تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 38

تاریخ به روز رسانی :-8:28
کدشرحقیمتضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


همانطور که همگان می‌دانند کشور آلمان یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان را دارد و همواره در زمینه صنعت فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است. در ابتدا نیز متخصصان آلمانی با استفاده تکنولوژی روز در زمان خود شروع به تولید انواع مختلفی از لوله و پروفیل با ترکیب‌های متفاوت کردند. کم‌کم با گذشت اندک زمانی استفاده از لوله در سایر کشورها نیاز محبوب بالایی پیدا کرد. این اتفاق کشورهای دیگر را نیز به این فکر انداخت تا در زمینه ساخت لوله به خودکفایی برسند، چرا که قسمت اعظمی از صنعت وابسته به انواع مختلف لوله از جمله لوله اسپیرال است. در این مقاله با یکی از لوله‌های اسپیرال اسما خواهید شد.

لوله اسپیرال 38 چیست؟

لوله اسپیرال یکی از انواع لوله‌های فولادی است که با اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. لوله اسپیرال در سایزهایی بین 8 تا 120 اینچ تولید می‌شود. اندازه لوله اسپیرال 38 یکی از ویژگی‌های مثبت این محصول است که امکان استفاده از آن را در مکان‌های مختلف و نیز شرایط‌های کاری متفاوت فراهم کرده است. یکی از مشکلات شایع بین لوله‌ها نشتی لوله است، انتخاب یک لوله با کیفیت موجب می‌شود که با گذشت زمان کوتاه نیاز به تعمیر و یا تعویض لوله نداشته‌ باشید. در لوله اسپیرال 38 نشت هوای کمتری رخ می‌دهد، حتی اگر این اتفاق هم بی‌افتد لوله اسپیرال 38 دور انداخته نمی‌شود و از آن به عنوان پایه در صنعت ساخت و ساز برای سازه‌های فلزی استفاده می‌کنند. این موضوع در صرفه‌جویی زمان، انرژی و هزینه بسیار موثر است.

لوله اسپیرال 38 قابلیت شکل پذیری بالایی دارد و تحت فرآیندهای مختلف کارگاهی به راحتی فرم مورد نظر را می‌گیرد، از این رو فرایند تولید لوله اسپیرال 38 یک فرایند انعطاف پذیر خوانده می‌شود.

لوله اسپیرال 38 با دو روش تولید می‌شود، روش اسپیرال تک مرحله‌ای و روش اسپیرال دو مرحله که هر کدام مراحل خاص خود را دارند و در نهایت هر دو این روش‌ها به تولید لوله اسپیرال 38 می‌انجامد. روش اسپیرال تک مرحله‌ای بیشتر برای تولید لوله‌های آب استفاده می‌شود و روش اسپیرال دو مرحله‌ای بیشتر برای تولید لوله‌های نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در فرایند تولید هر محصول صنعتی بخش‌هایی وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردار هستند، این بخش‌ها به نحوی تعیین کننده کیفیت محصول هستند. در تولید لوله اسپیرال 38 فرایند جوشکاری بسیار با اهمیت است و کیفیت نهایی لوله اسپیرال به فرایند جوش بستگی دارد.

کاربرد لوله اسپیرال 38

به طور کلی بیشتر لوله‌ها به صورت مشترک در انتقال سیالاتی همچون آب، نفت و گاز استفاده می‌شوند، اما لوله اسپیرال 38 به دلیل تنوع بالای خود در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد. از لوله اسپیرال 38 علاوه بر انتقال سیالات برای انتقال جامدات نیز استفاده می‌شود، برای انتقال مواد غذایی و همچنین سیمان از این لوله استفاده می‌کنند. کاربرد لوله اسپیرال 38 در حوزه تصفیه نیز گسترده‌ای دارد، این لوله در کاهش آلاینده‌های هوا و بخارات در صنعت بسیار موثر است.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 38

در تولید لوله اسپیرال 38 از ورق‌های فلزی و فولادی استفاده می‌شود، تمام این ورق‌ها ضخامت‌های مختلف دارند که در وزن لوله اسپیرال 38 نقش دارد. لوله اسپیرال 38 به صورت نامحدود طول‌های مختلفی دارد که میزان طول لوله با وزن لوله رابطه مستقیم دارد.

قیمت روز لوله اسپیرال 38 به عواملی همچون نوسانات بازار لوله و فولاد، قیمت نفت و مواد خام، قیمت ارز، کیفیت نهایی لوله و ویژگی‌های ظاهری لوله اسپیرال بستگی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .