تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 34

تاریخ به روز رسانی :-8:26
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندمحل بارگیریواحد


لوله اسپیرال قدمتی طولانی در صنایع گوناگون دارد، ساخت این لوله به کشور آلمان بازمی‌گردد، در ابتدا صنعتگران آلمانی با استفاده از تجربه علمی و دانش گسترده در حوزه صنعت شروع به ساخت این لوله که در خانواده لوله‌های فولادی قرار دارد کردند. با گسترش روزافزون صنعت جوامع دیگر نیز خواستار لوله اسپیرال بودند، لوله اسپیرال ابتدا در کشورهای اروپایی و به تدریج در سایر نقاط جهان توسعه یافت. در ایران نیز ابتدا لوله اسپیرال از کشورهای اروپایی وارد می‌شد، اما با افزایش دانش و استفاده از متخصصان مجرب در زمینه صنعت کشور ایران نیز در تولید لوله اسپیرال به خودکفایی رسید. از لوله اسپیرال در صنایع آبرسانی و ساختمانی استفاده‌های زیادی می‌شود.

لوله اسپیرال 34 چیست؟

در سال 1877 با پیدایش لوله اسپیرال، این لوله با گذشت زمان جایگزین لوله‌های پلی اتیلن و PVC شد. لوله اسپیرال 34 شکل هندسی و مارپیچ دارد و در انتقال مواد مختلفی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله اسپیرال 34 در شرایط مختلف آب و هوایی بسیار سازگار است و به راحتی دچار تغییر رنگ و یا رنگ زدگی نمی‌شود، همچنین برای تقویت این مقوله از موادی همچون اپوکسی مایع یا بیتوسیل استفاده می‌شود تا سطوح لوله اسپیرال 34 در برابر آسیب‌های محیطی عایق بندی شود. فضای داخلی لوله اسپیرال 34 کاملا مسطح است و از خواص فیزیکی بالایی برخوردار است، این امر موجب می‌شود تا سیالات در این لوله به راحتی منتقل شوند.

 به عنوان مثال در صنایع نفت و گاز به علت خواص فیزیکی بالای لوله اسپیرال 34 استفاده زیادی می‌شود. برای ساخت لوله اسپیرال 34 از چند روش مختلف استفاده می‌شود اما به طور کلی فرایند تولید این نوع لوله بسیار انعطاف پذیر است چرا که با استفاده از ورق‌های فلزی و فولادی با پهنای ثابت و یکسان می‌توان لوله‌های اسپیرال با قطرهای مختلف تولید کرد. در تولید لوله اسپیرال 34 از فرایند جوشکاری استفاده می‌شود که فرایند جوش در کیفیت لوله نقش مهمی دارد. جوشکاری در لوله اسپیرال 34 به روش زیرپودری انجام می‌شود، در این روش قوس لوله در زیر پودر مخصوص پنهان می‌شود و به این ترتیب امکان ورود اکسیژن به محل قوس‌ها وجود ندارد در نتیجه لوله دچار اکسایش و زنگ زدگی نمی‌شود. بنابراین نوع جوش مهم‌ترین گزینه در لوله اسپیرال 34 است. رایج‌ترین طول لوله اسپیرال 34 در جهان 20 فوت است که در ایران به صورت 6 متر و 12 متر تولید می‌شود.

کاربرد لوله اسپیرال 34

از لوله اسپیرال 34 برای دفع گرد و غبار و تخلیه مونوکسید کربن استفاده زیادی می‌شود، به ویژه در مکان‌های عمومی از جمله محل‌های درمانی و یا سالن‌های بزرگ و اجتماعات از این ویژگی بسیار استفاده می‌شود. سیستم آبرسانی و تصفیه آب و فاضلاب نیز از دیگر کاربردهای لوله اسپیرال 34 است.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 34

عوامل مختلفی همچون قطر، ضخامت، طول و تعداد لوله در شاخه از عوامل تعیین کننده وزن لوله اسپیرال 34 هستند. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش آهن و فولاد وزن لوله‌های اسپیرال مختلف را مقایسه و بررسی کنید.

 به طور کلی هزینه تولید لوله اسپیرال 34 پایین است و از همین رو کاربرد گسترده‌ای نیز دارد. در تمام کارخانه‌های تولید لوله و فولاد، لوله‌هایی با ویژگی‌های کیفی مختلف تولید و عرضه می‌شود. کیفیت و استانداردهای لوله اسپیرال 34 در میزان قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. البته قیمت روز لوله اسپیرال 34 نسبت به سایر انواع لوله از لحاظ کیفیت و اقتصادی به‌صرفه است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .