تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار آریا ذوب

تاریخ به روز رسانی :-9:15
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 10 آریا ذوبتماس10شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
2میلگرد آجدار 12 آریا ذوبتماس12شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
3میلگرد آجدار 14 آریا ذوبتماس14شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
4میلگرد آجدار 16 آریا ذوبتماس16شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
5میلگرد آجدار 18 آریا ذوبتماس18شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
6میلگرد آجدار 20 آریا ذوبتماس20شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
7میلگرد آجدار 22 آریا ذوبتماس22شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم
8میلگرد آجدار 25 آریا ذوبتماس25شاخه 12 متریA3کارخانهآریا ذوبکیلوگرم


کارخانه مجتمع فولاد آریا ذوب در سال 1381 شمسی تأسیس و در سال 1383 راه اندازی گردید. ظرفیت تولید آن 300 هزارتن است که با بکارگیری پرسنل متخصص، باتجهیزات و ماشین آلات پیشرفته جزو بهترین تولیدکنندگان فولاد و چدن قرارگرفته اند. از دیگر امتیازات این کارخانه کنترل فرآیند تولید در هر مرحله درکنار دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن است. این کارخانه با ایجاد واحدهای مدرن توانسته جزو بهترین ها قرارگیرد. برای مثال به چند مورد اشاره می گردد:

واحد برش: دستگاه های برش اتوماتیک باکنترل کامپیوترهای صنعتی و ماشین های خم کاری که قادر به عملیات شکل دهی روی میله های فولادی است.

محصولات کارخانه میلگرد آجدار آریا ذوب

استفاده از شمش هایی با کیفیت بالا در تولید انواع میلگرد آجدار و میلگرد ساده و همچنین تیرآهن باعث گردیده از محصولات این کارخانه استقبال خوبی شود. در سال 1382 با تولید میلگردهای گرید A2 در دو سایز 16 و 20 و در سال 1385 ظرفیت تولید را به یک صد هزار تن رساندند. محصولات کارخانه میلگرد آجدار آریا ذوب دارای گواهینامه های ISO 9001 2008 است.

سایر میلگردهای آجدارآریا ذوب

میلگرد آجدار آریا ذوب در محدوده 50 – 8 میلیمتر است و دارای 18 گرید است و همچنین میلگردهای ساده آن در اندازه های 120 – 6 میلیمتر و طول 18 – 3 متر است.

برند میلگرد آجدار آریا ذوب

آرم و لوگوی این شرکت ARIA است که درکنار دو حرف CT به معنای میلگرد آجدار جناغی با آج 400 ( A3 ) بر روی بدنه میلگردها حک می گردد. این کارخانه درتولید میلگرد آجدار از روش برگشت تحت کنترل استفاده می کند. در ادامه توضیح مختصری درخصوص تکنولوژی برگشت تحت کنترل ارائه می گردد.

روش ترمکس در تولید میلگرد  

واحدهای صنعتی و بالخصوص تولیدکنندگان انواع میلگردهای ساده و میلگرد آجدار موظف هستند روی تمامی مقاطع تولید شده علامتی که نشان دهنده تولید به روش ترمکس است را حک کنند. این علائم با حروف انگلیسی حک می گردد. درضمن این آرماتورها را باید با یک رنگ مخصوص و تعریف شده رنگ آمیزی کرده و در انتها تمامی اطلاعات فنی و شیوه تولید را با نام خنک کاری و برگشت تحت کنترل ( ترمکس ) بر روی گواهینامه فنی آورده و به بندیل میلگردها آویزان و الصاق کنند. حروف حک  شده بر روی بدنه مقاطع متفاوت است روی بدنه میلگرد آجدار A3 یا 400 حروف CT و بر روی میلگرد آجدر A4 یا 340 حروف JT حک می گردد.

در این روش از مموعه خنک کننده کولر استفاده می شود. سیستم کولر به این معنی است که یک بدنه اصلی و یک نازل متحرک دارد. آرماتورهای آماده از داخل نازل ها عبورداده می شوند سپس آب سرد و روغن از زیر بدنه آرماتور کولر شده و آب سرد از فضای بین دهانه فلنج و نازل متحرک بر روی سطح مقاطع پاشیده می شوند. این عملیات باعث می گردد که لایه های بیرونی سریع خنک شوند درحالیکه درون و مغز مقاطع هنوز حرارتی بالا دارد، گرما از داخل به لایه های بیرونی تراوش میکند و درنتیجه محصول نهایی ترد و شکننده شده و از مقاومت آن دربرابر خم شدن و فشار نیروی خارجی مقاومتش کم می گردد.

خرید میلگرد آجدار آریا ذوب

بهترین روش خرید محصولات و مشاهده قیمت میلگرد آجدار آریا ذوب مراجعه به سایت آهن آنیل و یا تلفن به بخش فروش و یا نمایندگی های معتبر کارخانه است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .