تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - شرکت لوله و قوطی اصفهان

تاریخ به روز رسانی :-8:47
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 تماس48.31.8درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
2لوله داربستی 11/2تماس48.32.3درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
3لوله داربستی 11/2 تماس48.32.8درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
4لوله داربستی 11/2 تماس48.32.9درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
5لوله داربستی 11/2 تماس48.32درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
6لوله داربستی 11/2 تماس48.32.5درز مستقیم6متری لوله اصفهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


برای عوامل مختلفی از لوله داربست استفاده می شود اکنون نیز اگر به بازار مراجعه کنید متوجه انواع لوله داربست با جنس های مختلف خواهید شد. به همین خاطر امروز هم در خدمت شما هستیم با معرفی یکی از بهترین و با کیفیت ترین شرکت های لوله داربست به نام لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان. البته که در بازار برند های مختلف وجود دارند که از استان های مختلف تولید می شوند اما لوله داربست اصفهان از معروف ترین و مرغوب ترین لوله هاست. در ادامه مطلب قصد داریم به شما عزیزان به اطلاعات بیش تری در مورد لوله داربست بدهیم برای مثال کاربرد لوله داربست و و قیمت و وزن آن، زیرا چنین اطلاعاتی برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است. بنابراین از شما عزیزان دعوت می کنیم که برای اطلاعات بیش تر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان

یکی از پارامتر های مهم هنگام خرید و فروش لوله داربست قیمت آن است زیرا افرادی که برای انجام فعالیت های مختلف به لوله داربست نیاز دارند باید هزینه‌ های خود را در نظر بگیرند بنابراین قیمت لوله داربست می تواند یکی از مهم ترین نکات باشد. هر چند که عوامل مختلف بر قیمت لوله داربست موثر هستند اما توصیه ما این است که قبل از خرید حتما استعلام قیمت بگیرید. زیرا قیمت ها بر اساس قیمت روز هستند و هر لحظه آپدیت می شوند. قیمت روز لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان به عوامل زیر مرتبط است:

  • وزن و ابعاد لوله داربست نسبت به قیمت آن تاثیر گذار می باشد.
  • برند و شرکت تولید کننده لوله داربست می ‌تواند در قیمت آن تاثیر گذار باشد.
  • یکی دیگر از مواردی که برقیمت لوله داربست تاثیر می گذارد نوسانات بازار به دلیل عوامل سیاسی و اقتصادی است

کاربرد لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان

از لوله داربست در انجام فعالیت ‌های مختلفی استفاده می شود که از مهم‌ ترین آن ها می ‌توان به طراحی ساخت نمای ساختمان ها اشاره کرد. زیرا همان طور که می دانید ما در واقع بخش بیرونی ساختمان است که برای ساخت آن باید پس از اتمام ساخت مراحل داخلی اقدام کرد. از آن گذشته برای ساخت نمای ساختمان های بلند و چندین طبقه نمی توان جان افراد را به خطر انداختن و با استفاده از لوله داربست می‌ توان تا هر طبقه را نما زد بدون این که مشکلی پیش آید. یکی دیگر از کاربردهای لوله داربست در رنگ کاری و نقاشی بر روی دیواره ها و شیشه ها و پنجره ها می باشد. که بدون وجود لوله داربست هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

وزن لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان

مشتریان هنگام خرید لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان نگران و کنجکاو و وزن آن هستند. زیرا قرار است لوله داربست را به محل دیگری هم نموده و نصب کنند. در این باره باید بگوییم که وزن لوله داربست متناسب با ابعاد و اندازه آن می باشد. در واقع هر چه ضخامت و طول لوله داربست بیش تر باشد قطعاً وزن آن نیز بالا تر خواهد رفت. به طور کلی ضخامت لوله داربست شرکت لوله و قوطی اصفهان بین دو و نیم تا ۵ میلی متر است. هم چنین طول آن ها را حدود ۳ تا ۶ متر می سازند. به طور متوسط وزن هر لوله داربست بین ۱ تا ۶ کیلوگرم می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .