تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه

تاریخ به روز رسانی :-9:50
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 تماس48.32درز مستقیم6متریفولاد علویجهکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


 کارخانه تعاونی فولاد علویجه در شهر اصفهان و شهرک علویجیه تاسیس شده است. لازم به ذکر است که این کارخانه ی بزرگ در سه فاز فعالیت می کند. فاز اول این کارخانه در سال ۷۴ افتتاح شد. این فاز با هدف تولید سالانه ۱۲ هزار تن شروع به فعالیت کرد و حدود ۳۰ نفر را مشغول به کار کرد. فاز دوم نیز در سال ۸۵ وارد کار ش و مسئول نصب ماشین الات شد.

امروز ظرفیت تولید این بخش از کارخانه به  ۴۲ هزار تن در سال می رسد و ۷۷ نفر در این بخش به کار مشغول شدند. اما آخرین فاز کارخانه فولاد علویجیه یا همان فاز ۳ محصولات پروفیلی تولید می کند و ظرفیت تولید آن به ۲۰۰ هزار تن در سال می رسد. این بخش از کارخانه خیلی شلوغ تر از بخش های دیگر است ۱۶۵ نفر در این قسمت سر کار رفته اند. لازم به ذکر است که این محصولات این کارخانه گواهی نامه های متعدد دارد. اگر تمایل دارید در این باره بیش تر بدانید ما را تا بخش آخر همراهی کنید.

محصولات این شرکت چه چیز هایی هستند

این کارخانه علاوه بر لوله داربست و لوله پروفیل دیگر محصولاتی را نیز روانه ی بازار می کند.

  • قوطی های مربع که در ابعاد ۲۰× ۲۰ و ۹۰× ۹۰ و با ضخامت های متفاوتی ۱ تا ۴ میلی متر ساخته می شوند و کاربرد آن ها بیش تر در ساخت درب و پنجره، راه پله، نرده خانه ها و هم چنین نرده کنار پیاده رو به کار می روند.
  • قوطی های مستطیل شکل نیز در ابعاد 10×۲۰ و ۱۰۰× ۴۰ با همان ضخامت ۱ تا ۴ میلی متری است که بیش تر برای ساختن اسکلت و ستون کاربرد دارد.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه

اگر بخواهیم درباره کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه  با یک دیگر صحبت کنیم باید بگوئیم که این لوله های ساده کلی کار بشر را جلو انداخته اند و موجب بهتر انجام شدن کار ها می شوند. قطعا همه ی شما نی دانید که داربست ها چه نقش مهمی در ساخت و ساز ها و هم چنین نما کاری ها و یا حتی تبلیغات شهری دارند‌. علاوه بر این کاربرد لوله پروفیل این است که در ساخت راه پله و نرده کمک می کنند.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه

این لوله های درز دار خیلی پر اهمیت هستند و مطمئن باشید که قیمت این محصولات هر چه قدر هم که باشد باز هم می ارزد. لازم به ذکر است که قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه به چندین عامل کوچک اما خیلی مهم بستگی دارد. از مجموعه عواملی که در تعیین قیمت این محصول ها مهم است قطر، ضخامت،  وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل تعاونی فولاد علویجه هستند .

البته حالت لوله نیز مهم است. البته باید اضافه کنیم که هزینه ی حمل و نقل نیز به آن اضافه می شود.  این هزینه نیز از چندین عامل تاثیر می پذیرد.  شهر محل بارگیری و شهر محل تخلیه ی بار و هم چنین نوع ماشین حمل کننده در این بخش خیلی مهم هستند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .