تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

تاریخ به روز رسانی :1402/12/129:20
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 8 نورد گرم سمنان24,7708شاخه 12 متریA3کارخانه نورد گرم سمنانکیلوگرم
2میلگرد آجدار 10 نورد گرم سمنان24,68010شاخه 12 متریA3کارخانه نورد گرم سمنانکیلوگرم


میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

کارخانه میلگرد آجدار نورد گرم سمنان در ۷ کیلومتری جاده ی دامغان سمنان است. این کارخانه برای اولین بار سازه های خود را در سال ۱۳۸۳ وارد بازار کرد. از تولیدات این کارخانه می توان به میلگرد ساده و میلگرد آجداراشاره کرد که ما در این مقاله به شما می گوییم که میلگرد آجدار نورد گرم سمنان چیست ؟ اما قبل از آن باید خدمتتان عرض کنیم که سازه های این کارخانه از سایز ۸ تا ۲۸ تولید می کند و امروزه ظرفیت تولید ۲۳۰ هزار تن را دارد.

لازم به ذکر است که میلگرد های این کارخانه نه تنها به شهر های ایران بلکه کشور های اطراف نیز صادر می شوند و بسیاری از ساختمان های ایران به کار می روند.  چنان چه قصد دارید بیش تر درباره مجموعه میلگرد آجدار نورد گرم سمنان بدانید ما را در این بخش همراهی کنید.

نگاه کوتاه به تولید میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

بهتر است بدانید که معمولا کارخانه ها در دو فاز تولید نورد گرم و هم چنین تولید نورد سرد فعالیت می کنند. ما  امروز روی صحبتمان با نورد گرم است. به طور کلی میلگرد ها در ساخت و ساز ها موجب می شوند که یک سازه محکم باشد اگر در یک تعریف ساده و کوتاه بخواهیم به کاربرد میلگرد آجدار نورد گرم سمنان اشاره کنیم باید خدمتتان عرض کنیم که این میلگرد ها مقاومت کششی سازه را بالا می برند.

دقت کنید که این آجدار بودن میلگرد ها موجب بالا بردن چسبندگی بین بتن و فولاد می شود. شایان ذکر است که فولاد خریداری شده کارخانه تحت نظر چندین بخش نظارت می شود و در صورت تایید نهایی فولاد به کوره می رود و پس از گذشتن زمان مشخص به آن فولاد آج می زنند و بعد از چند عملیات دیگر میلگرد های تهیه شده بسته بندی می شوند و در نهایت راهی انبار کارخانه می شوند و به سرتاسر ایران ارسال می شوند.

هزینه ی خرید میلگرد آجدار نورد گرم سمنان

خیلی از کاربران در رابطه با وزن میلگرد آجدار نورد گرم سمنان و هم چنین قیمت میلگرد آجدار نورد گرم سمنان  از ما سوال می پرسند ما تصمیم گرفته ایم که در این بخش پاسخگوی این عزیزان باشیم . دقت کنید که شما چند نوع میلگرد را با ویژگی های مختلف نمی توانید با یک قیمت بخرید زیرا این قیمت نهایی متاثر از چند عامل است‌. هرچه طول و ضخامت یک میلگرد بیش تر باشد این طبیعی است که قیمت آن نیز بیش تر باشد. یکی دیگر از عواملی که در قیمت گذاری تاثیر می گذارد این است که وزن میلگرد آجدار چه قدر باشد و این که این میلگرد چه کیفیتی داشته باشد. 

اگر قصد خرید میلگرد آجدار نورد گرم سمنان را دارید می توانید با تلفن همراه خود سایت آهن آنیل را مشاهده کنید و قیمت روز را بررسی کنید و در آخر نیز خرید خود را ثبت کنید و یا این که خرید خود را به شکل حضوری انجام دهید.


مجوز اینماد

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .