لیست وزن

   

  قیمت میلگرد آجدار کوثر اهواز


  0تاریخ به روز رسانی :9:211402/07/03
  کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
  1میلگرد آجدار 14 کوثر اهواز21,88114شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  2میلگرد آجدار 16 کوثر اهواز21,88116شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  3میلگرد آجدار 18 کوثر اهواز21,88118شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  4میلگرد آجدار 20 کوثر اهواز21,88120شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  5میلگرد آجدار 22 کوثر اهواز21,88122شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  6میلگرد آجدار 25 کوثر اهواز21,88125شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم
  7میلگرد آجدار 28 کوثر اهواز21,88128شاخه 12 متریA3کارخانهکوثر اهوازکیلوگرم


   میلگرد آجدار کوثر اهواز

  بهتر است قبل از این که به سراغ میلگرد آجدار کوثر اهواز برویم، یک نگاه به تاریخچه ی آن بیندازیم و با یکدیگر بفهمیم که کارخانه ای که این محصولات را تولید می کند چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت است. کارخانه میلگرد آجدار کوثر اهواز در سال ۱۳۴۲ بود که تاسیس شد و صاحبان این کارخانه تصمیم گرفتند که نورد فولاد تولید کنند اما به طور رسمی در سال ۱۳۴۶ بود که محصولات متنوع خود را روانه ی بازار کردند.

  این کارخانه سالانه ظرفیت تولید ۶۰ هزار تن میلگرد را داشت اما به خاطر کیفیت بالایی که داشتند و جز گروه ملی صنعتی فولاد ایران نامیده شدند تصمیم گرفتند کار خود را ارتقا بدهند به گونه ی که در سال های۱۳۷۱ ، ۱۳۸۳ و ۱۳۸۵ اتفاقات خیلی خوبی برای این شرکت افتاد و مقدار تولیدات آن چندین برابر شد. با ما همراه باشید تا در ادامه بیش تر به مجموعه میلگرد آجدار کوثر اهواز بپردازیم.

  کاربرد میلگرد آجدار کوثر اهواز

  خب تا حدودی همه با کاربرد میلگرد آجدار آشنا هستند و می دانند که میلگرد ها یکی از مهم ترین عناصر مصالح ساختمانی هستند و مقاومت سازه ی مورد نظر را بالا می برند. اما ما در این بخش کمی جزئی تر به این مسئله می پردازیم دقت کنید که آج روی میلگرد موجب می شود که استحکام کار بالا تر برود و هم چنین قدرت بتن در مقابل فشار ها نیز بیش تر شود. تولیدات این کارخانه بیش تر در زمینه ی A3 است و بیش تر محصولات نیز از سایز ۸ تا ۴۰ می باشند.

  اگر بخواهیم در یک خط بگوئیم که میلگرد آجدار کوثر اهواز چیست باید بگوئیم که میلگرد هایی با آج هایی به شکل هفت و هشت هستند که خیلی مقاوم تر از میلگرد های A2 می باشند. مقاومت تسلیم این میلگرد ها ۴۰۰۰ و مقاومت کششی آن نیز ۶۰۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است. بهتر است اضافه کنیم که وزن میلگرد آجدار کوثر اهواز  یک وزن نرمال و استاندارد شده می باشد.

  قیمت میلگرد آجدار کوثر اهواز

  قطعا بعد از این که از جنس و ویژگی ظاهری یک محصولی حرف می زنیم طبیعتا باید یک نگاهی به قیمت آن نیز بیندازیم . شایان به ذکر است که همکاران ما تمام تلاش خود را می کنند تا قیمت میلگرد آجدار 16  را یک قیمت منصفانه اعلام کنند و باید خدمتتان عرض کنیم که این قیمت اعلام شده از چند المان تاثیر می پذیرد.

  طول و هم چنین ضخامت میلگرد که تعیین کننده‌ ی وزن میلگرد آجدار هستند در تعیین قیمت موثر هستند . علاوه بر این نرخ ارزی، شرایط اقتصادی و هم چنین هزینه ی حمل و نقل در قیمت تمام شده موثر هستند. هزینه ی حمل و نقل نیز خود از نوع ماشین حمل کننده و شهری که باید میلگرد ها تخلیه شوند تاثیر می پذیرد. البته شما می توانید جدول وزن میلگرد آجدار  و همینطور قیمت های به روز را در سایت آهن آنیل مشاهده کنید.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .