تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:13
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1کلاف 8 آجدار کویر کاشان28,6358کلاف اجدارA2کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
2کلاف 10 آجدار کویر کاشان28,63510کلاف اجدارA2کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
3کلاف 8 آجدار کویر کاشانتماس8کلاف اجدارA3کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
4کلاف 10 آجدار کویر کاشانتماس10کلاف اجدارA3کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
5کلاف 8 آجدار کویر کاشانتماس8کلاف اجدارA2کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
6کلاف 12 آجدار کویر کاشانتماس12کلاف اجدارA2کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
7کلاف 12 آجدار کویر کاشانتماس12کلاف اجدارA3کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
8کلاف 14 آجدار کویر کاشانتماس14کلاف اجدارA3کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم
9کلاف 14 آجدار کویر کاشانتماس14کلاف اجدارA2کارخانه کویر کاشانکویر کاشانکیلوگرم


میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان

اگر مایل هستید که درباره کارخانه میلگرد کلاف اجدار کویر کاشان بدانید و هم چنین این که بدانید میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان چیست؟ ما را در این بخش همراهی کنید.  لازم به ذکر است که میلگرد از فولاد هایی که سطح مقطع دایره ای شکل دارند و به شکل سیم هستند تشکیل شده اند. همه ی ما با شکل میلگرد ها آشنا هستیم اما برای توضیح بهتر باید خدمتتان عرض کنیم که میلگرد ها به دو نوع ساده و آجدار تقسیم می شوند و شایان ذکر است که همین نوع آجدار نیز به سه دسته تقسیم می شود.

  • مارپیچی
  • جناغی
  • مرکب

باید خدمتتان عرض کنیم که این میلگرد ها بر اساس کاربردی که دارند شکل های مختلفی دارند. معمولا میلگرد  آجدار بر اساس کاربرد  به دو بخش شاخه ای و آجدار تقسیم می شوند. همان گونه که از نام میلگرد کلاف شده مشخص است این میلگرد ها به صورت کلاف در یک دیگر پیچیده شده اند و میلگرد کلاف آجدار ۵/۵ تا ۱۶ تولید می شوند و غالبا در دو نوع کلاف آجدار A2  و کلاف آجدارA3 تولید می شوند.

قیمت میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان

کاربرد میلگرد کلاف اجدار کویر کاشان

وظیفه یا همان کاربرد میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان این است که مقاومت کششی بتن را بیش تر کند. به طور کلی تمام میلگرد ها موظف هستند تا سازه ی مورد نظر را محکم کنند و به نیرو های خارجی اجازه ی تخریب ندهند. باید این نکته را اضافه کنیم که مجموعه میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان بیش تر در تولید فنس، فنر، سیم بکسل، الکترود جوشکاری،  سیم خاردار و غیره استفاده می شوند.

علاوه بر این ها باید بدانید که وزن کلاف آجدار کویر کاشان نیز بر اساس کاربردی که دارد متفاوت است ممکن است برای برخی کارها سنگین تر و برای برخی دیگر سبک تر باشند.  اگر قصد خرید میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان را دارید در بخش بعد نیز با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد کلاف اجدار کویر کاشان چه قدر است؟

دقت کنید که ما در این مقاله نمی توانیم یک قیمت مشخصی را به شما اعلام کنیم زیرا شما ابتدا باید مشخص کنید که این کلاف را برای چه کاری می خواهید و آن وقت است که مشخص می شود که این میلگردها در چه نوع و چه حالتی باشند.  شایان ذکر است که قیمت میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان با توجه به ویژگی هایی که دارند با یک دیگر متفاوت است زیرا عواملی مثل طول و ضخامت بر قیمت نهایی تاثیر می گذارند اما شما می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کارشناس های ما هر روز قیمت میلگرد کلاف آجدار را با مشخص کردن نوع، حالت، کد، عنوان، محل بارگیری و دیگر اطلاعات در سایت قرار می دهند و شما می توانید با یک جستجوی کوچک اطلاعات مد نظر خود را پیدا کنید و در آخر نیز محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .