تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست نیکان پروفیل

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:00
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/239,81814.52درز مستقیم6متری نیکان پروفیلکارخانهورق فولاد مبارکه اصفهانکیلوگرم


در این بخش با ما همراه باشید تا با یکدیگر بخوانیم که لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل چیست؟ لازم به ذکر است که این لوله ها نقش خیلی پر رنگی در ساختمان سازی ها و نود درصد صنایع دارند. این لوله ها با استاندار های مخصوصی تولید می شوند و شما می توانید کیفیت کار خود را با این لوله ها چندین برابر کنید.  

باید خدمتتان عرض کنیم که لوله داربست _ لوله و پروفیل نیکان پروفیل حالت های گوناگونی دارند و علاوه بر این سایز های متفاوتی از آن ها را مشاهده می کنیم. البته باید دقت کنید که اندازه و ابعاد این لوله ها به کار شما بستگی دارد و این‌ شما هستید که ویژگی های این لوله ها را مشخص می کنید. باید این نکته را نیز اضافه کنیم که اگر نمی دانید که لوله هایی با چه سایز هایی و به چه اندازه نیاز دارید می توانید از کارشناس های ما پرس و جو کنید. آن ها آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما را دارند و شما را راهنمایی می کنند تا خرید خود را انجام بدهید.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل

باید بدانید که کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل بسیار زیاد است ک شما هر کجا که فکرش را بکنید به کار می آید. برای مثال باید خدمتتان عرض کنیم که این لوله پروفیل ها برای ساخت نرده و هم چنین پله نقش خیلی پر رنگی دارند و از آن جایی که این لوله ها با نورد گرم ساخته شده اند مقاومت خیلی بالایی دارند مس شما می توانید از آن ها در هر سازه ای استفاده کنید.

لوله داربست نیز به همین اندازه اهمیت دارد و صنعت آگهی رسانی و حتی ساختمان سازی نیز به این لوله ها مدیون است. یک نکته ی خیلی مهمی که در این بخش وجود دارد این است که پروفیل ها وزن بسیار سبکی دارند و این در واقع یک پوئن مثبت به حساب می آید در بخش بعد درباره اهمیت وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل با یک دیگر صحبت می کنیم.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل

شایان به ذکر است که قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل نیکان پروفیل هر روز صبح توسط کارشناس های ما به روز می شوند و شما می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام بدهید‌ دقت کنید که عوامل گوناگونی در این قیمت گذاری دخیل هستند مثلا وزن لوله ها خیلی مهم است زیرا این لوله ها با واحد کیلو گرمی فروخته می شوند. دیگر ویژگی هایی مثل قطر و ابعاد نیز مهم هستند‌. شما می توانید در سایت اطلاعات زیر را مشاهده کنید و بعد از آن با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

  • کد محصول
  • عنوان آن
  • حالت لوله
  • استاندارد
  • واحد فروش
  • نوع ورق
  • محل بارگیری
  • و غیره

در رابطه با محل بارگیری باید خدمتتان عرض کنیم که شما محل تخلیه بار را برای همکاران ما مشخص می کنید و آن وقت هزینه ی حمل و نقل را نیز می پردازید و این هزینه نیز از نوع ماشین حمل کننده و شهری که قرار است تخلیه در آن ثبت بگیرد تاثیر می پذیرد چنان چه تصمیم خود را گرفته اید همین حالا لوله های مد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .