تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار ظفربناب

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:32
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 8 ظفر بناب25,5508شاخه 12 متریA2کارخانهظفر بنابکیلوگرم
2میلگرد آجدار 10 ظفر بناب25,36010شاخه 12 متریA2کارخانهظفر بنابکیلوگرم
3میلگرد آجدار 12 ظفر بنابب25,36012شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم
4میلگرد آجدار 14 ظفر بناب25,00014شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم
5میلگرد آجدار 16 ظفر بناب25,00016شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم
6میلگرد آجدار 18 ظفر بناب25,00018شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم
7میلگرد آجدار 20 ظفر بناب25,00020شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم
8میلگرد آجدار 22 ظفر بناب25,00022شاخه 12 متریA3کارخانهظفر بنابکیلوگرم


میلگرد آجدار ظفربناب

در این بخش سایت ما می خواهد درباره ی میلگرد آجدار ظفربناب، کارایی آن ها و انواعشان به طور کامل توضیح بدهد و آن ها را تحلیل و بررسی کند. میلگرد یکی از قطعات فولادی است که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و دارای انواع مختلفی است. این کالا دو مدل ساده و آجدار در بازار دارد.

کارایی میلگرد آجدار ظفر بناب

 کارایی اصلی این محصولات جبران ضعف مقاومت کششی بتن در برابر نیروهای است که از درون بتن وارد می شود و باعث می شوند بتن مسلح شود. میلگرد آجدار ظفر بناب به علت آج هایی که دارد چسبدگی بیشتری درون بتن دارد.

انواع میلگرد های آجدار ظفربناب


میلگرد آجدار ظفربناب بر اساس مقدار مشخصی از استحکام کششی خود طبقه بندی می شوند که به آن مقاومت کششی میلگرد می گویند. میلگرد های تولید شده در ایران (طبق استاندارد روسیه) به چهار گروه کلی تقسیم می شوند: نوع میلگرد آجدار A1. A2. A3. A4

میلگردA1 (نرم بدون آج):

دسته اول میلگرد A1  هستند که از نظر طبقه بندی در کلاس S240  نیز شناخته می شوند و هیچ شکل آج روی آن ها وجود ندارد. استحکام تسلیم و استحکام کششی آن ها به ترتیب دویست و چهل و سیصد و شصت مگاپاسکال است. به دلیل درصد کم کربن در این میلگرد ها، قابلیت جوشکاری و آهنگری آن ها نسبت به سایر رده ها بیش تر است.


میلگرد های A2  (نیمه صلب با آج ساده):

 دسته بعدی میلگرد A2  هستند که آجدار بوده و از نظر طبقه بندی در کلاس S340  طبقه بندی می شوند. در واقع این  میلگرد آجدار ظفربناب یک محور در امتداد محور طولی است و یک سری پیچ به صورت مارپیچ نسبت به این محور طولی قرار گرفته است. این محصولات نسبت به میلگرد A1  دوام بیش تری دارند. استحکام تسلیم این  میلگرد آجدار ظفربناب سیصد و چهل و مقاومت کششی آن ها پانصد مگاپاسکال می باشد. با توجه به افزایش کارابین در این دسته از این  میلگرد آجدار ظفربناب در جوشکاری استفاده می شود.


میلگرد A3  (سخت با آج پیچ خورده):

دسته سوم،  میلگرد آجدار ظفربناب با آج مارپیچ است. شکل تیر ها در این میلگرد نسبت به محور طولی بادبزن (ایوانی) بوده و از نظر استحکام مقاومت بیش تری نسبت به میلگرد A1  و A2  دارند. استحکام تسلیم این میلگرد 16 آجدار ظفربناب چهارصد و مقاومت کششی آن ها ششصد مگاپاسکال می باشد. به دلیل کربن بالای این  میلگرد آجدار ظفربناب، جوشکاری روی آن ها مجاز نمی باشد. کاربرد این محصول در میلگرد آجدار ظفربناب اصلی سازه شامل میلگرد های طولی تیر و ستون است.

میلگرد A4  (سخت با آج کامپوزیت):

دسته چهارم  میلگرد آجدار ظفربناب با شکل مرکب است. شکل آج ها در این  میلگرد 28 آجدار ظفربناب مرکب بوده و از استحکام بالاتری نسبت به بقیه میلگرد ها برخوردار است، استحکام تسلیم و استحکام کششی آن ها به ترتیب برابر با پانصد و ششصد و پنجاه مگاپاسکال می باشد. قابلیت جوشکاری این دسته از  میلگرد آجدار ظفربناب به دلیل کربن زیاد نسبت به سایر رده ها کم تر است.

قیمت و وزن میلگرد آجدار ظفربناب

قیمت روز میلگرد آجدار ظفربناب بر اساس وزن باندل میلگرد می باشد بندل های میلگرد آجدار بیشتر به صورت دو تنی وجود دارند و تعداد شاخه های هر بندل متناسب با سایز آن متفاوت است بنابراین قیمت محصول نیز متفاوت بوده و امروزه بنا به نیاز تولید بیشتر قیمت متغیر می باشد قیمت لحظه ای  میلگرد آجدار ظفربناب بر اساس منابع اولیه، نیروی کار و کارخانجات تولید فرق می کند. در این راستا میلگردهای آجدار ظفربناب با و کیفیتی متفاوت قیمت استثنایی عرضه کرده اند که شما می توانید با مراجعه به سایت آهن آنیل از قیمت آن مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .