تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:02
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1کلاف 6 آجدار الیگودرز27,4556کلاف اجدارA2کارخانه الیگودرزالیگودرزکیلوگرم
2کلاف 8 آجدار الیگودرز27,4558کلاف آجدارA2کارخانه الیگودرزالیگودرزکیلوگرم


میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز

قبل از این که به سوال میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز چیست ؟ بپردازیم باید با یکدیگر یک نگاهی به تاریخچه کارخانه میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز بیندازیم و ببینیم که این کارخانه چند سال است که فعالیت می کند و فعالیت خود را چگونه آغاز کرده است. لازم به ذکر است که این کارخانه از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و امروزه ظرفیت تولید ۱۴۰ هزار تن در سال را دارد. این کارخانه در سال ۸۲ با تولید ۱۱۰ هزار تن میلگرد بهره برداری شد.

قیمت میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز

باید خدمتتان عرض کنیم که این کارخانه در ابتدا به صورت سهامی خاص اداره می شد تا این که در سال ۱۳۸۶ به سهامی عام تبدیل شد و خیلی از افراد نیز تصمیم گرفتند که در این کارخانه ی موفق سرمایه گذاری کنند و سود ببرند. از تولیدات این کارخانه ی بزرگ ۳۰ هکتاری می توان به تولید میلگرد ساده و آجدار اشاره کرد.  ما در این مقاله در رابطه با مجموعه میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز با یکدیگر صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید.

کاربرد میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز چیست

در رابطه با کاربرد میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز باید خدمتتان عرض کنیم که میلگرد ها با توجه به کابردی که دارند شکل های مختلفی دارند. میلگرد ها با توجه به وظیفه ی خود شاخه ای و یا کلاف شکل هستند.  کاربرد اکثر آن ها نیز این است که مقاومت سازه را بیش تر کنند و موجب بالا بردن طول عمر آن سازه شوند‌. قطعا می دانید که هر ساختمانی بدون مصالح مرغوب هیچ ارزشی ندارد.

اجازه بدهید یک نکته ی مهمی را خدمتتان عرض کنیم . این کلاف ها بیش تر برای ساخت توری حصاری، سیم بکسل،  سیم خاردار، الکترود جوشکاری و تولید فنس به کار می روند. دقت کنید که شما می توانید به سایت مراجعه کنید و اطلاعاتی مثل وزن میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز،عنوان کالا، سایز، نوع، حالت، واحد فروش،  محل بارگیری و غیره را مشاهده کنید.

قیمت میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرز چه قدر است

یکی از مهم ترین و رایج ترین سوالی که کاربران از ما می پرسند این است که قیمت میلگرد کلاف آجدار مجتمع فولاد الیگودرزچه قدر است.  این میلگرد ها تحت شرایط خاصی قیمت گذاری می شوند. کارشناس های ما ابتدا ضخامت ، طول و نوع میلگرد ها را در نظر می گیرند و سپس قیمت را اعلام می کنند.

علاوه بر این دیگر لازم نیست کلی وقت بگذارید تا قیمت تقریبی میلگرد کلاف آجدار را بفهمید شما می توانید به سایت آهن آنیل مراجعه کنید و جدید ترین قیمت ها را مشاهده کنید. البته باید به هزینه ی حمل و نقل نیز توجه کنید.  باید این نکته را اضافه کنیم که هزینه ی حمل و نقل نیز به محل تخلیه و نوع ماشین حمل کننده بستگی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .