تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

تاریخ به روز رسانی :-8:40
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 تماس48.32درز مستقیم6متری مبتکران صباکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


 اگر بخواهیم لوله داربست مرغوب و با کیفیتی که در بازار وجود دارد را به شما عزیزان معرفی کنیم قطعاً لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا را پیشنهاد می کنیم. زیرا یکی از بهترین لوله داربست های موجود در بازار است که همه مشتریان از جنس آن راضی هستند. لوله داربست را از جنس فولاد و آهن به روش نورد سرد از ورق ۶ تولید می کنند. که باعث شده استحکام و مقاومت بی نظیر بیابد. از این رو شما عزیزان می توانید هر زمان که بخواهید برای مصارف مختلف از آن استفاده کنید. امروز هم ما می ‌خواهیم به طور کامل در مورد لوله داربست و همه اطلاعات مربوط به آن از جمله کاربرد و قیمت و وزن اشاره نماییم. به همین منظور از شما عزیزان دعوت می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وزن لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

اگر بخواهیم از وزن لوله داربست صحبت کنیم باید ابتدا به ابعاد و ضخامت آن بپردازیم زیرا این دو معیار تاثیر مستقیمی بر روی وزن آن خواهند داشت. یعنی هر چه طول و ضخامت لوله داربست بیش تر باشد وزن آن نیز سنگین تر خواهد بود. طول هر لوله داربست بین ۳ تا ۶ متر می باشد و ضخامت آن نیز از دو و نیم شروع می ‌شود و تا ۵ میلی متر ادامه دارد. همین موضوع باعث می شود که وزن لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا بین ۶ تا ۲۷ کیلوگرم متغیر باشد. اما توجه داشته باشید که این لوله ها را به راحتی می توان حمل نمود و تنها با یک ماشین باربری می ‌توان در محل مورد نظر تخلیه و بست های محکم به همدیگر متصل نمود. خواهید دید که این لوله ها چه وزن سنگینی را می توانند تحمل کنند بدون این که بشکنند یا فرو بریزند.

قیمت لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

اگر تا به حال استعلام ‌قیمت گرفته باشید متوجه خواهید شد که قیمت لوله داربست چقدر بازار متفاوت و متنوع است. در حقیقت این تنوع قیمت به خاطر عوامل مختلفی است که تاثیر مستقیمی بر قیمت روز لوله داربست دارند. برای مثال یکی از این موارد مربوط به اندازه های لوله داربست است که هر چه ضخامت و طول آن بیش تر باشد قطعاً وزن بیش تری خواهد داشت و قیمت آن بالا تر خواهد رفت. از این گذشته نوسانات بازار باعث می ‌شود که قیمت لوله داربست ثابت نماند و مدام در حال نوسان باشد. در این میان نام شرکت تولید کننده لوله داربست نیز حائز اهمیت است که پیش تر به لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا اشاره نمودیم.

کاربرد لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

شاید برای شما عزیزان هم جالب باشد که استفاده از لوله داربست بسیار وسیع و گسترده است. زیرا جنس و نوع سازه لوله های داربستی باعث افزایش شکل پذیری آن شده از این رو در مکان های مختلفی از آن استفاده می شود که در ادامه به همه آن ها خواهیم پرداخت. منظور از شکل پذیری این است که لوله های داربست کوچک و بزرگ را با استفاده از بست در اشکال مختلف به هم وصل می کنند و از آن استفاده می نمایند. موارد استفاده از لوله داربست شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا به شرح زیر است:

  • برای بنا کردن نمای ساختمان از جنس های مختلف مثل سنگی و آلومینیومی
  • نقاشی و رنگ کاری ساختمان ها نیز به وسیله لوله های داربست صورت می گیرد.
  • هم چنین برای نصب بنر های تبلیغاتی و یا خبری در سطح شهر از لوله داربست ها استفاده می کنند.
  • و مواردی از این قبیل...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .