لیست وزن

 

قیمت پیچ سرمته

تاریخ به روز رسانی :8:541401/11/06
کدشرحقیمتبرندارتفاع(cm)جنسمحل بارگیری
1پیچ سرمته همراه با واشر1,138مکس تایوانی3گالوانیزهانبار اصفهان
2پیچ سرمته همراه با واشر1,320مکس تایوانی4گالوانیزهانبار اصفهان
3پیچ سرمته همراه با واشر1,456مکس تایوانی5گالوانیزهانبار اصفهان
4پیچ سرمته همراه با واشرتماس بگیریدمکس تایوانی9گالوانیزهانبار اصفهان
5پیچ سرمته همراه با واشرتماس بگیریدمکس تایوانی13گالوانیزهانبار اصفهان


پیچ سر مته

قطعا هر کسی می داند که پیچ چیست و چه کاربردی دارد اما ما امروز این جا هستیم تا درباره یکی از انواع پیچ یعنی پیچ سر مته با یک دیگر صحبت کنیم و با یکدیگر بفهمیم که پیچ سر مته چیست؟ همان طور که گفتیم این پیچ نیز یکی دیگر از انواع پیچ است که موجب اتصال دو ورق گالوانیزه ای و یا چوبی می شود.  این پیچ با نوک تیزی که دارد ورقه هایی هم چون الومینیوم ، MDF و غیره را شکاف می دهد و موجب یک اتصال خیلی محکم می شود. هر جا که صحبت از پیچ شد به دنبال مهره نیز بگردید. پیچ و مهره همیشه با هم هستند تا سازه ی مورد نظر را محکم تر کنند. البته باید حتما به این نکته توجه کنید که جنس پیچ و مهره حتما باید با یک دیگر تطابق داشته باشند. پیچ سر مته خود انواع مختلفی دارد.

  • پیچ سر مته شیروانی
  • پیچ سر مته سر تخت
  • پیچ سر مته واشر دار
  • و غیره

اگر می خواهید که درباره کاربرد این محصول نیز بدانید بخش بعد را حتما مطالعه کنید.

کاربرد پیچ سر مته چیست؟

شایان ذکر است که در سر این پیچ ها مته وجود دارد و علت نام گذاری این پیچ نیز همین است و در واقع کار اصلی را همین مته ها انجام می دهند. این پیچ ها شباهت خیلی زیادی به پیچ های خودکار دارند. باید به این نکته اشاره کنیم که این پیچ ها در ابعاد مختلفی مثل ۳ تا ۵ سانتی متر تولید می شوند.

نکته ی قابل توجه در رابطه با این پیچ ها این است که این پیچ ها ساخت ایران هستند. خب حال به سراغ کاربرد پیچ سر مته می رویم. این پیچ ها را تقریبا در اکثر صنعت ها پیدا می کنید اما از آن جایی که این پیچ ورق های گالوانیزه و چوبی را به یک دیگر وصل می کند پس در تولید قاب های فلزی، سقف کاذب،  کف پوش های چوبی و پنجره های فولادی نقش خیلی پر رنگی را ایفا می کنند.

قیمت پیچ سر مته چگونه محاسبه می شود

معمولا قیمت پیچ سر مته مشخص نیست یعنی به عوامل زیادی بستگی دارد و ما هم به این خاطر نمی توانیم یک قیمت مشخص به مشتری اعلام کنیم اما می توانیم چندین نکته در این باره به شما گوشزد کنیم. وزن پیچ سر مته خیلی در قیمت گذاری مهم است زیرا این پیچ ها به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند پس هر چه پیچ ها سنگین تر باشند قیمت آن ها نیز بالا تر است. 

ابعاد  و جنس این پیچ ها نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت هستند. اگر می خواهید قیمت دقیق این پیچ ها را بدانید همین حالا با کارشناس های ما تماس بگیرید و بگوئید که چند کیلو پیچ می خواهید و ابعاد و جنس پیچ های سر مته نیز چگونه باشد تا آن ها قیمت را برای شما حساب کنند. چنان چه بعد از کسب اطلاعات لازم تصمیم به خرید پیچ سر مته گرفتید به بازار نروید از طریق سایت آهن آنیل خرید خود را انجام بدهید. لازم نیست برای خرید مقداری پیچ ساعت ها در ترافیک بمانید و کلی هزینه ی رفت و آمد بپردازید. شما می توانید خرید خود را در سایت ثبت کنید و پیچ های خود را نیز همان جایی که می خواهید تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .