تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/238,97048.32درز مستقیم6متری پایا اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


حتما می دانید که در بازار لوله داربست به فراوانی یافت می شود البته برای مصارف مختلفی است و قیمت آن نیز در بازار متفاوت است. زیرا شرکت سازنده آن با یکدیگر متفاوت می باشد. شرکت پروفیل پایا اصفهان یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین لوله داربست را تولید و به بازار عرضه می کند. علت مرغوبیت محصول نهایی شرکت پروفیل پایا اصفهان مرغوبیت مواد اولیه آن است. به همین خاطر اگر برای خرید لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان به بازار مراجعه کنید متوجه معروفیت آن خواهید شود. حتی ممکن است لوله داربست های دیگری هم به شما معرفی کنند اما قطع به یقین شرکت پروفیل پایا اصفهان از برترین تولید کنندگان لوله داربست است که نه تنها آن را به درون کشور بلکه به خارج هم صادر می کند. اکنون اگر می خواهید اطلاعات دیگری در این باره به دست آورید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان

حتماً تا به حال دیده و شنیده اید که از لوله های داربست برای سازه ‌های مختلف استفاده می شود البته که لوله های داربستی را به وسیله بست های مستحکم و قوی در فواصل معین و ابعاد تعیین شده در کنار یکدیگر می بندند. به همین صورت شکل بسیار مناسبی را برای دسترسی راحت تر کارگران را مهندسان ایجاد می کنند. اکنون اگر موارد زیر را مطالعه کنید متوجه کاربرد لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان خواهید شد:

  • از داربست ها برای طراحی نما ساختمان ها استفاده می شود.
  • وجود داربست می‌ تواند به خطرات و خسارات کم تری منجر شود.
  • برای نقاشی و رنگ کاری برق ساختمان ها از لوله داربست استفاده می‌ کنند.
  • برای معین کردن یک طرح یا نقشه بر روی دیوار از لوله داربست بهره می گیرند.
  • و کاربرد های از این دست...

قیمت لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان

قطعاً یکی از پارامتر های مهم در خرید لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان قیمت آن است. زیرا افراد باید همه مخارج و هزینه ها را بسنجند تا بهترین دقیق ترین بودجه را برای خرید کنار بگذارند. به همین خاطر توصیه ای که ما برای عزیزان داریم این است که بهتر از قبل از خرید حتماً استعلام قیمت بگیرند. زیرا عوامل مختلفی بر قیمت روز لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان  تاثیر دارد. برای مثال تصمیمات سیاسی و اقتصادی می تواند بر نوسانات قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. هر چند که ابعاد و طول و ضخامت لوله داربست می تواند باعث افزایش یا کاهش قیمت آن شود. اما می توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت پروفیل پایا اصفهان لوله داربست را با قیمت مناسبی نسبت به مزایا و کاربرد آن به شما ارائه می دهد.

وزن لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان

ممکن است برای شما عزیزان نیز سوال پیش آمده باشد که وزن هر یک از لوله های داربستی چه مقدار می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم که لوله های داربست در ضخامت ای بین دو و نیم تا شش و نیم میلی متر و طولی بین ۲ تا ۶ متر دارند. از این رو وزن آن ها با هم متفاوت است. اما به طور استاندارد وزن لوله داربست شرکت پروفیل پایا اصفهان ۶ کیلوگرم می باشد. قطعاً لوله هایی که ابعاد کوچک تری دارند و وزن کم تری نیز خواهند داشت. اما باید بگویم که خوشبختانه وزن لوله های داربست به اندازه ای است که می توان به راحتی آن ها را حمله نمود و به محل مورد نظر برد و به راحتی آن ها را در کنار یکدیگر نصب کرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .