تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت پیچ سرمته

تاریخ به روز رسانی :1403/01/298:54
کدشرحقیمتبرندارتفاع(cm)جنسمحل بارگیری
1پیچ سرمته همراه با واشر1,229مکس تایوانی3گالوانیزهانبار اصفهان
2پیچ سرمته همراه با واشر1,320مکس تایوانی4گالوانیزهانبار اصفهان
3پیچ سرمته همراه با واشر1,456مکس تایوانی5گالوانیزهانبار اصفهان
4پیچ سرمته همراه با واشرتماسمکس تایوانی9گالوانیزهانبار اصفهان


پیچ سرمته

قطعا هر کسی می داند که پیچ چیست و چه کاربردی دارد اما ما امروز این جا هستیم تا درباره یکی از انواع پیچ یعنی پیچ سرمته با یک دیگر صحبت کنیم و با یکدیگر بفهمیم که پیچ سر مته چیست؟ همان طور که گفتیم این پیچ نیز یکی دیگر از انواع پیچ است که موجب اتصال دو ورق گالوانیزه ای و یا چوبی می شود.  این پیچ با نوک تیزی که دارد ورقه هایی هم چون الومینیوم ، MDF و غیره را شکاف می دهد و موجب یک اتصال خیلی محکم می شود. هر جا که صحبت از پیچ شد به دنبال مهره نیز بگردید. پیچ و مهره همیشه با هم هستند تا سازه ی مورد نظر را محکم تر کنند. البته باید حتما به این نکته توجه کنید که جنس پیچ و مهره حتما باید با یک دیگر تطابق داشته باشند. پیچ سر مته خود انواع مختلفی دارد.

اگر می خواهید که درباره کاربرد این محصول نیز بدانید بخش بعد را حتما مطالعه کنید.

کاربرد پیچ سرمته چیست؟

شایان ذکر است که در سر این پیچ ها مته وجود دارد و علت نام گذاری این پیچ نیز همین است و در واقع کار اصلی را همین مته ها انجام می دهند. این پیچ ها شباهت خیلی زیادی به پیچ های خودکار دارند. باید به این نکته اشاره کنیم که این پیچ ها در ابعاد مختلفی مثل ۳ تا ۵ سانتی متر تولید می شوند.

نکته ی قابل توجه در رابطه با این پیچ ها این است که این پیچ ها ساخت ایران هستند. خب حال به سراغ کاربرد پیچ سرمته  می رویم. این پیچ ها را تقریبا در اکثر صنعت ها پیدا می کنید اما از آن جایی که این پیچ ورق های گالوانیزه و چوبی را به یک دیگر وصل می کند پس در تولید قاب های فلزی، سقف کاذب،  کف پوش های چوبی و پنجره های فولادی نقش خیلی پر رنگی را ایفا می کنند.

قیمت پیچ سرمته چگونه محاسبه می شود

معمولا قیمت پیچ سر مته مشخص نیست یعنی به عوامل زیادی بستگی دارد و ما هم به این خاطر نمی توانیم یک قیمت مشخص به مشتری اعلام کنیم اما می توانیم چندین نکته در این باره به شما گوشزد کنیم. وزن پیچ سرمته خیلی در قیمت گذاری مهم است زیرا این پیچ ها به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند پس هر چه پیچ ها سنگین تر باشند قیمت آن ها نیز بالا تر است. 

ابعاد  و جنس این پیچ ها نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت هستند. اگر می خواهید قیمت دقیق این پیچ ها را بدانید همین حالا با کارشناس های ما تماس بگیرید و بگوئید که چند کیلو پیچ می خواهید و ابعاد و جنس پیچ های سرمته نیز چگونه باشد تا آن ها قیمت را برای شما حساب کنند. چنان چه بعد از کسب اطلاعات لازم تصمیم به خرید پیچ سرمته گرفتید به بازار نروید از طریق سایت آهن آنیل خرید خود را انجام بدهید. لازم نیست برای خرید مقداری پیچ ساعت ها در ترافیک بمانید و کلی هزینه ی رفت و آمد بپردازید. شما می توانید خرید خود را در سایت ثبت کنید و پیچ های خود را نیز همان جایی که می خواهید تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .