لیست وزن

 

قیمت لوله اسپیرال 10

تاریخ به روز رسانی :8:181401/11/10
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس بگیرید10اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس بگیرید10اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 624,49610اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه
4لوله اسپیرال 8تماس بگیرید10اینچ8کیلوگرمکالوپکارخانه


 لوله اسپیرال 10

برای اینکه بتوانید لوله های فولادی را تولید کنید از روش های مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها روش اسپیرال می باشد. در این روش لوله های فولادی را به حالت مارپیچی در می آورند و در سایزهای مختلف در بازار ارائه می‌شود که سایز ان ها بین ۵ تا ۱۲۰ اینچ خواهد بود.

هر کدام  از لوله ها را در سایت های مختلف برای کاربردهای مختلفی نیز استفاده می کنند ولی در کل از لوله های فولادی که با روش اسپیرال ساخته شده اند در صنعت نفت و گاز بیشتر بهره می گیرند. تا قبل از دهه ۱۹۶۰ لوله های اسپیرال چندان پیشرفتی نداشتند اما بعد از آن بسیار مورد توجه قرار گرفتند اما در کل بسیار محدود تولید می شوند. در این مقاله می خواهیم به بررسی لوله اسپیرال ۱۰ بپردازیم.

مزیت های لوله اسپیرال 10

 ابتدا به مزایا و معایب و آن اشاره می کنیم. همانطور که اشاره شد از لوله های اسپیرال در صنعت نفت و گاز بیشتر استفاده می‌شود و با پیشرفتی که در تولید این گونه لوله ها به وجود آمد می توان گفت که این لوله های اسپیرال از کیفیت بالایی برخوردار شدند. تمامی لوله های ساخته شده  اسپیرال۱۰ از استانداردهای بین المللی می گذرند.

 از جمله مزیت هایی که برای لوله اسپیرال ۱۰ می توان برشمرد شامل موارد زیر است:

  این گونه لوله ها کاملاً یکنواخت هستند، دارای خواص مکانیکی بالایی بوده، جریان سیال در این گونه لوله های فولادی بسیار مناسب است، کاملاً شکل پذیر هستند بنابراین اگر در حین کار نیاز به خم کردن این گونه لوله ها داشتید می توانید به راحتی روی آن ها حساب کنید، اقتصادی تر هستند، استحکام و اطمینان بیشتری در مقابل ترک برداشتن و شکستگی دارند، کاملا انعطاف پذیر هستند.

روش ساخت لوله اسپیرال 10

از جمله روش های ساخت یک لوله اسپیرال شامل موارد زیر است:

  • در ابتدای کار لوله ها را به شکل یو شکل در آورده و سپس آن ها را به حالت دایره در می آورند.
  • روش بعدی این است که آن ها را وارد غلتک ها کرده تا فشار بر روی آن ها اعمال شود سپس ان ها را جوش می دهند.
  • روش دیگری که برای ساخت لوله ها اعمال می شود این است که دو نیمه لوله را که به شکل سی شکل در می اورده ایم بر روی یک دیگر جوش می دهند.
  • یا این که به شکل مارپیچی آن ها را می سازند.
  • جوشکاری هایی که برای لوله اسپیرال انجام می شود به روش قوسی پودری خواهد بود.
  • برای ساخت لوله های اسپیرال ۱۰ از چندین استاندارد استفاده می‌شود و از تمامی آزمایش های کنترل کیفیت نیز با موفقیت بیرون می اید پس می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .