تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار قزوین

 

تاریخ به روز رسانی :-9:00
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 8 قزوینتماس8شاخه 12 متریA2کارخانهفولاد قزوینکیلوگرم
2میلگرد آجدار 10 قزوینتماس10شاخه 12 متریA2کارخانهفولاد قزوینکیلوگرم


 مجتمع فولاد خاورمیانه که به دلیل مهمترین محصول آن که انواع میلگرد آجدار است به کارخانه میلگرد قزوین نامیده می شود در شهر قزوین، کیلومتر 5 جاده تاکستان در سال 1380 شمسی راه اندازی گردید. کارخانه فولاد پارس قزوین انواع میلگرد آجدار A2 و A3 را با آج مارپیچ و جناغی در اندازه های 8 تا 20 میلیمتر تولید می کند.

میلگرد آجدار قزوین

میلگرد آجدار قزوین با استاندارد ملی ISIRI 3132 است. آن میلگردهای آجدار A2 که تولید می شوند بیشتر برای خاموت زنی مناسب می باشند. میلگرد آجدار A2 جزو میلگردهای نیمه سخت هستند کم بودن کربن در ساختار این نوع از میلگرد خم پذیری آن را بیشتر می کند. تنش سیلان آن 3000 و تنش گسیختگی 5000 کیلوگرم بر سانتی متر است . میلگرد آجدار A3 جزو گروه های سخت و با آج جناغی یا هفت و هشتی هستند. تنش سیلان آن 4000 و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است. جوشکاری و عملیات آهنگری در این دو گرید توصیه نمی شوند. بهترین عملکرد آنها درصنعت ساختمان سازی مسلح کردن بتن است به همین جهت میلگرد آجدار A2 را با نام میلگرد عرضی و میلگرد آجدار A3 را با نام میلگرد طولی می شناسند. البته گرید دیگری از میلگرد آجدار A3 تولید می شود که طرح آج آنها به شکل مرکب می باشد و جزو محصولات سخت می باشند میلگرد آجدار A4 به دلیل پایین تر بودن وزن آنها از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

وزن میلگرد آجدار قزوین

میلگرد آجدار قزوین در سایزهای 8 تا 20 میلیمتر تولید شده و وزن یک شاخه از آنها عبارتند از : 8 ( 74/4 )، 10 ( 4/7 )، 12 ( 66/10 )، 14 ( 52/14 )، 16 ( 96/18 )، 18 ( 24 )، 20 ( 64/29 ) برکیلوگرم است.

نحوه تولید میلگرد آجدار قزوین

میلگردهای آجدار با روش نورد گرم تولید می شوند، شمش های 125 X 125 یا 150 X 150 سانتیمتر و در طول های 12 تا 16 متری براساس گریدی که درنظر است توسط جرثقیل های سقفی به داخل کوره هائی با بالاتر از 1100 درجه تقریباً به حالت ذوب درمی آیند. در این مرحله و بعداز خارج شدن از کوره ها به طرف غلطک ها یا نوردها فشار داده شده و در میان آنها با انجام عملیات کشش و فشار به قطر و طول موردنظر می رسند. پس از رسیدن به متراژهای 24 تا 36 متری عملیات خنک سازی روی آنها صورت می گیرد و بعد از چند مرحله خنک سازی به سمت قفسه های آج زنی انتقال یافته و آج موردنظر روی آنها زده می شود. همزمان با عملیات آج زنی مشخصات اصالت کارخانه که همان لوگو یا برند کارخانه است به همراه مشخصات فنی نوع میلگرد روی بدنه میلگرد حک می شود. مجدداً عملیات خنک سازی روی آنها صورت می گیرد تا به دمای نرمال برسند . پس از آن در طول های 12 متری بریده و بندیل می شوند.

قیمت و خرید میلگرد آجدار قزوین

باتوجه به نوسانات قیمت ارز و بسیاری از موارد دیگر نمی توان حتی برای چند روز قیمت روز میلگرد آجدار قزوین را ثابت نشان داد. به همین دلیل چنانچه متقاضی میلگرد آجدار قزوین هستید با تلفن به بخش فروش و یا مراجعه به سایت های نمایندگی های معتبر می توانید از قیمت تمام شده که شامل حمل بار تا رسیدن به محل موردنظرتان است بعلاوه قیمت میلگرد آجدار قزوین اطلاع دقیق و صحیح بدست آورید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .