اولیه به کار رفته، نوسانات بازار لوله و فولاد، قیمت جهانی لوله و قیمت نفت و مواد خام محاسبه می‌شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .