تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 20

تاریخ به روز رسانی :-8:21
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


لوله اسپیرال 20

لوله وسیله‌ای است که محتویات خود را از محیط بیرون جدا کرده و از هرگونه آسیب احتمالی به مواد انتقالی جلوگیری می‌کند، البته عدم آسیب به مواد و سیالات داخل لوله به جنس و نوع آن بستگی دارد. از سال‌های گذشته و با پیشرفت صنایع مختلف، صنعتگران همواره تلاش کرده اند که ابزارآلات مورد استفاده در صنعت را پیشرفته‌تر کنند. لوله یکی از پرکاربردترین مواد اولیه در بسیاری از صنایع است که کارخانجات مختلف به شکل‌های گوناگون تولید می‌شود. امروزه پیشرفت بازار آهن و فولاد به خوبی قابل مشاهده است، به گونه‌ای که شما می‌توانید انواع مختلفی از لوله با کاربردهای مختلف را در این بازار پیدا کنید.

لوله اسپیرال 20 چیست؟

لوله اسپیرال 20 یک نوع لوله فولادی است که با روش‌های مختلفی در کارخانجات ساخته و به بازار عرضه می‌شود. به طور کلی یکی از روش‌های تولید لوله فولادی روش اسپیرال است، در این روش لوله به شکل مارپیچ و با ضخامت‌های متفاوت ساخته می‌شود. به طور کلی تولید لوله فولادی با این روش در بین استانداردهای جهانی دسته بندی می‌شود. در طول لوله اسپیرال 20 محدودیتی وجود ندارد، این لوله به اندازه ۶ متر و ۱۲ متر تولید می‌شود و گاها با توجه به سفارش مشتری طول آن افزایش می‌یابد. یکی از ویژگی‌های لوله اسپیرال 20 که آن را بسیار کاربردی و پراستفاده‌ کرده است، عدم نیاز به دستگاه‌های بزرگ است.

در تولید لوله اسپیرال 20 نیازی به وجود دستگاه‌هایی همچون دستگاه پرس بزرگ و یا دستگاه‌های عظیم برای انبساط سرد نیست. این موضوع امکان تولید لوله اسپیرال 20 را فضاهای کارگاهی نیز فراهم کرده است. لوله اسپیرال 20 جزو لوله‌های صنعتی دسته بندی می‌شود و در ساخت آن از مواد اولیه گوناگونی همچون پلی اتیلن استفاده می‌شود، پلی اتیلن در لوله اسپیرال 20 این امکان را ایجاد می‌کند که استفاده از آن در شرایط عملیاتی سخت مناسب باشد.

لوله اسپیرال 20 خواص فیزیکی بالایی دارد که این خواص توسط آزمایش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرند؛ بواسطه خواص فیزیکی بالا و مسطح بودن فضای داخلی لوله، سیالات در لوله اسپیرال 20 به شکل بهتری منتقل می‌شوند. در لوله اسپیرال 20 با توجه به ویژگی‌هایی که دارد اندازه‌گیری جریان هوا نیز به راحتی صورت می‌گیرد. لوله اسپیرال با قطرهای مختلفی تولید می‌شود و همین موضوع باعث شده است که حتی در فضاهای کم و کوچک نیز این لوله بسیار پرکاربرد باشد.

کاربرد لوله اسپیرال 20

لوله اسپیرال 20 با توجه به ویژگی‌های گسترده‌ای که دارد و با توجه به اینکه در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود، کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارد. همانطور که گفته شد این لوله به خوبی سیالات را منتقل می‌کند و یکی از کاربردهای گسترده آن در شبکه آبرسانی و گازرسانی خانگی و تجاری است. صنایع مختلف دیگری همچون صنایع شیمیایی، صنایع نفت و گاز و صنایع برقی نیز از لوله اسپیرال 20 استفاده می‌کنند.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 20

در تولید لوله اسپیرال 20، تولید ورق‌های فولادی به صورت پیوسته است و این موضوع در کاهش هزینه لوله و به طور کلی صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید بسیار موثر است. در تولید لوله اسپیرال 20 از مواد اولیه گوناگون با کیفیت متفاوت استفاده می‌کنند، نوع مواد اولیه و کیفیت آن در قیمت نهایی لوله موثر است.

همچنین برخی از مواد اولیه از خارج از کشور وارد می‌شوند که قیمت این مواد نیز در قیمت نهایی لحاظ می‌شود. لوله اسپیرال 20 در ابعاد و اندازه‌های مختلف و ضخامت‌های گوناگون تولید می‌شود. وزن این لوله به فاکتورهایی همچون ضخامت و ابعاد بستگی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .