تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:31
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 39,30048.32درز مستقیم6متریفولادی اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


 لوله داربست در دنیای امروز بسیار شناخته شده و پرکاربرد است به همین خاطر شرکت هایی که به فکر منافع و درآمد زایی هستند سعی کنند لوله های داربست را از جنس فوق ‌العاده مرغوبی بسازند و در اختیار مشتریان قرار دهند. یکی از بهترین و مرغوب ترین جنس لوله داربست از جنس فولادی است. بنابراین طبیعی است و اگر به بازار مراجعه کنید و درخواست لوله داربست را داشته باشید به شما لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان را معرفی کنند. زیرا این نوع لوله داربست در بازار بسیار معروف است و رضایت مشتریان زیادی را به دنبال داشته. به همین خاطر ما نیز پیشنهاد می کنیم از این نوع لوله داربست برای انجام فعالیت ‌های مورد نظر خود بهره ببرید. اکنون از شما عزیزان دعوت می کنیم برای داشتن اطلاعاتی نظیر کاربرد و قیمت و وزن لوله داربست تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان

اگر برای خرید لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان  تصمیم گرفته‌ اید بهتر از قبل از خرید لیست قیمت این لوله را استعلام بگیرید. پس از آن متوجه خواهید شد که چه قدر قیمت‌ ها با هم متفاوت هستند و آن هم به خاطر دلایل مختلفی از جمله دلایل زیر است:

  • یکی از دلایل متفاوت بودن قیمت لوله داربست نوسانات بازار است.
  • عوامل سیاسی و اقتصادی نیز بر روی قیمت لوله داربست اثر می گذارند.
  • اینکه شما چه تعداد لوله داربست دست نیاز داشته باشید در قیمت آن تاثیر گذار است.
  • ابعاد و وزن و ضخامت لوله داربست می تواند تعیین کننده قیمت آن باشد.
  • و مواردی از این قبیل...

در هر حال قیمت این محصول می ‌تواند در کیفیت آن تاثیر گذار باشد بهتر است جنس با کیفیت را از لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان خریداری نمایید.

کاربرد لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان

از لوله های داربست در موارد مختلفی استفاده می شود که هر کدام متناسب با شرایط و وضعیت قابل تغییر هستند. برای مثال برای اجرای نمای تمامی ساختمان ها باید از لوله داربست استفاده شود. زیرا نمای بیرونی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و بر این کارگران و مهندسان برای دسترسی به نمای بالایی ساختمان ها باید از لوله داربست بهره ببرند. یکی دیگر از موارد استفاده از لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان در نقاشی و رنگ کاری مکان های بلند مثل دیوار ساختمان های چندین طبقه می ‌باشد. بنابراین محدوده استفاده از لوله داربست بسیار وسیع است. خوشبختانه شکل نهایی لوله های داربست را می توان به راحتی تغییر داد زیرا به وسیله ‌ی بست به یکدیگر متصل می شوند.

وزن لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان

با توجه به این که جنس لوله داربست از فولاد مرغوب می باشد، طبیعی است که وزن آن نیز نسبت به لوله های دیگر متفاوت باشد. به طور کلی وزن لوله داربست تقریباً ۶ الی ۶ و نیم کیلو گرم است. البته که ابعاد لوله های داربستی متفاوت می باشد به همین خاطر ممکن است بر روی وزن آن تاثیر گذار باشد. برای مثال ضخامت لوله داربست لوله و پروفیل فولادی اصفهان بین دو نیم تا ۴ میلی متر و طول هر لوله داربست بین ۳ تا ۶ متر است اکنون اگر کسی لوله با ضخامت ۳ میلی متر و طول ۴ متر سفارش دهد قطعاً هزینه ای کم تر نسبت به لوله داربست با ضخامت دو و نیم با طول ۶ متر خواهد داشت. در هر حال این مشتری است که ابعاد و ضخامت لوله داربست را تعیین می ‌کند. با این وجود لوله داربست با توجه به وزنی که دارد در هر محیطی قابل اجرا و حمل است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .