تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - لوله و پروفیل صابری

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:06
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 40,45414.52درز مستقیم6متری صابریکارخانهورق فولاد مبارکه اصفهانکیلوگرم


 چنان چه تمایل دارید بدانید که لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری چیست؟ این لوله ها از کجا می آیند امروز را با ما همراه باشید.  کارخانه ی تولید لوله داربست_  لوله صابری در ۳۵ کیلو متری جاده خاوران است یعنی به عبارتی این کارخانه در شرق تهران تاسیس شده است. لازم به ذکر است که محصولات این کارخانه تنوع و کیفیت خیلی بالایی دارند و شما می توانید با خیال راحت در بین این محصولات انتخاب کند . شایان به ذکر است که محصولات این کارخانه شامل موارد زیر است.

  • قوطی ها
  • پروفیل
  • لوله های داربست
  • و غیره

از آن جایی که این محصولات کیفیت فوق العاده ای دارند تمام این محصولات نشان استاندارد دارند و شما نی توانید با خیال راحت از کیفیت کار از آن استفاده کنید. لوله های داربست معمولا از جنس فولاد و یا آهن هستند که به کمک بشر آمده اند تا کار خود را راحت تر انجام بدهد. این لوله های به اصطلاح درز دار کار های بسیار زیادی می توانند انجام بدهند اگر مایل هستید بیش تر در این باره بدانید با ما همراه باشید.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری

ما شاهد کاربرد های زیادی از لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری بوده و هستیم. سالیان سال است که این محصول تولید می شود و این سازه در اکثر صنعت ها به صنعتگران کمک شایانی کرده است. قطعا اگر لوله های داربست و لوله پروفیل  ها نبودند ما شاهد این معماری های فوق العاده و نما های بسیار زیبا نبودیم.

آن وقت شاید نشان دادن و تبلیغ کردن خیلی از مشاغل سخت تر بود و  دیگر هیچ بنری بر روی داربست ها نصب نمی شد. قطعا کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری در این بخش خاتمه نمی یابد. باید خدمتتان عرض کنیم که سایر و قطر این لوله ها نقش بسیار پر رنگی در کارایی این لوله ها دارند. شما می توانید در رابطه با این موضوع با کارشناسان ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند.  آن ها به شما می گویند که برای کار شما چه لوله هایی و چه مقدار از آن ها نیاز است. 

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری

قیمت یکی از مهم ترین عوامل در خرید یک محصول است پس با ما همراه باشید تا در این بخش به قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری بپردازیم. باید خدمتتان عرض کنیم که این قیمت تمام شده به مواد اولیه ی آن، ضخامت،  قطر، وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری و غیره بستگی دارد. تمام این موارد به همراه هزینه ی حمل و نقل قیمت تمام شده برای شما را مشخص می کنند

 البته شما می توانید با خرید لوله داربست_ لوله و پروفیل صابری از سایت در هزینه های خود صرفه جویی کنید زیرا که به این شکل دیگر مجبور به بازار رفتن نیستید پس دیگر هزینه ی رفت و آمد ندارید علاوه بر آن انرژی خود را هدر نداده اید و خود را در معرض آلودگی ها قرار نمی دهید پس همین حالا به روز ترین قیمت را از سایت خارج کنید و  لوله های مد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنید و منتظر  بمانید تا در همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن لوله های خریداری شده را در آن محلی که شما بخواهید تخلیه کنند پس فورا برای این کار اقدام کنید و با یک اشاره خرید خود را انجام دهید


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .