تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست فولاد هیربد زرندیه

تاریخ به روز رسانی :-8:36
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2تماس48.32درز مستقیم6متری هیربد زرندیهکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


 امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یکی از بهترین و با کیفیت ترین لوله داربست های موجود در بازار که  به خاطر کاربرد زیادی که دارند با فروش بالایی رو به رو بوده است. لوله داربست فولاد هیربد زرندیه همان طور که از نام آن مشخص می باشد از فولاد ساخته شده و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است. از این رو هر بار که به برای خرید لوله داربست به بازار مراجعه کنید با نام فولاد هیربد زرندیه رو به رو خواهید شد. اکنون از شما عزیزان می خواهیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید زیرا اطلاعات بیش تری مثل کاربرد و وزن و قیمت لوله داربست در اختیارتان قرار خواهیم داد. از این رو توجه شما را به ادامه مطلب جلب می نماییم.

کاربرد لوله داربست فولاد هیربد زرندیه

از لوله داربست استفاده های زیادی می شود. اگر تا به حال در خیابان ها قدم زده باشید قطعا لوله های داربست را در گوشه و کنار ساختمان ها مشاهده کرده اید. در واقع برای انجام برخی فعالیت ها وجود لوله داربست ضروری است و نبود آن برای انجام یک سری فعالیت ها به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. اکنون اگر شما هم می خواهید از کاربرد های لوله داربست فولاد هیربد زرندیه  مطلع شوید موارد زیر را مطالعه نمایید:

  • برای نقاشی کشیدن بر روی برخی دیوار های بلند از لوله داربست استفاده می کنند.
  • در رنگ کاری ساختمان و پنجره ها استفاده از لوله داربست بهترین گزینه است.
  • زمانی که می خواهید نمای ساختمان را بسازید لوله داربست مورد استفاده قرار می گیرد.
  • حتی برای نصب برخی بنر های موقتی و تبلیغاتی از لوله داربست بهره می گیرند.

با توجه به چنین مواردی می توان به وسعت استفاده از لوله داربست پی برد.

وزن لوله داربست فولاد هیربد زرندیه

اکنون مسئله دیگری, که ممکن است ذهن خریداران را به خود مشغول کند وزن لوله داربست است که متناسب با طول و ضخامت و قطر لوله متغیر می باشد. می توان گفت به طور کلی وزن هر لوله داربست فولاد هیربد زرندیه از 6 کیلوگرم شروع می شود و تا 27 کیلو گرم ادامه خواهد داشت. اما زمانی که می گوییم وزن آن متغیر است یعنی ضخامت و طول هم بر آن اثر می گذارد، ضخامت هر لوله داربست بین دو و نیم تا پنج میلی متر است و طول آن نیز از سه متر شروع می شود و تا شش متر هم ادامه دارد. که با توجه به سفارش مشتری تولید و عرضه می شود. بنابر این بهترین کار این است که همه این موارد را بسنجید و مورد دقت قرار دهید. هر چند که لوله داربست با هر وزنی قابلیت تحمل بسیار زیادی دارد.

قیمت لوله داربست فولاد هیربد زرندیه

اگر سری به لیست آنلاین قیمت لوله داربست زده باشید متوجه خواهید شد که قیمت ها بسیار متفاوت هستند که به خاطر عوامل مختلفی از جمله کیفیت و جنس لوله داربست است. هم چنین نوسانات بازار می تواند در بالا و پایین رفتن قیمت روز لوله داربست هیربد زرندیه  موثر باشد. زیرا بازار با تغییرات سیاسی و اقتصادی تحت تاثیر قرار می گیرد. از آن گذشته یکی دیگر از عوامل می تواند مربوط به وزن و ضخامت و ابعاد لوله داربست باشد. یعنی هر چه وزن و ابعاد و ضخامت لوله داربست فولاد هیربد زرندیه بیش تر باشد قطعا قیمت آن نیز بالا خواهد رفت. بنابراین با یک استعلام قیمت می توانید متوجه قیمت دقیق و به روز لوله داربست شوید. برند و شرکت تولید کننده لوله داربست نیز اهمیت زیادی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .