تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار گروه ملی صنعتی فولاد ایران

تاریخ به روز رسانی :-9:13
کدنوع کلافقیمتسایزگریدواحدکارخانه-محل تحویل
1کلاف آجدارتماس8A2کیلوگرمگروه ملی صنعتی فولاد ایران-اهواز
2کلاف آجدارتماس8A3کیلوگرمگروه ملی صنعتی فولاد ایران-اهواز
3کلاف آجدارتماس10A2کیلوگرمگروه ملی صنعتی فولاد ایران-اهواز


میلگرد کلاف آجدار گروه ملی صنعتی فولاد ایران

در قدمت و سابقه درخشان این کارخانه همان بس که اولین شرکت تولید فولاد در ایران می باشد. کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران که در سال ۱۳۴۲ در شهر اهواز آغاز به کار کرد و اکنون با افزایش تولید و تقاضا سالیانه حدود ۶۵ هزار تن آهن را تولید میکند. لازم به ذکر است که این شرکت اولین تولید کننده محصولات نوردی در ایران می باشد کارخانه میلگرد کلاف آجدار گروه ملی صنعتی فولاد ایران که نامش در همان ابتدای انقلاب انتخاب شد اکنون یکی از کارخانه های مهم صادر کننده محصولات میباشد. محصولات فولاد این کارخانه در کشورهایی مثل: آلمان، کویت ،امارات، سودان، پاکستان، افغانستان، بحرین، عراق و غیره خریداران بسیاری دارد. این کارخانه در پروژه های بزرگی نیز که به آبادانی کشور کمک می‌کنند نقش بسزایی داشته و همواره در تلاش است به اقتصاد کشورمان کمک کند. به طور کلی این کارخانه در سال ۵۱ مورد بهره برداری قرار گرفت سال ۵۳ بخش ماشین سازی این کارخانه در راستای تولید قطعات ماشین و خودرو شما تاسیس گردید.

مجموعه میلگرد های کلاف آجدار کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران

میلگرد های این کارخانه در دو نوع میلگرد ساده و میلگرد آجدار می باشد. که در سایزهای ۱۶ تا ۴۰ میلیمتر به بازار عرضه شدند همچنین مفتول هایی نیز در دو نوع ساده و آجدار و در سایزهای پنج و نیم تا ۱۲ میلیمتر تولید می کند تمام محصولات این کارخانه از استانداردهای بین المللی تبعیت کرده و همواره در راستای استانداردها عمل می کند. کلاف هایی که در کارخانه تولید می شود در سایزهای ۳ در ۲۵ و ۱۲*100 بوده همچنین ناودانی های تولیدی این کارخانه در سایز ۳۰ در ۱۵ تا ۱۲*100 می باشد.

وزن میلگرد کلاف آجدار کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران

میلگردها به صورت شاخه ای و کلاف دار وجود دارند و متناسب با کاربرد شان انتخاب می شوند. میلگرد ساده که به همان شکل ساده وارد بازار می گردد اما میلگردهای کلاف دار در حقیقت مانند کلافی به دور یکدیگر پیچیده هستند. میلگردهای کلاف دار که نحوه نگهداری کاملا متفاوتی با میلگردهای ساده داشته استفاده بسیاری در صنایع خصوصاً ساختمان سازی دارد میلگردهای کلاف دار به دو نوع میلگرد کلاف آجدار و میلگرد کلاف ساده وجود دارند که در سایزهای متفاوتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. میلگرد های کلاف دار این کارخانه به دو دسته کلاف آجدار A2 و کلاف آجدارA3 موجود هستند. این میلگردها در وزنی ایده آل و متناسب با خرید مشتری عرضه می شوند تا شما در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. کافیست کاربرد آن را بدانید و از آن پس با خیال راحت به خرید بپردازید. وزن میلگرد ها به گونه ای است که درعین مقاومت بخشیدن به ساختمان تان از ریزش و یا ترک خوردگی جلوگیری کند.

کاربرد میلگرد کلاف آجدار گروه ملی صنعتی فولاد ایران

همانطور که گفته شد این میلگردهای در صنعت ساختمان سازی استفاده زیادی دارند و در تیرچه ها، خرپاها، سیم خاردار، سیم بکسل، توری گابیون و توری حصاری استفاده می شوند و متناسب با میزان کربن در صنایع فنرسازی نیز کاربرد دارند همانطور که کاربرد این محصولات بالا است میزان تقاضا نیز برای آن زیاد می باشد.

قیمت میلگرد کلاف آجدار کارخانه گروه ملی فولاد ایران

از آنجا که قیمت محصولات بر کیفیت آنها اثر می گذارد کارخانه ملی فولاد ایران در نظر دارد تا خرید ایمن برای شما ایجاد کند و شما بتوانید با خیال راحت به خرید بپردازید اما به دلیل بی ‌ثباتی قیمت مواد اولیه شما می توانید با مراجعه به سایت از قیمت روز میلگرد کلاف آجدار کارخانه گروه ملی فولاد ایران  مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده