تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده نورد کوثر اهواز

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:10
کدشرحقیمتسایزآنالیزحالتبرندواحدمحل بارگیری
1کلاف ساده 5.5 کوثر اهواز25,6905.5A1کلاف سادهنورد کوثر اهوازکیلوگرمکارخانه
2کلاف ساده 6.5 کوثر اهواز25,3006.5A1کلاف سادهنورد کوثر اهوازکیلوگرمکارخانه
3کلاف ساده 8 کوثر اهواز25,3008A1کلاف سادهنورد کوثر اهوازکیلوگرمکارخانه
4کلاف ساده 9 کوثر اهوازتماس9A1کلاف سادهنورد کوثر اهوازکیلوگرمکارخانه


میلگرد کلاف ساده نورد کوثر اهواز

میلگرد کلاف ساده همان طور که گفته شد مانند کلافی به دور خود پیچیده هستند این میلگردها که در شکل ها و اندازه های مختلفی در بازار عرضه می شوند ابتدا شمش فولادی را با روش نورد گرم، گرم کرده در غلتک های کششی قرار داده و در نهایت با استفاده از نورد سرد به سیم های مفتولی آجدار یا ساده تبدیل می کند میلگردهای کلاف هرگز نباید از میزان استاندارد خود خارج شوند این میلگردها با قطر داخلی ۸۵۰ میلی متر در سایزهای متنوع به بازار عرضه می شوند.

مجموعه میلگرد کلاف ساده کارخانه نورد کوثر اهواز

میلگرد کلاف ساده 5.5 تا 8 میلیمتر بوده با نام کلی مفتول به بازار عرضه می‌شوند و نهایتاً تا سایز ۱۲ برای این میلگردها تعریف شده است. اگر شما خواهان سایز بزرگتر هستید باید به صورت سفارشی درخواست خود را ثبت کنید.

کاربرد میلگرد کلاف ساده نورد کوثر اهواز

نوعی از این کلاف ها که کلاف عرضی نامیده میشوند برای ساخت خرپا در آرماتور بندی استفاده می شوند. خرپاها در حقیقت به منظور تکیه گاه ساختمان عمل می کند و در هنگام رفت و آمد جلوی سر و صدا را میگیرد از آرماتورهای کلاف عرضی برای سقف های تیرچه بلوک و کرومیت استفاده شده است دیگر کاربرد میلگرد کلاف ساده در فولاد تبدیلی ، ساخت پیچ، جوشکاری و غیره استفاده می شود.

کارخانه میلگرد کلاف نورد کوثر اهواز

کارخانه در سال ۱۳۷۵ تولید و در زمینه فولاد کارش را گسترش داد و اکنون یکی از کارخانه های مثال زدنی در زمینه فولاد می باشد. این کارخانه با هدف اشتغال زایی و رسیدن به خودکفایی در زمینه تولید فولاد اکنون یکی از برترین کارخانه های موجود در کشور می باشد علاوه بر تولیدات داخلی صادرات نیز دارد این کارخانه با توان پاسخگویی در برابر عرضه مشتریان به محبوبیتی بالا دست پیدا کرده است و اکنون محصولاتی در زمینه میلگرد آجدار، میلگرد ساده، مفتول های صنعتی و ساختمانی، سنگ آهن، کنسانتره ، خرپا، گازهای صنعتی، تیرآهن ipe، شافت روتراش شده، شافت پولیش خورده و غیره تولید می کند محصولاتی که از نظر استاندارد مورد آزمایش قرار گرفته و خرید را برای شما آسان تر خواهد کرد کافیست به کارخانه میلگرد کلاف نورد کوثر یزد اطمینان کرده و خریدی با کیفیت داشته باشید. کارخانه با جذب ۱۵۰۰ نفری نیرو اشتغال زایی بالایی داشته و سالانه ۳۰۰ هزار تن میلگرد، پانصد هزار تن شمش فولادی، ۳۰۰ هزار تومان مفتول، ۴۰۰ هزار تن سنگ آهن، ۵۰۰ هزار تن تیرآهن تولید می کند.

وزن میلگرد کلاف ساده نورد کوثر اهواز

این کارخانه با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی سعی داشته کلافهای با وزن ایده آل در اختیار مشتریان قرار دهد و از این نظر پیشرو در زمینه صنعت باشد لازم به ذکر است مهندسان همواره برکار کارخانه و تولیدات آن نظارت داشته و سعی دارند محصولی باکیفیت را عرضه کنند.

قیمت کلاف ساده نورد کوثر اهواز

از آنجا که قیمت تمام شده ساختمان به محصولات استفاده شده و خصوصاً میلگرد دارد در نتیجه قیمت برای شما باید مهم باشد نگران نباشید چرا که این کارخانه محصولاتی با کیفیت اما قیمتی مناسب عرضه می کند اما به دلیل بی ثباتی قیمت ها نمیتوان قیمت ثابت را بر روی محصولات گذاشت.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .