تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 10

تاریخ به روز رسانی :-8:18
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس10اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس10اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس10اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه


 لوله اسپیرال سایز 10

برای اینکه بتوانید لوله های فولادی را تولید کنید از روش های مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها روش اسپیرال می باشد. در این روش لوله های فولادی را به حالت مارپیچی در می آورند و در سایزهای مختلف در بازار ارائه می‌شود که سایز ان ها بین ۵ تا ۱۲۰ اینچ خواهد بود.

هر کدام  از لوله ها را در سایت های مختلف برای کاربردهای مختلفی نیز استفاده می کنند ولی در کل از لوله های فولادی که با روش اسپیرال ساخته شده اند در صنعت نفت و گاز بیشتر بهره می گیرند. تا قبل از دهه ۱۹۶۰ لوله های اسپیرال چندان پیشرفتی نداشتند اما بعد از آن بسیار مورد توجه قرار گرفتند اما در کل بسیار محدود تولید می شوند. در این مقاله می خواهیم به بررسی لوله اسپیرال ۱۰ بپردازیم.

مزیت های لوله اسپیرال سایز 10

 ابتدا به مزایا و معایب و آن اشاره می کنیم. همانطور که اشاره شد از لوله های اسپیرال در صنعت نفت و گاز بیشتر استفاده می‌شود و با پیشرفتی که در تولید این گونه لوله ها به وجود آمد می توان گفت که این لوله های اسپیرال از کیفیت بالایی برخوردار شدند. تمامی لوله های ساخته شده  اسپیرال۱۰ از استانداردهای بین المللی می گذرند.

 از جمله مزیت هایی که برای لوله اسپیرال ۱۰ می توان برشمرد شامل موارد زیر است:

  این گونه لوله ها کاملاً یکنواخت هستند، دارای خواص مکانیکی بالایی بوده، جریان سیال در این گونه لوله های فولادی بسیار مناسب است، کاملاً شکل پذیر هستند بنابراین اگر در حین کار نیاز به خم کردن این گونه لوله ها داشتید می توانید به راحتی روی آن ها حساب کنید، اقتصادی تر هستند، استحکام و اطمینان بیشتری در مقابل ترک برداشتن و شکستگی دارند، کاملا انعطاف پذیر هستند.

روش ساخت لوله اسپیرال 10

از جمله روش های ساخت یک لوله اسپیرال شامل موارد زیر است:

  • در ابتدای کار لوله ها را به شکل یو شکل در آورده و سپس آن ها را به حالت دایره در می آورند.
  • روش بعدی این است که آن ها را وارد غلتک ها کرده تا فشار بر روی آن ها اعمال شود سپس ان ها را جوش می دهند.
  • روش دیگری که برای ساخت لوله ها اعمال می شود این است که دو نیمه لوله را که به شکل سی شکل در می اورده ایم بر روی یک دیگر جوش می دهند.
  • یا این که به شکل مارپیچی آن ها را می سازند.
  • جوشکاری هایی که برای لوله اسپیرال انجام می شود به روش قوسی پودری خواهد بود.
  • برای ساخت لوله های اسپیرال ۱۰ از چندین استاندارد استفاده می‌شود و از تمامی آزمایش های کنترل کیفیت نیز با موفقیت بیرون می اید پس می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

قیمت لوله اسپیرال سایز 10

لوله اسپیرال سایز 10 از کارخانه‌ها و برندهای معتبر ازجمله کالوپ، ایران اسپیرال، اصفهان، آذربایجان، قم و تهران، طبق سفارش مشتری همراه با مشاوره تلفنی، تولید و ارائه می‌شود. قیمت روز لوله اسپیرال سایز 10 بر اساس نوع ، قطر و طول لوله متغیر است. .قیمت آنلاین لوله اسپیرال سایز 10 به نسبت سایر جنس مشابه این محصول متفاوت است.

یکی از مشخصات مهم در انتخاب لوله ها قطر اسمی لوله سایز 10  است. بر اساس این قطر می توان میزان فشاری که لوله می تواند تحمل کند را پیش بینی و محاسبه نمود. لوله سایز 10 با قطر کمتر از دوازده اینچ دارای قطر اسمی و خارجی یکسانی نیستند ولی در قطر بالاتر از چهارده اینچ، این قطرها با هم یکسان خواهد بود. کازشناسان فروش آهن آنلاین ، قیمت روز لوله اسپیرال  سایز 10 را بر اساس نوع نیاز شما، به شما پیشنهاد خواهند داد.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .