تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار نورد کوثر اهواز

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:10
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1کلاف 8 آجدارA2 نورد کوثر اهوازتماس8کلاف اجدارA2کارخانه نورد کوثر اهوازکیلوگرم
2کلاف 8 آجدارA3 نورد کوثر اهواز26,0008کلاف اجدارA3کارخانه نورد کوثر اهوازکیلوگرم
3کلاف 10 آجدارA2 نورد کوثر اهوازتماس10کلاف اجدارA2کارخانه نورد کوثر اهوازکیلوگرم


همیشه سعی کنید قبل از این که به سراغ محصولی بروید یک نگاهی به تاریخچه ی آن بیندازید و نگاه کنید که آن محصول از کجا آمده است .با ما همراه باشید تا با یکدیگر ببینیم که کارخانه میلگرد کلاف آجدار کوثر اهواز چه پروسه ای را طی کرده تا امروزه به این جا رسیده است جایی که محصولات خود را به شهر های ایران و کشور های همسایه نیز ارسال می کند. این کارخانه در سال ۸۱ بود که احداث شد اما تقریبا از سال ۸۳ بهره برداری شد. اولین و اصلی ترین هدف سهام داران این کارخانه شکوفایی اقتصاد بود و الحق که تا به این جا در کار خود موفق بوده اند.  چند نفر از هم وطنان ما در زمین ۹۰ هزار متر مربعی کار می کنند و حدود  ۵۵۰ هزار تن در سال میلگرد تولید می کند. لازم به ذکر است که مهندس ها و کارشناس های زیادی در این کارخانه مشغول به کار هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا بیش ترین کیفیت را به مشتری های خود هدیه دهند.

قیمت میلگرد کلاف آجدار نورد کوثر اهواز

کاربرد میلگرد کلاف اجدار نورد کوثر اهواز

شایان ذکر است که میلگرد  هایی که این کارخانه تولید می کنند در سایز های مختلفی هم چون ۱۰ تا ۴۰ میلی متر است و این اندازه  برای میلگرد آجدار از۱۰ تا ۵۰ میلی متر است. در رابطه با کاربرد میلگرد کلاف آجدار نورد کوثر اهوازنیز باید بگوئیم که این کلاف ها متناسب با کاربردی که دارند طراحی شده اند و موظف هستند که مقاومت کششی بتن را بیش تر کنند. این کلاف ها در دو نوع A2  و A3 هستند و باید این نکته را اضافه کنیم که سایز این میلگرد ها از ۵/۵ تا ۱۶ میلی متر هستند. یک نکته ی دیگری که در این موضوع حائز اهمیت است این است که معمولا قطر این کلاف ها ۸۵۰۰ میلی متر است و وزن آن ۲۲۰۰۰ کیلو گرم است‌. شایان ذکر است که ما این کلاف ها را بیش تر در سیم بکسل ، سیم خاردار،  توری حصاری،  فنر، الکترود جوشکاری،  توری حصاری و دیگر سازه  های این چنینی می بینیم. 

آیا قیمت میلگرد کلاف اجدار نورد اهواز گران است؟

خیلی از کاربران در رابطه با قیمت میلگرد کلاف اجدار نورد کوثر اهواز از ما سوال می پرسند ما هم تصمیم گرفتیم تا در این بخش به این سوال پاسخ بدهیم‌. لازم به ذکر است که این قیمت از چندین المان تاثیر می پذیرد.  طول، ضخامت، قطر و دیگر ویژگی های این چنینی در تعیین قیمت موثر هستند. باید این نکته را اضافه کنیم که کارشناس ها هر روز لیست قیمت میلگرد آجدار و قیمت میلگرد ساده را به روز رسانی می کنند و شما می توانید با کمک تلفن همراه خود وارد سایت شوید و به روز ترین قیمت ها را مطلع شوید و در صورت تمایل خرید خود را ثبت کنید و سپس میلگرد های خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .