لیست وزن

   

  قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه

  تاریخ به روز رسانی :9:381402/07/03
  کدشرحقیمتضخامتابعادحالتکارخانهمحل بارگیری
  1ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 3 میلیمترتماس36*1/5شیتفولاد مبارکهکارخانه
  2ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 4 میلیمتر32,50046*1/5شیتفولاد مبارکهکارخانه
  3ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 5 میلیمتر32,60056*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه اصفهان
  4ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 6 میلیمتر31,80066*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه تهران
  5ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 8 میلیمتر31,70086*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه تهران
  6ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 10 میلیمتر31,500106*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه ساوه
  7ورق سیاه برشی st52 فولاد مبارکه ضخامت 12 میلیمتر31,700126*1/5شیتفولاد مبارکهبنگاه ساوه


   ورق برشی st52 فولاد مبارکه یکی از انواع ورق‌های پرکاربرد این کارخانه است که در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید و به فروش می‌شود. ورق‌های برشی st52 از جمله ورق‌های تولید شده در بخش نورد گرم فولاد مبارکه هستند. این ورق ها را می‌توانید از ضخامت 3 تا 15 میلی‌متر خریداری کنید. کیفیت محصولات تولید شده در فولاد مبارکه اصفهان برای همگان واضح و مشخص است؛ این کیفیت بالا برای تولید ورق‌های برشی st52 نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

   ورق st52 چیست؟

  ورق st52 در دسته ورق های آلیاژی قرار دارد که با دو روش نورد سرد و نورد گرم تولید می شود. به ورق تولید شده با فرایند نورد گرم ورق سیاه و به ورق تولیدی به شیوه نورد سرد ورق روغنی می گویند.

  در دنیای آهن آلات ورق سیاه st52 با نام ورق سیاه صنعتی نیز شناخته می شود چون کاربرد وسیعی در اغلب صنایع دارد.

  از ویژگی های این ورق می توان به استحکام بالا و قابلیت جوشکاری آن اشاره کرد. در این ورق میزانی از آلیاژهای نیکل، منگنز و مس استفاده می کنند که منجر به افزایش مقاومت آن می شود. همچنین ورق st52 خاصیت تحمل وزن زیاد، خم شدگی، کشش پذیری و قابلیت ماشین کاری دارد.

  ورق تولیدی این کارخانه به عنوان با کیفیت ترین و پرفروش ترین ورق در سطح کشور شناخته می شود.
  لازم به ذکر است در دنیای صنعت از این محصول با نام ورق زیربنایی صنعت یاد می شود. ST52 موارد مصرف زیادی دارد برای نمونه می توان به صنعت ماشین سازی، ساخت لوله، سد، ساخت و ساز، پتروشیمی و … اشاره کرد.

  استاندارد ورق سیاه ST52 فولاد مبارکه

  کلیه محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس بهترین استانداردهای روز دنیا تولید می شوند. در خصوص استاندارد ورق فولاد مبارکه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استاندارد انگلیسی BS:50B
  • استاندارد آلمانی DIN 17100
  • استاندارد ژاپنی JIS:SS490
  • استاندارد ایتالیایی UNI7070:FE510B

  خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به صورت برش خورده

  سوال مشترکی که بسیاری از متقاضیان خرید ورق دارند در مورد امکان سفارش این محصول به صورت برش خورده از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان می باشد. خریداران محترم می توانند ورق سیاه st52 را به صورت شیت فابریک یا همان برش خورده از کارخانه خریداری کنند. شرکت آهن آنیل به نمایندگی از شما انواع ورق سیاه را به صورت برش خورده از کارخانه فولاد مبارکه تهیه می کند. 

  قیمت ورق st52 فولاد مبارکه

  قیمت به‌روزرسانی شده ورق st52 فولاد مبارکه را می‌توانید در سایت آهن آنیل مشاهده کنید. قیمت‌هایی که برای این مقطع فولادی ارائه می شود با توجه به وزن هر کیلوگرم ورق و بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده است. عوامل مختلف و متنوعی روی قیمت ورق st52 فولاد مبارکه تاثیر می‌گذارند که رقم نهایی با توجه به تمام این موارد اعلام می‌گردد. قیمت روزانه ارز، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، میزان عرضه و تقاضا و ... از جمله مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه هستند.

   

  شما می توانید قیمت هر شیت ورق st52 فولاد مبارکه را با توجه به قیمت روز محصول و جدول وزن ورق سیاه به راحتی محاسبه کنید. توجه داشته باشید که قیمت شیت‌های مختلف با توجه به ضخامت و وزن با یکدیگر متفاوت خواهد بود. برای مثال قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه 6 میل از قیمت این نوع ورق با ضخامت 12 کمتر خواهد بود.

  خرید ورق برشی st52 فولاد مبارکه

  برای خرید ورق‌های برشی st52 تولید شده در کارخانه فولاد مبارکه اصفهان بهترین راهی که شما در پیش دارید، مراجعه به شرکت‌های معتبر خرید و فروش آهن آلات است. این شرکت‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند که شما ورق برشی st52 فولاد مبارکه را هم به صورت خرده و هم عمده خریداری کنید. برای خریداری این محصول باید آخرین قیمت اعلام شده را در نظر بگیرید. شما می‌توانید قبل از تکمیل خرید از کارشناسان فروش آهن آنیل درخواست پیش فاکتور نیز بکنید. برای افرادی که به دنبال خرید برشی با کیفیت بالا هستند، ورق‌های برشی ST52 از کارخانه فولاد مبارکه بهترین پیشنهاد ماست. برای خرید آسان می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت، و یا به صورت حضوری قیمت‌ها را مشاهده کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .