تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

تاریخ به روز رسانی :-9:02
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 12 ساده A1 فولاد آلیاژی ایرانتماس12شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
2میلگرد 14 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران تماس14شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
3میلگرد 16 ساده A1 فولاد آلیاژی ایرانتماس16شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
4میلگرد 18 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران تماس18شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
5میلگرد 20 ساده A1 فولاد آلیاژی ایرانتماس20شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
6میلگرد 22 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران تماس22شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
7میلگرد 25 ساده A1 فولاد آلیاژی ایرانتماس25شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم
8میلگرد 28 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران تماس28شاخه 12 متریA1کارخانهفولاد آلیاژی ایرانکیلوگرم


 فولاد آلیاژی ایران یکی از بهترین برند ها در عرصه تولید میلگرد 8 ساده در ایران است ، که تمامی تولیدات خود را با استاندارهای صنعتی وارد بازار میکند. در واقع باید گفت که یکی از محصولاتی که در این کارخانه تولید میشود ، میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران میباشد. این میلگردهای تولید شده توسط برند آلیاژی ایران دارای کیفیت بالا و مغلوب به صرفه ای هستند. میلگردهایی که در این کارخانه تولید میشود ، به خوبی با تمام کارخانه های تولید کننده میلگرد رقابت میکنند. کارخانه فولاد آلیاژی ایران ، میلگرد های خود را در دو نوع ساده عاج دار و بدون عاج تولید میکند که هر کاربری با توجه به نیاز خود آن ها را تهیه می نماید. این محصول در مدل های مختلف و در سایزهای متفاوت به فروش میرسد. لازم به ذکر است که میلگرد فولاد آلیاژی ایران دارای مقاومت و کشش بالایی است.

کارخانه میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران در بازار از بهترین و مرغوب ترین میلگردها به حساب می آید. در واقع شرکت فولاد آلیاژی ایران از بزرگترین و مدرن ترین کارخانه های تولید میلگرد بوده که کار خود را از سال 1378 شروع کرده است. کارخانه فولاد آلیاژی ایران با استفاده ازمقاطع سبک ، عملیات حرارتی و تکمیل کاری و وجود پیشرفته ترین تجهیزات و سطح دانش فنی بالا و به روز ، محصولات با کیفیت و منطبق با استاندارهای بین المللی تولید کرده است. این کارخانه در ساخت لوازم صنایع خودرو سازی ، ماسین سازی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، ابزار سازی ، نیروگاهی ، ریلی ، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع پروژه های کاربردی فعالیت دارد.

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران چیست؟

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران در صنعت پر رونق مقاطع فولاد ، از بهترین و با کیفیت ترین ها به حساب می آید. این دلیل محبوبیت میلگرد به خاطر استحکام زیاد آن در برابر فشارها و حرارت هایی که در حین کار به آن وارد میشود است. در واقع باید گفت که از میلگردها در صنعت برای کارهای متفاوتی استفاده میشود ؛ که میتوان از دو نوع فولاد آلیاژی و فولاد غیر آلیاژی در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده کرد. میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران از فولاد آلیاژی ساخته شده و میلگردی ساده به حساب می آید. در قدیم که برای ساخت ساختمان از بتن استفاده میشد وسازه ها تقویتی مستحکم نداشتن. به مرور زمان از میله های بتنی در ساخت و ساز استفاده شد و بعد با پیشرفت فناوری در تولید میلگرد ، به طور کامل جایگزین بتن ها شدن. بنابراین میتوان گفت که یکی از بهترین میلگردها در ایران ، میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران است که با اطمینان خاطر میتوان بناها را برپا کرد.

مجموعه میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

میلگردها انواع مختلفی دارند که از پر مصرف ترین آن ها در ساخت و ساز ها، میلگردهای ساده هستند. میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران در مدل های مختلفی تولید میشود که با استفاده از کاربرد خود از بین آن ها انتخاب می نمایید. از میلگردهای ساده در بتن برای ایجاد جبران مقاومت کششی استفاده میشود. قطر تمامی میلگردها در برگ شناسایی همه آن ها ذکر شده و معادل قطر آن دایره ای برای مساحت آن کشیده شده است. از انواع میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران عبارتند از : میلگرد 18 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران ، میلگرد 12 ساده A1 فولاد آلیاژی ایران، که دو نوع از محصولات با کیفیت این کارخانه به حساب می آید.

کاربرد میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران جزء مقاطع فولادی در بین آهن آلات به حساب می آید. میلگردها اصولا به یک روش ساخته میشوند و از روش های اصلی تولید آن نورد گرم در طی چند مرحله ساده میباشد. از میلگردهای آلیاژی برای استحکام و کشش در بتن ها استفاده میکنند ، تا سازه های ساختمانی قوی و محکم سرپا بمانند.

وزن میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران چقدر است؟

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران با توجه به ترکیباتی که در ساخت دارد ، دارای وزن های متفاوتی می باشند. در واقع باید گفت که وزن فولاد با توجه به مدل آن ها با یگدیگر فرق می کند ، برای مثال وزن میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران A3 11 است.  حال با توجه به کاربردی که دارید میلگرد را با توجه به وزن آن انتخاب میکنید.

قیمت میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

در بازار انواع و مدل های مختلفی از میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران وجود دارد ، که با توجه به تقاضا و عرضه آن ها در بازار فرق میکند. همچنین از سوی دیگر شرایط اقتصادی  ، سیاسی و بین المللی باعث میشود تا قیمت روز میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران متغیر باشد و هزینه دقیقی برای پرداخت آن گفته نشده است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .