تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:19
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردبرندمحل بارگیری
1کلاف 8 آجدار A326,3008کلاف آجدارA3نورد فولاد گلستانکارخانه
2کلاف 10 آجدار A326,30010کلاف آجدارA3نورد فولاد گلستانکارخانه


میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان

چنانچه مایل هستید بیش تر در رابطه با میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان بدانید باید از کارخانه آن شروع کنید. لازم به ذکر است که کارخانه میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و کم تر از آن چیزی که فکرش را بکنید در میان افراد شناخته شد. قطعا این محبوبیت علت های زیادی داشت و یکی از آن ها کیفیت بالای محصولات این کارخانه بود زیرا برای ساخت آن از مواد اولیه ی درجه یک استفاده شده است. باید خدمتتان عرض کنیم که سایز میلگردها ی این کارخانه با یکدیگر متفاوت هستند به گونه ای که میلگرد های شاخه ای از سایز ۸ تا ۲۸ و میلگرد های کلاف شکل آن از ۵/۵ تا ۱۴ میلی متر است اجازه بدهید کمی دقیق تر درباره مجموعه میلگرد کلاف اجدار نورد فولاد گلستان با یکدیگر صحبت کنیم. به طور کلی میلگرد ها دو نوع هستند.

میلگرد آجدار خود به شامل سه بخش جناغی، مرکب و مارپیچی است. کلافی بودن میلگرد ها را کاربرد آن ها مشخص می کند. این که این میلگرد شاخه ای و یا کلافی باشند را کاربرد آن ها مشخص می کند. 

کاربرد میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان

این میلگرد های کلاف شکل عموما در سازه های کوچکی مثل توری حصاری، فنر، سیم بکسل، سیم خاردار و الکترود جوشکاری دیده می شوند اما اگر به دنبال وظیفه ی میلگرد ها هستید باید اضافه کنیم که این میلگرد ها به دنبال افزایش مقاومت کششی کار هستند. لازم به ذکر است که شما می توانید برای محکم تر کردن این سازه ها با کمک جوشکاری وزن میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان را بیش تر کنید البته سایز و همچنین وزن هر میلگرد متناسب با ظرفیت کارخانه ی سازنده ی آن است. به عنوان نکته ی آخر نیز باید بگوئیم که این کلاف آجدار در دو نوع کلاف آجدار A2  و کلاف آجدار A3  هستند.

قیمت و خرید میلگرد کلاف اجدار نورد فولاد گلستان

این طبیعی است که اگر قصد خرید چیزی را دارید باید به قیمت آن نیز توجه کنید.  شما می توانید قیمت میلگرد کلاف آجدار نورد فولاد گلستان را در سایت ما مشاهده کنید.  باید به این نکته توجه کنید که چه نوع میلگردی مد نظرتان است و این میلگرد چه ویژگی دارد‌. معمولا قیمت میلگرد ها بر اساس نوع آن،  ضخامت،  طول، هزینه ی حمل و نقل و غیره مشخص می شود.  هر چه طول میلگرد بیش تر باشد و یا این که میلگرد ضخیم تر و سنگین تر باشد قیمت آن نیز بیش از است و اگر محل بارگیری میلگرد با محل تخلیه فاصله ی زیادی داشته باشد به طبع خریدار باید هزینه ی بیش تری نسبت به کسانی که ساکن شمال کشور هستند بپردازد اما با توجه به تمام این تفاسیر اصلا نگران نباشید همکاران ما تمام تلاش خود را می کنند تا این میلگرد ها را با قیمت مناسب تر به شما عرضه کنند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .